Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА "ДАКАР"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА "ДАКАР"

    Пускам темата се една единствена цел.

    Да благодаря на всички, споделили информацията, видеото и снимките, които ни правеха съпричастни към приключението „Дакар”, през последните дни.
    Колеги, благодаря за положения от вас труд, чийто резултат споделихте с нас!


    Валентин Исаев
    paksss
    izo4x4
    Ивайло Колев
    boevski
    Superchief
    IVAYLO BLIZNAKA
    Вико
    Чавдар (V93)
    ka_l_ojan
    Tpunep
    damyan_rm
    PETER BLIZNAKA
    packer
    TLC23
    roumen5
    Ивайло Колев

    Списъка сигурно не е пълен.
    Добавяйте. Мисля, че всеки, който е писал в съседните теми и е давал информация заслужава да види своя ник тук!!!

    Още веднъж, БЛАГОДАРЯ!!!

    Поздрави

    П.П. Ако модеротор прецини, след изчерпването на „списъка”, нека да обедини всички никове на едно място.
    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

  • #2
    От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

    Добавям:

    draev
    Faca

    Поздрави


    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

    Коментар


    • #3
      От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

      При пръв прочит ми липсват НАШИТЕ СИ от OFFNews и OFFRadio...има и други, ама ще се сетя по-късно.
      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • #4
        От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

        А Stank?
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          А Stank?
          И Stank!

          В първия пост е отбелязана "изчерпателността", т.е. има за добавяне!!!
          Моля правете го, не става дума за анкета...
          Последно редактирано от Гриша; 16-01-12, 21:22.
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • #6
            От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

            Отразяването на това голямо състезание на мене лично ми допадна много,на всички които се стараха в последните 15 и повече дни мога да кажа само едно:ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ

            Коментар


            • #7
              От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

              Не очаквах да видя и моето име тук Благодаря и се радвам, че съм допринесъл с нещо (колкото и малко да е било) за отразяването на Дакар!
              Благодаря и на всички съфорумници, от които научавахме наистина интересна информация постоянно, особено като се има предвид неадекватното представяне на състезанието от страна на някои български телевизии! С други думи добре, че беше форума да научаваме най-важното в най-напрегнатите моменти!
              Пожелавам СИ (и на вас де) Дакар 2013 да бъде още по-интересен и го очаквам с нетърпение!

              Коментар


              • #8
                От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

                Още един ник, добавен с благодарност:

                Дявол Коледа


                П.П.
                Първоначално публикуван от ka_l_ojan Преглед на мнение
                ...С други думи добре, че беше форума да научаваме най-важното в най-напрегнатите моменти!
                ....
                Това имах предвид.
                Последно редактирано от Гриша; 16-01-12, 23:38.
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • #9
                  От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

                  Благодаря и от мен!

                  Коментар


                  • #10
                    От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

                    Благодаря на Близнаците като най-компетентни и винаги с актуални постове.С нетърпение ще чакам коментарите и разказа на Руси и Руслан защото съм сигурен че няма да спестят нищо и ще понапишат реалноста.Немога да проумея защо Петър е сърдит на форума или поне такова поведение показва.Може би тази година не получи необходимите хвалебствия.

                    ПП.Събин в другата тема казва че с пръдня боя нестава, ама и аз да попитам колко пари са дадени на анал1 за отразяването?
                    __KTM__

                    Коментар


                    • #11
                      От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

                      Благодарско и от мен на всички!
                      Последно редактирано от Димо; 26-01-12, 20:53.

                      Коментар


                      • #12
                        От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

                        Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
                        Благодаря на Близнаците като най-компетентни и винаги с актуални постове.С нетърпение ще чакам коментарите и разказа на Руси и Руслан защото съм сигурен че няма да спестят нищо и ще понапишат реалноста.Немога да проумея защо Петър е сърдит на форума или поне такова поведение показва.Може би тази година не получи необходимите хвалебствия.

                        ПП.Събин в другата тема казва че с пръдня боя нестава, ама и аз да попитам колко пари са дадени на анал1 за отразяването?
                        Колкото е минималният пакет за 30-минутен дневник и не са дадени, а БНТ си ги е заплатила с рекламни заставки.. Не, че ще спите по-спокойно от този факт, но понякога заради такива изказвания си мисля, че българинът заслужава да му се пуска единствено чалга и простотия. Хората от т.н. от теб "анал 1" се потрудиха (и в това не включвам себе си), за да имате актуална и точна информация за българското участие и това се допълваше много добре с дневника по Евроспорт, където акцентът беше върху самата надпревара. Та даже седнах и да пиша тук, да ви казвам информация преди още да сме я съобщили в ефир.. анал 1, казваш.. Айде, със здраве, даже не ми се коментира повече..

                        Коментар


                        • #13
                          От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

                          В качеството си на автор на темата, моля да бъде заключена!!!

                          Целта не е постигната.

                          Дори и в този оазис се прокрадва циганизацията на обществото ни, бавно но сигурно! Няколко от постовете по-горе доказват това.
                          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                          Коментар


                          • #14
                            От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

                            Темата няма за какво да бъде заключвана. Тя е благодарствена.

                            В този смисъл благодаря и аз.

                            За невероятното отразяване. За доброволния труд положен от хората описани в нея да ни направят съпричастни с емоцията на Дакар.

                            Благодаря!


                            П.П.
                            Всичко, което не е по темата ще бъде модерирано.
                            Всеки, който има версия за Дакар 2010, 2011, 2012 и т.н. да се чувства свободен да отвори своя тема и сподели вижданията си.
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар


                            • #15
                              От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

                              Да не отварям нова тема.
                              Тук ще изкажа благодарността си към портала и към потребителите му, които ни направиха отново съпричастни към поредното издание на "Дакар"! На всички споделили информация, видео и снимки - голямо благодаря!!!

                              Ето ги и колегите, които ни представяха навременно и достоверно инфо:

                              izo4x4; packer;PETER BLIZNAKA;IVAYLO BLIZNAKA;paksss;Валентин Исаев;Faca; Superchief;javoresku;Estranged;Ц. Кръстев;f500; Ивайло Колев; stkiid; oktim_d; Jeniya-Jeniya; Diog; ivatz; nikinn;

                              Разбира се съм пропуснал някого, за което моля да бъда извинен и нека никът му да бъде добавен!

                              ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРЯ, КОЛЕГИ, ЧЕ НИ ПОДНЕСОХТЕ ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ ИЗПЪЛНЕНИ С НАПРЕЖЕНИЕ ПРЕЗ ИЗТЕКЛИТЕ ДНИ!

                              п.п. Моля заглавието на темата да се редактира, като се премахне годината, все пак и догодина очакваме "Дакар"
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X