Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Условия за ски на Боровец!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Условия за ски на Боровец!

    Преди малко се върнахме от Боровец, много приятна нощна, малко хора, достатъчно сняг и супер удобни безконтактни карти
    Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
    Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

    Коментар


    • #47
      От: Условия за ски на Боровец!

      Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
      Преди малко се върнахме от Боровец, много приятна нощна, малко хора, достатъчно сняг и супер удобни безконтактни карти

      А как са пистите? Изстъргват ли се до лед на големи участъци или се държат? Че най мразя в стръмното под краката ми да е лед и на завоите да си бия задника по пистата.
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #48
        От: Условия за ски на Боровец!

        Почти нямаше лед, нямаше толкова хора, за да се изстърже пистата до лед.
        Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
        Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

        Коментар


        • #49
          От: Условия за ски на Боровец!

          Долу в ниското по пистите на Боровец има ли сняг,че съм обещал на децата да намериме сняг за един,два дни ,дали има смисъл да се разкарваме до там ,става въпрос за непрофесионално каране и шейни.Вчера се прибрах от пътуване през Батак,Доспат,Гоцето,Добринище,Банско , гледам ,че по високите части на Родопите,Рила,Пирин ,снежната покривка е много малка ,направо "дефицит",по пистите над Банско се виждаха "тъмни петна",на Витоша пък откъм западната страна няма грам сняг.Ква е тая зима?
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #50
            От: Условия за ски на Боровец!

            Има сняг на Боровец, до най-ниското, до самия хотел Рила.
            Има смисъл разбира се, да се разходите до Боровец
            Иначе зимата и мен не ме кефи изобщо, поне досега.
            Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
            Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

            Коментар


            • #51
              От: Условия за ски на Боровец!

              Полудневните карти до обяд са като си купите целодневна и в 12ч я продадете на някой... Бороспорт явно са го предвидили в цените на картите...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #52
                От: Условия за ски на Боровец!

                Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
                Има сняг на Боровец, до най-ниското, до самия хотел Рила.
                Има смисъл разбира се, да се разходите до Боровец
                Иначе зимата и мен не ме кефи изобщо, поне досега.
                Мерси!Ще бъде тия дни!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #53
                  От: Условия за ски на Боровец!

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  Полудневните карти до обяд са като си купите целодневна и в 12ч я продадете на някой... Бороспорт явно са го предвидили в цените на картите...
                  Вече не може да се продават,картите са със снимка и може само собственика да я използва.
                  SUZUKI VITARA V6
                  HONDA CBR 919RR
                  MERCEDES ML
                  MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                  Коментар


                  • #54
                    От: Условия за ски на Боровец!

                    За шейни требват ли карти ,защото на Витоша не трябват!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Условия за ски на Боровец!

                      Разбира се че не трябват,ако не се използва лифта.А използва ли се лифт и педша да си трябва.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1380176_661611590528306_2054130258_n.jpg
Прегледи:1
Размер:47.1 КБ
ID:5547221 Ето как са пистите,от днес.
                      SUZUKI VITARA V6
                      HONDA CBR 919RR
                      MERCEDES ML
                      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                      Коментар


                      • #56
                        От: Условия за ски на Боровец!

                        Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                        Вече не може да се продават,картите са със снимка и може само собственика да я използва.
                        Това не е точно така
                        Има карти, които подлежат на презареждане, те са поименни със снимки, егн-та и др простотии, има еднократни карти, които важат само за датата посочена на тях, после се изхвърлят, на тях нама абсолютно никаква информация от личен характер
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_001373.jpg
Прегледи:1
Размер:78.4 КБ
ID:5547231Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_001374.jpg
Прегледи:1
Размер:80.4 КБ
ID:5547232
                        Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                        Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                        Коментар


                        • #57
                          От: Условия за ски на Боровец!

