Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

    Нещо телефона е с една цифра повече
    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

    Коментар


    • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

      Вярно колега първата 0 е излишна 0887606446 . Но колелетата отдавна заминаха за Мони от Самоков.

      Коментар


      • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

        Някой да има от колелата комплект за продан?

        Коментар


        • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

          Звънкай на Ванката Попов.. Ако няма сигурно някой покрай него ще има! Тва е най-готината благинка за Витара!

          Коментар


          • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

            Свързах се с Иван но цената на която я продават е доста над оригиналната. Ще чакам следващата поръчка

            Коментар


            • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

              Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
              Свързах се с Иван но цената на която я продават е доста над оригиналната. Ще чакам следващата поръчка.
              Не се свърза, а аз ти дадох телефон на Мони при, който има един комплект и си ги пази за него. Нормално е цената да е по-висока. Следващата поръчка не знам дали ще я дочакаш докато още имаш Витара. Ако си видял, пуснал съм и тема за задни пружини. Може да се включиш в поръчката за да не ти се налага да търсиш след това .
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

                Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                И при теб ли се налага рязане?
                Днес се чухме по телефона,да обясня ако на още някой му предстои монтаж. Сложихме колелата,монтирахме раздатката и витарата тръгна много трудно,свалихме я отворихме имаше лека щета. Измерихме двойното колело,беше с 0.5-0.6мм по-високо. При стегнати само 2 болта не иска да се върти. Знаейки че има 2 модела раздатки се надявах в другата ми раздатка да влезе без проблем. Там обаче двойното колело се оказа с 6.5мм по-късо от тунингованото и един добър стругар го завъртя за няколко мин. След това всичко по монтажа мина много точно и безпроблемно. Огромни благодарности за Славин както и на Дани без чиято помощ едва ли щях да се справя. Благодаря.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

                  Ще има ли поръчка скоро време ?
                  Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                  New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                  Коментар


                  • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

                    АКО ИМА БРОЙТЕ И МЕН НА 100%

                    Коментар


                    • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

                      Попитайте първо Славин, дали има възможност за поръчка и дали му се занимава. След това трябва да има 10 сигурни желаещи - това беше мин. брой за да стане поръчката на тази цена. Сега не знам как ще е.
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

                        то като гледам сме само двама ако се съберем повече ще го помолим ако има възможност да ни свърши работа

                        Коментар


                        • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

                          За 2 имам питане и заедно с вашите две стават 4. Аз ще взема две, че после все някой се сеща със закъснение и ако се намерят още поне 4 ще се опитам да направя поръчка.
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

                            Има ли монтирани такива на гранд витара? 2.5 мотора....
                            Чудя се дали да не сложа - силата на мотора е достатъчна, но бавните не са достатъчно бавни както на други марки. Някой с опит?
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

                              Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                              Има ли монтирани такива на гранд витара? 2.5 мотора....
                              Чудя се дали да не сложа - силата на мотора е достатъчна, но бавните не са достатъчно бавни както на други марки. Някой с опит?
                              Раздатките същите ли са?
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • От: Поръчка колела за бавна раздатка за Витара

                                Цената на комплекта?
                                Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                                Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                                "Mud Angels" Stara Zagora

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X