Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Косачка за трева 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Косачка за трева 4x4

    Първоначално публикуван от ikonoma Преглед на мнение
    Имаме триколесна BCS-ка, като колисаря се откача на много стръмни места и не се возиш, а вървиш зад косачката. Изключително рядко, но се налага. Четериколесните са по-нестабилни.
    Това е не шега работа треа да си си мъж.Но иначе си прав че много стръмни места се обработват с нея.А относно Мургажа мога да ти кажа че той на страничен наклон не се обръща а започва да се свлича така че по - голяма стабилност не ти трябва.Сам ще видиш до какъв наклон ще можеш да косиш.

    Коментар


    • #17
      До: Косачка за трева 4x4

      Първоначално публикуван от Макавеев (mac) Преглед на мнение
      За какво ще я ползваш, че трябва да е 4х4 ? Имам скромен опит в тази посока , ако мога да помогна.
      Моята е 4х4 , блокаж на предния мост,който не работи по пък не съм изпитвал и нужда от него. Българска изработка (Русе) , с италиански 2-цилиндров дизел,с невероятно нисък разход.
      Това е малкия модел. Големия мисля че е с мостове ,разздатки и т.н. на автобусчетата Чавдар. Знаех на едно място такава (голяма), ако искаш да питам ? Макар че сделката ще е невероятно трудна -собственика е страшен темерут !
      Сега видях че твойта ножа не се задвижва от маслена помпа.Оригинално ли е така или си я преработвал.Защото по голямата има огромен проблем с охлаждането на маслото и става не използваема като косачка.

      Коментар


      • #18
        До: Косачка за трева 4x4

        Малките са така .Нямат хидромотор.Което е много по добре. Имат силоотводен вал които излиза отпред.Аз я купих за да си направя от нея роторен снегорин . Но то пък вече няма сняг.
        А за страничния наклон си дяволски прав. Нисък център , абсолютен квадрат,няма обръщане! Просто се изхлузваш от седалката надолу по склона, и ако свариш в бързината да ритнеш лоста на скоростите - добре, ако не-гониш докато я стигнеш
        Уморените коне не ги убиват , нали ??

        Коментар


        • #19
          До: Косачка за трева 4x4

          Първоначално публикуван от Макавеев (mac) Преглед на мнение
          Малките са така .Нямат хидромотор.Което е много по добре. Имат силоотводен вал които излиза отпред.Аз я купих за да си направя от нея роторен снегорин . Но то пък вече няма сняг.
          А за страничния наклон си дяволски прав. Нисък център , абсолютен квадрат,няма обръщане! Просто се изхлузваш от седалката надолу по склона, и ако свариш в бързината да ритнеш лоста на скоростите - добре, ако не-гониш докато я стигнеш
          Значи предишния вариант на малката е с хидромотор но при изправност си коси без проблем.А голямата не може дори и всичко да и е изправно.
          А за гоненето ми се е случвало само че с 3 колка с откачен колесник голям майтап падна за хората които гледаха ама на мен не ми беше толко весело.

          Коментар


          • #20
            До: Косачка за трева 4x4

            Най добра за балкана е бчс ката казвам го от личен опит
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #21
              До: Косачка за трева 4x4

              Мургашчето става само за разходки сред природата Едно приятелче има такова и се чуди как да го преправи за да коси с него
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X