Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изисквания за участие в Разходки и Хард-Разходки

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изисквания за участие в Разходки и Хард-Разходки

    Здравейте,едва ли е нужно да четат тази тема по старите офроудъри,те добре знаят какво е необходимо за участие в подобни начинания.
    С опита се изгражда и нужда от определени екстри и консумативи с които трябва да е оборудвана всяка джипка,чийто водач е решил да навлезе е непозната и агресивна среда,като това не е критерий,аз съм закъсвал много пъти в добре познаван от мен район,подценявайки ситуацията,и лишен от нужни за евакуиране пособия,за това вече си ходя преоборудван,и бих посъветвал минималното оборудване на желаещите да подрапат с нас,да включва:
    ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ:
    - Резервна гума(при възможност комплект фитили с аксесоар за монтаж)
    - Хай Джек (според лифта на автомобила)
    - Шегели (според тежеста на автомобила)
    - Въжета за теглене.
    - Оборудвана аптечка.
    - Пожарогасител.
    - Фенер.
    - Нож.
    ПРЕПОРЪЧИТЕЛНИ:
    - Лебедка.
    - Полиспаст(блок)
    - Ръкавици.
    - Радиостанция на ПМР 446.
    - Лопатка.
    - Конпресор на 12 волта
    - Надеждно облекло според сезона(допълнителни дрехи и обувки,дъждобран,ако е Зимния )
    - Набор инструменти.
    - Консумативи за уязвими възли по автомобила(каре на кардан,ремъци,бушони или др.)
    ОСНОВНИ:
    -Тези които са упоменати в темата за конкретната Разходка,свързани със спецификата на Мероприятието.

    Ако пък сте интосиазирани за офроуд приключение,но не отговаряте на изискванията,ще бъдете прикрепен към напълно пригоден и подготвен джип,за да се насладите на момента,досега никого не сме оставили в гората.
    В последствие вярвам че ще се оборудвате ако ви е допаднала разходката с групата ни.
    Последно редактирано от belata; 20-01-12, 08:20.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X