Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ли ще стане?!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво ли ще стане?!!!!

    Чудя се какво ли щеше да стане в нашенско ако навали ей такъв сняг?!!!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:35.0 КБ
ID:5955515



    ....и как ли и с какво, ще реагират управниците тогава !!!!
    Не е важно какво караш, а как го караш !

  • #2
    От: Какво ли ще стане?!!!!

    Ко ще стане, ще ги изненада! или пък такъв:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02.01.11-Japans-Winter.jpg
Прегледи:1
Размер:176.7 КБ
ID:5334754
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #3
      От: Какво ли ще стане?!!!!

      Затваряме страната за няколко месеца, който оцелее оцелее, после се оправдаваме с международното положение и уволняваме някой в Долно Уйно. Махат се Мерцедесите и се купуват Хамъри.

      Коментар


      • #4
        От: Какво ли ще стане?!!!!

        Подготовката за всякакви събития от живота се оценява с вероятността да настъпи това събитие за определен интервал от време - например 10,20 - 50 години. Такива снегове по нашите земи е нямало и съответно такава подготовка за такова събитие въобще не е разписана в плановете и в правилниците за действие (или каквито там документи има). Не е осигурена нито техническа нито тилова подготовка и обезпечение.
        Ако по някаква причина настъпи събитие, което е с по-голяма стихийност от очакваната - настъпва бедствено положение.
        И това не се случва само в България, в Тетевен, в ....., а се случва в целия свят.
        Нерентабилно е да се поддържа оперативна готовност за събитие, чиято вероятност е един път на 100 години. Отстраняването на щетите от бедствието е далеч по-евтино от гледна точка на държавното управление.
        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

        Коментар


        • #5
          От: Какво ли ще стане?!!!!

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Ко ще стане, ще ги изненада! или пък такъв:[ATTACH=CONFIG]404499[/ATTACH]
          Той е все един и същ!
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:27.0 КБ
ID:5334755

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:29.4 КБ
ID:5334756

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:25.1 КБ
ID:5334757


          Истински е и е ФАКТ!!!!
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • #6
            От: Какво ли ще стане?!!!!

            Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
            ...... Отстраняването на щетите от бедствието е далеч по-евтино от гледна точка на държавното управление.
            Хубаво мнение!

            А за измрелите хора колега през това време......!

            Това за кой ще е евтино....аааа,ми да пак за държавното управление.
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар


            • #7
              От: Какво ли ще стане?!!!!

              Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
              Хубаво мнение!

              А за измрелите хора колега през това време......!

              Това за кой ще е евтино....аааа,ми да пак за държавното управление.
              Измрели или не, никой не поддържа готовност за нещо, случващо се с такава мижава вероятност.

              А и чисто статистически, измрелите ще са нищожен процент от годишно измрелите по пътищата въобще. Звучи гадно, но е факт.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Какво ли ще стане?!!!!

                Как да нямаме техника за такъв сняг!?Бат Бойко ще прати къртицата от метрото и после ще открива тунел

                Коментар


                • #9
                  От: Какво ли ще стане?!!!!

                  Майтапа настрана, ама аз не си представям с каква техника е изровено това. А е пускано и друг път във форума.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво ли ще стане?!!!!

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Измрели или не, никой не поддържа готовност за нещо, случващо се с такава мижава вероятност.

                    А и чисто статистически, измрелите ще са нищожен процент от годишно измрелите по пътищата въобще. Звучи гадно, но е факт.
                    Евала!!!!

                    Ми да ги оставят тогава и сега кво чистят,а и свет пара ще икономисат!
                    Не е важно какво караш, а как го караш !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво ли ще стане?!!!!




                      Като гледам не виждам космически технологии или техники в чистенето!
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво ли ще стане?!!!!

                        Силно се съмнявам, че тоя сняг някога се топи и после натрупва нов със същата дебелина, че да се налага прокопаването на такива тунели. Просто веднъж е прокопан за да се направи пътя и после само си го почистват и поддържат. На едната снимка асвалта е съвсем сух въпреки, че грее ярко слънце, което значи, че е доста "хладничко" на това местенце и не е валяло скоро. П.П. Не бях гледал клипчето от Япония.... Не знам само как намериха пътя въобще....
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво ли ще стане?!!!!

                          Измирането е следствие на отпускането което е настъпило у хората та дори и възрастните...Баща ми е от село човек 47 набор...Смисъл на достатъчно години е ,че да е видял какво е било едно време...Е не е умирал никой...Може да не е била подготвена държавата да те спаси ,но всеки е бил подготвен сам за себе си или семейството!
                          Тук има много по-големи хора от мен аз съм млад и не познавам тези периоди ,но от разказите на баща ми знам как са имали всичко и са можели да изкарат значително време ! да не казвам и месеци ако се наложи(а то всъщност е било така ) защото зимата са се хранели с това което са запасили и за разлика от сега са си го отгледали ,а не купили (каквато възможност имаме ние ,но никой не го мисли или поне малко са готови) Та така...Картофи,буркани ...Знаете как е ...Ориз...Брашно....Печали са си хората...А ние сега като загубим тока и изпадаме в паника...
                          Аз лично съм подготвен...Имаме дърва...Имаме и как да топлим с тях поне една ,две стаи...Има храна винаги поне за няколко дена и имам и Джип де (иначе какво бих търсил в този така или иначе хубав форум)
                          Та на въпроса...Какво ли ще стане? -подготвените ще чакат....Неподготвените ще се оплакват или поне уцелелите...
                          Ама никой не ни е виновен...Ние решаваме как да живеем и какво да правим ...
                          Поздрави от не толкова снежното вече Габрово!
                          Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво ли ще стане?!!!!

                            Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                            Евала!!!!

                            Ми да ги оставят тогава и сега кво чистят,а и свет пара ще икономисат!
                            Еми да вземат от болниците, та да поддържат техника и дежурни целогодишно. Или да вземем от парите за инфраструктура, та евентуално в лизките 100 години да спасим 2-ма човека, ако през това време по калпавите ни пътища се изтрепят хиляда?

                            Следва ли постоянно да имаме готовност в София за цунами? Щото да се случи това тук вероятността е точно толкова, колкото да навали такъв сняг.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво ли ще стане?!!!!

                              Снеготопячка....
                              http://www.youtube.com/watch?v=6srUA...eature=related



                              Снегохвъргачка...
                              http://www.youtube.com/watch?v=-Vx369nR9HQ

                              На най-вероятно е просто така
                              http://www.youtube.com/watch?v=-zN_n...eature=related

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X