                          Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
                          Това не е точно така
                          Има карти, които подлежат на презареждане, те са поименни със снимки, егн-та и др простотии, има еднократни карти, които важат само за датата посочена на тях, после се изхвърлят, на тях нама абсолютно никаква информация от личен характер
                          [ATTACH=CONFIG]662707[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]662708[/ATTACH]
                          Вече не е точно така. Проверено вчера на Ястребец един приятел към 3 часа му блокираха картата, защото си ги бяхме купили от други хора. При всяко минаване с картата долу се прави снимка на човека, който минава и после на случаен принцип гледат. Ако видят, че сутринта 5 спускания е направил един човек, а после със същата карта се спуска друг го привикват вътре за справка. Така, че вече не е голяма оферта или поне гледайте хората, от които си купувате картите да са с горе долу същата екипировка като вашата

                          Коментар


                          • #58
                            От: Условия за ски на Боровец!

                            Никъде не говоря за купуване на карти от други хора, карти се купуват от касата
                            Имах в предвид, че картите са два модела- едните със снимка и егн и т.н. тези карти подлежат на презареждане, другите са без снимка и важат само за деня посочен в полето "валидност"
                            Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                            Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                            Коментар


                            • #59
                              От: Условия за ски на Боровец!

                              Потвърждавам това, което казва Skreeper. Мен също ме блокираха като се пробвах да мина с картата на сина ми. Прави се снимка на всяко минаване през бариерките. И някакъв пазвантин сравнява старата и новата снимка. После идва да ти каже, че картата ти е блокирана, това ти е последното спускане и ако имаш възражение, може да го напишеш. Аз нямах - съвсем точно ми описа кой е минавал с тази карта. Хубавото е, че и без това нямаше време за още спускания.
                              Иначе снегът е възможно най-добрият, доколкото може да е добър изкуствен сняг.
                              Хората са сравнително малко,но не си представяйте, че сте сами на пистата.
                              Работят Ястребец 2 и 3 и Мартинови бараки 2 и 3.
                              Кабинката работи, но не върши работа и може да се ползва само за пешеходен туризъм, тъй като по Харамията (връзката от горната станция до Ястребец) няма сняг.
                              От улицата пред кабинката през 10 мин има рейсчета до Ястребец. Проблем е връщането - последното е в 16:30 и останаха към 50 души. Как са се оправили - незнам. Предполагам, че са слизали по единицата, което определено не им се е отразило добре на ските.
                              Между другото времето е хубаво - ясно и топло. Аз чак се изненадах, че в София има такава мъгла - някъде откъм язовира почва.
                              www.offnews.bg

                              Коментар


                              • #60
                                От: Условия за ски на Боровец!

                                Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                                Потвърждавам това, което казва Skreeper. Мен също ме блокираха като се пробвах да мина с картата на сина ми. Прави се снимка на всяко минаване през бариерките. И някакъв пазвантин сравнява старата и новата снимка. После идва да ти каже, че картата ти е блокирана, това ти е последното спускане и ако имаш възражение, може да го напишеш. Аз нямах - съвсем точно ми описа кой е минавал с тази карта. Хубавото е, че и без това нямаше време за още спускания.
                                Иначе снегът е възможно най-добрият, доколкото може да е добър изкуствен сняг.
                                Хората са сравнително малко,но не си представяйте, че сте сами на пистата.
                                Работят Ястребец 2 и 3 и Мартинови бараки 2 и 3.
                                Кабинката работи, но не върши работа и може да се ползва само за пешеходен туризъм, тъй като по Харамията (връзката от горната станция до Ястребец) няма сняг.
                                От улицата пред кабинката през 10 мин има рейсчета до Ястребец. Проблем е връщането - последното е в 16:30 и останаха към 50 души. Как са се оправили - незнам. Предполагам, че са слизали по единицата, което определено не им се е отразило добре на ските.
                                Между другото времето е хубаво - ясно и топло. Аз чак се изненадах, че в София има такава мъгла - някъде откъм язовира почва.
                                Горе няма ли таксита след 16и30.
                                SUZUKI VITARA V6
                                HONDA CBR 919RR
                                MERCEDES ML
                                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X