Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с vitara

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с vitara

    вратата от към шофьора ми се пълни с вода от къде може да влиза?

  • #2
    От: проблем с vitara

    Първоначално публикуван от emilqn Преглед на мнение
    вратата от към шофьора ми се пълни с вода от къде може да влиза?
    Привет от Дупница.
    Ако имаш впредвид нормална експлоатация-само при миене и валежи/а не преминаване през водни препятствия/водата влиза между стъклото и уплътнението на вратата.Или уплътнението е заминало-сменяш го, или луфта на прозоречната рамка отдолу е по-голям от нормалния.Тогава при свалено стъкло натискаш внимателно от двете страни на вратата там където е по-голям луфта,преценяваш,пробваш и т.н.Но така е на много автомобили, така че не се притеснявай.Свали кората на вратата и найлона/ако има такъв/и си изчисти отворите за изтичане на водата, намажи отвътре с масло,парафин,восък или с нещо друго за да не корозира и си ОК.Има още и други варианти:уплътнение на вратата, или изкривена горна част на вратата.Така, че виж твоя проблем от къде идва и дерзай.

    Коментар


    • #3
      От: проблем с vitara

      мерси за отговора

      Коментар


      • #4
        От: проблем с vitara

        Трябва да се пълни с вода, но трябва и да се оттича, външното уплътнение е на едни странни метални щипки и между него и стъклото трябва да има разстояние, оттам се процежда водата и трябва да се оттича през отвори долу в основата на вратата, най-вероятно са запушени

        Коментар


        • #5
          От: проблем с vitara

          И в моите врати влиза вода. Ама не от дъжда.
          И не иска да се оттича. Знам какво да очаквам ако погледна вътре, и затова не поглеждам. Само отвреме навреме с един по-голям гвоздей и с чук пробивам дупка да се изтече водата отвътре. И пак не изтича всичката, все нещо затъква дупката
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: проблем с vitara

            То в твоите врати Коле и мини джунгла с крокодили може да има!!!

            Коментар


            • #7
              От: проблем с vitara

              Аз защо казвам, че ме е страх да погледна...

              Или да взема да погледна ли?.. Де да знае човек-може да открия някаква нова форма на живот, и да ми дадат нобелова награда
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: проблем с vitara

                оригинално си има дупки отдоло на вратата само махни кората и изчисти отвьтре вратата и може малко да смажеш жилата на прозореца да започне по лесно да работи

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X