Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Републикански Траял Шампионат - организация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Български Траял Шампионат - организация

    Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
    Здравейте, виждам за какво говорите и разбирам, интереса към този вид състезания нараства много!!!! Вярвайте ми че организатор който се нагърби с такава проява нямя да съжелявя!!!!! НАПРОТИВ емоцията, зрелището и атракцията са на много голямо ниво! Аз ще подпомогна с каквото трябва и за начало обещавам две неща от моя страна ще се нагърбя да осигоря трасе за едно двудневно състезание на ЯБЪЛКА в Габрово с подготвено трасе за ТРИАЛ в два класа на трудност. И второ обещажам мое лично узчастие в такъв шампионат!!!!!

    ПОЗДРАВИ!!!! ИВО
    Ще се радваме да почерпим от опита ви и да видим едно трасе направено от професионалисти, но все пак трябва да се съобразим с нивото на машините в БГ
    поздрави
    Последно редактирано от Kaishin; 02-07-07, 13:57.

    Коментар


    • #32
      До: Български Траял Шампионат - организация

      Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
      браво врем беше и в БГ да има такива състезаниа желаяви успех....
      В Испания (Palma de Maiiolrka) гледах много интересен траял по изkуствено трасе. Направиха го за 2 дена само с помоща на 1 BOBCAT. Организацията се казва "1/2 mile". Испанския ми не е от силните ми страни, така че ако откриеш нещо интересно (правилник, регламент), преведи и прати насам.
      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
      http://www.cardomain.com/ride/2562837

      Коментар


      • #33
        До: Български Траял Шампионат - организация

        Kaishin - много добра идея. Подкрепям я и в двата аспекта. Като състезател и като идеен-организатор. Относно наградите, защо трябва да са стандартни - да опитаме с нестандартни. Примери: "Най-атрактивно преминаване на трасето", "Най-дърта КОШНИЦА преминала цялото трасе", "Най-кален джип", "Най-добра самоделка" и т.н.
        Идеята е около трасето да има достатъчно каравани с БИРА и КЕБАПЧЕТА и поне 5 kW музика с DJ и водещ. Нали целта е освен да си натрошим машините, да ни остане спомена от 1 готин купон.
        КАто ще правите нещо, кажи няколко дена по-рано, да може да се съберем 1 кола хора от Варна и да дойдем да забиваме колчета и да бутаме камъни.
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • #34
          До: Български Траял Шампионат - организация

          Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
          Спокойно тепърва ще има мнения и този подфорум ще стане доста посещаван. Всичко с времето си.
          Както предположих, мнения и стойностни предложения вече има.

          Коментар


          • #35
            До: Български Траял Шампионат - организация

            Според мен оценката не трябва да се прави от публиката (може наистина да има награда и от нея ) ,а на принципа минал си препятствието получаваш точки , защото местните винаги ще са победители . Иначе за ролбарите и коланите май всеки трябва да си решава сам ,подписва си една декларацийка че организатора не носи отговорност ако си счупи главицата и готово.

            Коментар


            • #36
              До: Български Траял Шампионат - организация

              Зарко да го направим на Цигов чарк.Терен,ленти,колчета от мен.Да пробваме.Може и да се намери спонсор.Да започнем от някъде.

              Коментар


              • #37
                До: Български Траял Шампионат - организация

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                В Испания (Palma de Maiiolrka) гледах много интересен траял по изkуствено трасе. Направиха го за 2 дена само с помоща на 1 BOBCAT. Организацията се казва "1/2 mile". Испанския ми не е от силните ми страни, така че ако откриеш нещо интересно (правилник, регламент), преведи и прати насам.
                здрасти ами аз вече имам регламентите на два траяла мога да ги преведа нищо общо си нямат..
                така че аз по горе казах че точковта система най ми допада при настъпване се однемат..
                а на последното траялче е за време при нарушение настапване на лаента се отнема време но това е кофти кара състезателите да бързат и вече не прилича на траял а на рали
                то най добре е да се събират точките и да се засича времето ако двама състезатели имат еднакви точки им се гледа времето така се оценява най добрият.....
                тук поне от как съм сред Иво започвам да влизам по млако в час....
                поздрави

                Коментар


                • #38
                  До: Български Траял Шампионат - организация

                  говорихме много по темата и стигнахме до извода че няма как да стане за наградата на публиката и ще е много несериозно по добре да измислим система от точки без време

                  Коментар


                  • #39
                    До: Български Траял Шампионат - организация

                    Мдааа...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #40
                      До: Български Траял Шампионат - организация

                      Време трябва да има , но контролно , т.е. максимално за преминаване на етапа . След което - напускане на трасето ...

                      Коментар


                      • #41
                        До: Български Траял Шампионат - организация

                        да, имам пред вид да не се измерва време по което да се класират състезателите

                        Коментар


                        • #42
                          До: Български Траял Шампионат - организация

                          На този тип състезания - по точки /наказателни/ - ДА !

                          Коментар


                          • #43
                            До: Български Траял Шампионат - организация

                            Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                            На този тип състезания - по точки /наказателни/ - ДА !
                            +1
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #44
                              До: Български Траял Шампионат - организация

                              Чак сега видях темата . Напълно подкрепям идеята и сме готови да опитаме да направим трасе във Варна (около ).С banjo и CJ_ сме от един клуб и идеята сме я обсъждали не веднъж. Май идва времето да се поразмърдаме и да направим нещо.И двамата ( banjo и CJ_ )са много в ,,час'' и можем с тяхна помощ да свършим нещо интересно.
                              Предлагам да се срещнем и да поговорим за правилник , организация , безопасност и т.н. С Pursie имаме и още една идея (не сме го измислили ние) - Ориентиране и навигация (намиране на точки по GPS ) , класиране не по време , а по точки . Възможно е двете мероприятия да се съвместят ( като два отделни етапа).
                              Повтарям се , но мисля че трябва да се съберем на ,,живо'' и да обсъдим.
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • #45
                                До: Български Траял Шампионат - организация

                                време трябва да има приблизително пуска се една джипка без блокажи и се засича приблизително
                                все пак от началото нивото на машините ше бъде по ниско но знаели се един път като се почне ниама спиране аз си мислех че на Иво машината е перфектна но винаги все нещо ново и правят
                                кога ли ще спрът ами никога в този спорт е така......
                                а време трябва да се засича защото ако двама състезатели имат еднакви точки няма как да се излъчи победител........
                                поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X