Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Републикански Траял Шампионат - организация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    ... организаторите не са афиширали, че ще правят нещо велико и републиканско, просто са го направили. Респект!
    Точно така!
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

      Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
      Както каза Тодор Христов , май ще е по-добре с това да се захване някой от старата генерация. Поне трябва да е гледал как го правят хората в "белите" държави, да е попрочел нещо, и да има желание ... най-важното.
      В тази връзка искам да напомня, че в началото оффроуда си беше с чисто траял елементи ! Но, с развитието си състезателите избраха другия "миш-маш" (както казва Близнака ) и състезанията станаха в този вид, в който са сега ! Идеолог на трасето на "Балкан Трофи 2002" беше Кирил Панайотов Ето полезни кадри, малко известни за широката общественост, филма също е дело на Кирил Панайотов

      Коментар


      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

        А забеляза ли някой че има и нощен етап. Това много ми липсва, там се вижда кой какво може. Абе хубаво си беше тогава. Сега всеки гони шампиотски титли а тогава се караше за идеята.
        Бих ви пуснал и филмчето за "Ком-Емине 2003" ама с пустото FTP не се обичаме много.
        Последно редактирано от banjo; 20-05-08, 23:20.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          А забеляза ли някой че има и нощен етап. ... там се вижда кой какво може.. .
          бях там ... никой нищо не видя.
          Кенънбол на фарове, това беше.
          всъщност има ли във форума други живи участници от Балкан-трофи-то освен Христов и Тенев?
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

            Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
            бях там ... никой нищо не видя.
            Кенънбол на фарове, това беше.
            всъщност има ли във форума други живи участници от Балкан-трофи-то освен Христов и Тенев?
            Вера я видях ,Киро и други птици на OFF-ROAD-а пък кои са във Форума незнам.
            Че какво лошо има в това да има нощен етап,тръпката е голяма.Заиграваш се максимално.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

              Колеги, темата умря, но аз малко да я съживя. Да изброя - Лазарово екстрийм( 2 пъти), траял в Рудозем, траял в Ботево, Ямболско. 4 чисто траялни състезания за 1 година. Догодина само трябва някой да смята общо класиране по точки по някакъв елементарен правилник и ето го траял-шампионата. Кой ще е организатора?
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                Да, определено за момента идеята е мъртва, мир на праха и.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Да, определено за момента идеята е мъртва, мир на праха и.

                  Много точно казано - мъртва е, а и определено съм скептик, че ще се съживи. Освен всичко октанало, май няма и много мераклии да карат в такъв тип състезание.

                  Коментар


                  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                    Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                    Освен всичко октанало, май няма и много мераклии да карат в такъв тип състезание.
                    Така е, от "професионалистите" няма мераклии. А съживяването може да дойде от любителите....
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                      Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                      Много точно казано - мъртва е, а и определено съм скептик, че ще се съживи. Освен всичко октанало, май няма и много мераклии да карат в такъв тип състезание.
                      Не знам защо всички са толкова скептични към успеха на тези състезания и защо се мисли, че няма да има мераклии са участие след като сами всички са видяли и разбрали , че на последното състезание в Гърция трасетата са били точно в този стил и на нашите учасници разбирам , че им е харесало много.

                      Коментар


                      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                        Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
                        Не знам защо всички са толкова скептични към успеха на тези състезания и защо се мисли, че няма да има мераклии са участие след като сами всички са видяли и разбрали , че на последното състезание в Гърция трасетата са били точно в този стил и на нашите учасници разбирам , че им е харесало много.

                        Просто такива са ми наблюденията. На мен лично ми харесва, но от хората занимаващи се с организация на състезания и имащи опит в това, никой не прояви интерес.

                        Коментар


                        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                          Тоя тип състезания в България тази година са чисто любителски, но с огромна посещаемост и по 30 участващи любителски екипажа. От тази гледна точка много успешни. Просто според мен трябва да се обединят в единна, чисто формална организация, дори без единен регламент, и просто да се отчитата точките за първите места. Накрая ще има шампион и шампионат.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Тоя тип състезания в България тази година са чисто любителски, но с огромна посещаемост и по 30 участващи любителски екипажа. От тази гледна точка много успешни. Просто според мен трябва да се обединят в единна, чисто формална организация, дори без единен регламент, и просто да се отчитата точките за първите места. Накрая ще има шампион и шампионат.
                            Това ако стане ще бъде идеално за нас любителите да има къде да си чупим джипките не че и сега няма къде но ако е в съзтезание тръпката е друга.Аз участвах на Рудозем и останах доволен от съзтезанието а публика имаше много.Ако беше шампионат щеше и на другите траяли да отида.Ако стане такава организация ще помагам с каквото мога.
                            Със себе си съм имал повече проблеми,
                            отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                            Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                            Коментар


                            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                              Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
                              Не знам защо всички са толкова скептични към успеха на тези състезания и защо се мисли, че няма да има мераклии са участие след като сами всички са видяли и разбрали , че на последното състезание в Гърция трасетата са били точно в този стил и на нашите учасници разбирам , че им е харесало много.
                              В такъв стил ама не ни хареса много да ти кажа. Прекалено хард трофи беше.
                              Идеята да тръгнат като отделен и аматьорски шампионат хич не е лоша.
                              Има и други желаещи да организират траял състезание и е въпрос на малко време да се направи общ правилник от организаторите и еднакви критерии за оценяване.
                              По добре за сега да не участват съзтезатели от шампионата защото битката ще е неравностойна. Или може да има два класа лицензирани и нелицензирани (експерти и хобита).

                              Коментар


                              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                                Напълно съм съгласен, че трябва да има две категории най-малко- хоби и експерт класове. И съм сигурен че ще има много желаещи да участват. Мисля , че като за начало не е нужно да се бърза за шампионат, трябва да се обособят две или три годишни състезания за да могат всички ,които искат да се пробват да имат възможност. И аз с каквото мога ще помогна, за направата на трасета, изготвяне на правилник и тн. Има подходящи места в България за такъв вид състезания.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X