Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

    здравейте,имам следния проблем-црв-99г.Закъсах в една кал и първа-задна,замириса на феродо и в един момент спряха да се въртят гумите.Съединител ли е полуоска ли.Ако някой може да даде съвет.

    Коментар


    • #92
      От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

      По-скоро съединител, или нещо друго преди предния диференциал.
      Карал съм с извадена от шлиците предна полуоска. Колата си върви и без 1 полуоска.
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #93
        От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

        Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
        Само твоята не работи за това отпадаш от хроничните
        Зеро,одавна не съм писал тука!Факт.Факт е и за задната светлина и моята започна да отказва,ту свети,ту не свети,ту премигва.Оказва се бутона на скоростната кутия.Не може да се ремонтира.Иска нов.Той е към 300-400 кинта.Не си заслужава.Н-о-о-о това е много след 10 години ескплоатация-получава се след 14 години експлоатация.Хи-ихи-ихи
        имах и Toyota Rav 4 2006g.
        Mitsubishi Lancer 2008g.
        Honda CR-V 1998г.
        Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

        Коментар


        • #94
          От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

          Махни му алуминиевата дефтунка за влезе повече, аз съм така .

          Коментар


          • #95
            От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

            На няколко вече забелязвам, че хронично им се лющи боята от рамото на пасажерската чистачка (щото на другата има спойлер ).
            'Облагането с данъци е изтънчен начин да искаш пари със заплаха'

            Коментар


            • #96
              От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

              Първоначално публикуван от ntashev Преглед на мнение
              На няколко вече забелязвам, че хронично им се лющи боята от рамото на пасажерската чистачка (щото на другата има спойлер ).
              В този ред на мисли, май е редно да споменем и изпичането и износването на грайфера на гумите
              Моята май е за ремонт на каретата на кардана. Като е на 5-та при натоварване при 1500-1800 об/мин. се чува едно гадно ручене отдолу, като на гърне опиращо в купето.

              Коментар


              • #97
                От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

                Каретата на кардана ги смених, на ломско шосе - 200 лв, сега имам проблем с радиаторчето на парното.Ново има само оригинално, 540 лв и две седмици чакане.А колата седи на подемника.Втора употреба навсякъде в София е продадено, има само за дясна дирекция. И това ако не е от хроничен проблем.Някой ако има идеи да свирка!
                Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
                Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

                Коментар


                • #98
                  От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

                  Първоначално публикуван от rivan Преглед на мнение
                  Каретата на кардана ги смених, на ломско шосе - 200 лв, сега имам проблем с радиаторчето на парното.Ново има само оригинално, 540 лв и две седмици чакане.А колата седи на подемника.Втора употреба навсякъде в София е продадено, има само за дясна дирекция. И това ако не е от хроничен проблем.Някой ако има идеи да свирка!
                  Какво му има на радиаторчето? Течели?
                  KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

                    Тече като се пусне парното, не по много, по стотина грама на седмица, но всичко се лепи на предното стъкло.А иначе за цяло лято съм долял я има, я не двеста грама.Радиаторчето е месингово и сигурно подлежи на ремонт, но на мен не ми се занимава, а и не искам да рискувам.За да се смени се разглобява всичко под таблото и не си струва да се икономисва от цената на радиаторчето.
                    В крайна сметка намерих ново, от Сивик или Акорд, не разбрах точно.Става с леки напасвания на кутията, разликата е минимална в тръбите.
                    Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
                    Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

                    Коментар


                    • От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

                      Пръскалките на фаровете не работят или поне не е ясно как се включват

                      Коментар


                      • От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

                        Това въпрос ли е, или хронично заболяване?

                        Ако е въпрос - започни от там, че пръскалките на фаровете работят, когато са пуснати фаровете.
                        Като включиш фаровете, и все още не работят, тогава отиваш към бушони, помпа, маркучи, или жици.

                        Аа, първо виж, дали има вода в казанчето
                        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                        Коментар


                        • От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

                          Здравейте! Предстои ми пътуване до Англия, и за връщане обмислям да се върнем с кола, закупена оттам. Харесах си няколко Crv-1 и 2(Petrol, от 2001 до 2004г.), всичките имат валиден MOT. Въпроса ми е, има ли нещо по тая кола което може да ме остави трайно на пътя ( изключая изтекло масло, антифриз, хидравлика примерно). Какво трябва да гледам по колата, като основни агрегати, които могат да създадат проблем на дълъг път. Знам, че е трудно да се даде систематизиран и точен отговор на такъв общ въпрос, но все пак ако има нещо специфично по тия коли ще съм благодарен да споделите. Поздрави!

                          Коментар


                          • От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

                            Първоначално публикуван от ntashev Преглед на мнение
                            На няколко вече забелязвам, че хронично им се лющи боята от рамото на пасажерската чистачка (щото на другата има спойлер ).
                            Мда,и на колегата е така
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!



                              Ето я[emoji1]
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Хронични заболявания на CR-V I-ва генерация след 10г.експлоатация!

                                И при мен е така и двете се лющят.
                                Сега се чудя с каква боя да ги намажа , че много ми блести на слънце.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X