Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

    Гледах тая реклама на "Майти Джъмп" тук
    http://www.topshop.bg/mighty_jump_st...0x250_Fin2.jpg

    и силно ми намирисва цялата работа... Как през запалката ще подаде достатъчно ток за стартиране на "автомобил с 4, 6 или 8 цилиндра" запалката на колата най-често е през бушон 15-20А... То само при свързването на един зареден акумулатор към друг разреден ще протечат повече от 15А... Пък какво остава, ако и стартера заработи...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

    Какво би трябвало да има в това нещо?
    1. Акумулаторна батерия- съдейки по малките размери и тегло ще свърши работа само за нескапани и немного разредени акумулатори за бензинови малолитражки.
    2. Електронно устройство, което повишава напрежението от акумулаторната батерия до около 15V, но ограничено по ток до 10А, за да не изгори предпазителя в л.а.
    3. Зарядно устройство, което когато автомобила заработи да компенсира разреждането на батерията на джаджата.
    Чел съм на стартова количка с 18АH, вграден акумулатор, че дава 300 А стартов ток. В този ред на мисли ако в тази джаджа не е внедрен някакъв революционно нов тип акумулатор с голям капацитет, най-вероятно няма да върши работа: "Майти Джъмп не снабдява с достатъчно енергия, за да съживи повреден или изтощен акумулатор обратно до ниво на презареждане и пълноценно използване."
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

      Това нещо не пали колата, а само помага на изтощения ти акумулатор малко. Т.е. удря едно рамо при паленето.
      Аз предпочитам "опасните кабели" и "непознатите" - според мен са по-надеждни
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • #4
        От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
        Това нещо не пали колата, а само помага на изтощения ти акумулатор малко. Т.е. удря едно рамо при паленето.
        Аз предпочитам "опасните кабели" и "непознатите" - според мен са по-надеждни
        Това "нещо" е едно голямо НИЩО. Има физични закони, дето за добро или за лошо не сме се научили още да прескачаме.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

          Естествено, че е измама, друг е въпроса, защо стигнахме да има измамна реклама в нашия форум...
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #6
            От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

            Има съвсем смислен начин това да работи.

            За едно запалване на изправен автомобилен двигател са необходими 1-3 амперчаса, важното е те да бъдат отдадени в тези секунди, в които се върти стартерът. Това малка батерийка не може да го направи, но тя може за няколко минути да се прехвърли в голямата, която да свърши работа. В този смисъл, устройство с 4-5 Ач батерия и нужният инвертор МОЖЕ да върши работа.

            Дали конкретно това устройство има вътре всичко необходимо - не мога да зная предварително. Но не е уместно да се отхвърля априорно.

            Коментар


            • #7
              От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

              Да, ти успя да конкретизираш проблема - реномираните форуми и издания по света, изискват първо да тестват един продукт, да оценят ефективността му, и тогава могат да го предложат на всички със съответните мнения за плюсове и минуси.

              Понеже са ми носили за съвет подобно устройство (не това точно), в него имаше само една оловна батерия, лампа, да се ползва за фенер и кабел към запалката, без каквато и да е друга електроника. Не гореше бушона, но и не пали колата, колкото и да го чакаш включен.
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • #8
                От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

                Това все пак е реклама. Хората плащат, за да се показват.
                В случая тази реклама по никакъв начин не обвързва форума с някакви тестови или гаранции от наша страна.

                Този, който продава продукта гарантира неговите характеристики, а не този който излъчва рекламата.
                Георги Гатев

                Коментар


                • #9
                  От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Има съвсем смислен начин това да работи.

                  За едно запалване на изправен автомобилен двигател са необходими 1-3 амперчаса, важното е те да бъдат отдадени в тези секунди, в които се върти стартерът. Това малка батерийка не може да го направи, но тя може за няколко минути да се прехвърли в голямата, която да свърши работа. В този смисъл, устройство с 4-5 Ач батерия и нужният инвертор МОЖЕ да върши работа.

                  Дали конкретно това устройство има вътре всичко необходимо - не мога да зная предварително. Но не е уместно да се отхвърля априорно.
                  Ясене, и литиево-йонен акумулатор да има вътре, няма как в обем малко по-голям от чаша за кафе да поберат и двупосочния инвертор, и достатъчно голяма батерия, че да е дори умерено смислено. Да, може да те спаси една-2 сутрини, ако акумулаториа ти е на границата, нужна за палене, но нищо повече. И забележи - това е на цената на половин акумулатор, че и отгоре. Къде е смисъла, по каквито и да е критерии?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

                    Подкрепям Жоро.
                    Това е само една реклама. Тя не обвързва по никакъв начин форума с продукта.
                    Нека не отнемамеме основополагащия принцип на Демокрацията:
                    - Човек има изконното право, да е именно толкова глупав, колкото е !!!
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #11
                      От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

                      Аз пък съм на мнение, че всяко нещо зад което седи Offroad-Bulgaria трябва да е доказано работещо.
                      Рекламирането на какво ли не води до "олекване" на медията.
                      В случая този продукт е автомобилен аксесоар, което още повече утежнява нещата.
                      Този продукт си е за ВС Телешоп.
                      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                      Drag Grand Canyon Daily
                      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                      LZ1JYM

                      Коментар


                      • #12
                        От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

                        Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                        Аз пък съм на мнение, че всяко нещо зад което седи Offroad-Bulgaria трябва да е доказано работещо.
                        Рекламирането на какво ли не води до "олекване" на медията.
                        В случая този продукт е автомобилен аксесоар, което още повече утежнява нещата.
                        Този продукт си е за ВС Телешоп.
                        Много точно!
                        Утре може да дойде някой с желание да рекламира преса за коса.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

                          Уважаеми колеги, на мен лично съвсем не са ми необходими никакви реклами. Аз каквото ми трябва си научавам без реклами и по съвсем различни начини. В този аспект, не намирам никаква разлика между която и да е реклама... Но има един дребен проблем, който аз прехвърлих на ОфМедия, но той продължава да си стои... Това са едни малки подробности като месечните сметки... Има само един начин за тяхното плащане към момента и това са рекламодателите, доколкото въобще ги има... че напоследък нещо съвсем изчезнаха... Но от друга страна си давам сметка, че и Вие в момента нямате голям избор...Та си мисля, че може да се направи така, че избор да имат всички... А именно, ще поработим по възможността, всеки който не желае да гледа реклами, да си плаща за това... и готово... Ако пък някой желае да плати повече и се съберат достатъчно такива хора целият портал може да стане зона свободна от реклами... Дайте пък да пробваме... От Вас зависи...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

                            Моля ви направете разлика между:
                            1. Нещо, което рекламираме ние.
                            2. Нещо, чиято реклама върви на платените банерни позиции.

                            В случая с тази реклама става въпрос за т. 2!
                            Георги Гатев

                            Коментар


                            • #15
                              От: Майти Джъмп - рекламата в Офнюз

                              Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                              Естествено, че е измама, друг е въпроса, защо стигнахме да има измамна реклама в нашия форум...
                              Дойдохме си на думата...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X