Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: За гумите подавашти се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

    Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
    ...
    П.С В Гърция влез с нормалната за форума железна броня и си назад с цял джип .........
    Законите на всякъде са различни но най тегави във Гърция !
    Да ме прощаваш, ама баш в Гърция редовно сме ходили с обстойно накичени с тръби коли и никой не ни е казал каквото и да е в тази връзка.
    Още повече, че и местните са фенове на подобни аксесоари.
    Kраси Traveling даже им дефилира това лято с озъбена Витара, без броня а само по стърчаща лебедка
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #32
      От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

      Лелеее,мойте понастърчават леко,дали ще ми се карат много ,културните джипове не правят така !!!
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gsd.jpg
Прегледи:1
Размер:226.0 КБ
ID:5333841Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD0002.jpg
Прегледи:1
Размер:228.0 КБ
ID:5333848
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #33
        От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
        Лелеее,мойте понастърчават леко,дали ще ми се карат много ,културните джипове не правят така !!!
        [ATTACH=CONFIG]402067[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]402074[/ATTACH]
        То за бели Тойоти май не се отнася.
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #34
          От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

          Айде бе, до кога ще ви чакам да дойдете при мене, т.е. в Европата? Хем тесни гуми, хем скорпионски уширители....

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4170.jpg
Прегледи:3
Размер:145.6 КБ
ID:5333859
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #35
            От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

            Миналата година водих разговор на подобна тема с един приятел италианец, който е обиколил половината свят с най-различни и разнообразно префасонирани джипки. Въпросът беше доколко е разрешена силовата броня в Европа. Та, ето какво ми отговори той:

            "It depends on the legal rules that you have in your country. Once the vehicle is approved for circulation in the country of origin, can move easily around the world ...! Bulgaria law is your law, and other countries can't contest anything." -- Зависи от закона в твоята страна. Ако колата е одобрена за движение в страната където е регистрирана, може свободно да се движи по света. Твоят закон е Българският закон и другите държави не могат да го оспорват.

            Да, ама според Българския закон, измененията по автомобила, дори и да са минали през Технотест, не се вписват дори и в големия талон, да не говорим в малкия. А протоколът от Технотеста се пази някъде в архива на КАТ и не представлява официален документ пред никоя друга инстанция, дори и предвидливо да сте си направили копие. Ако греша - моля да ме поправите!
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #36
              От: За гумите подавашти се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

              Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
              При снеговалеж трябва да са монтирани на гумите (ненормалници !)
              А стига увЕ, сИрИозно увА?
              Нещо не ми се вярва, я да видим какво казва по въпроса StVO Strassenverkehrsordnung oт 2009, т.е. Правилникът за движение по пътищата на Германия за зимните гуми- Situative Winterreifenpflicht, d.h. Winterreifen (es werden alle M+S anerkannt) sind nur bei winterlichen Verhаеltnissen obligatorisch. Verstоеsse (auch von im Ausland zugelassenen Fahrzeugen) werden mit 40 Euro, bei Behinderung mit 80 Euro geahndet (+ 1 Punkt im Verkehrszentralregister)

              Ха зимните гуми не били задължителни ако няма сняг или лед на пътя. А с веригите как стои въпросът?

              Schneekettenpflicht nur ausnahmsweise durch Verkehrsschild angeordnet Bei Verwendung von Schneeketten gilt ein Tempolimit von 50 km/h

              И тук слуховете са силно преувелични, монтират се само при съответните условия и указания. Предполагам, че ситуацията с "кални" и "шумни" или "мъгливи" гуми е същата

              Коментар


              • #37
                От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                Съмнява ме швабите да допуснат подобна глупост . Когато няма сняг веригите нанасят такива поражения по асвалта че за една зима няма да им останат читави магистрали .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #38
                  От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Съмнява ме швабите да допуснат подобна глупост . Когато няма сняг веригите нанасят такива поражения по асвалта че за една зима няма да им останат читави магистрали .
                  Понеже баща ми е отпуска и нещо е изтървал края ,та ще го накарам да отиде при Румен в радиото да обясни правилата из цяла Европа ,както за колите така и за камионите и автобусите .
                  Лудак

                  Коментар


                  • #39
                    От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Съмнява ме швабите да допуснат подобна глупост . Когато няма сняг веригите нанасят такива поражения по асвалта че за една зима няма да им останат читави магистрали .
                    Всъщност не са допуснали такава глупост. Вчера говорих с мой приятел, който живее в Германия от доста години и пътува често по магистралите, а и по другите им пътища. Питах го за това безумно изискване - каза, че няма такова нещо.
                    Всичко си е така, както го е написал колегата:
                    Първоначално публикуван от GN2355 Преглед на мнение
                    А стига увЕ, сИрИозно увА?
                    Нещо не ми се вярва, я да видим какво казва по въпроса StVO Strassenverkehrsordnung oт 2009, т.е. Правилникът за движение по пътищата на Германия за зимните гуми- Situative Winterreifenpflicht, d.h. Winterreifen (es werden alle M+S anerkannt) sind nur bei winterlichen Verhаеltnissen obligatorisch. Verstоеsse (auch von im Ausland zugelassenen Fahrzeugen) werden mit 40 Euro, bei Behinderung mit 80 Euro geahndet (+ 1 Punkt im Verkehrszentralregister)

                    Ха зимните гуми не били задължителни ако няма сняг или лед на пътя. А с веригите как стои въпросът?

                    Schneekettenpflicht nur ausnahmsweise durch Verkehrsschild angeordnet Bei Verwendung von Schneeketten gilt ein Tempolimit von 50 km/h

                    И тук слуховете са силно преувелични, монтират се само при съответните условия и указания. Предполагам, че ситуацията с "кални" и "шумни" или "мъгливи" гуми е същата
                    http://www.nakladkibg.com
                    накладки, спирачни дискове, съединители

                    088 8613380

                    Коментар


                    • #40
                      От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                      Здравеите,нов съм във форума и сега видях темата.За Германия не знам но за Гърция при снеговалеж искат веригите да са сложени на гумите.Сигорен съм защото карах тир и ми сее случвало да слагам вериги още на границата при 1см.сняг.А в Сърбия и Македония за камионите ги искат и лятото.Трябва да ги имаш в камиона.
                      SUZUKI VITARA V6
                      HONDA CBR 919RR
                      MERCEDES ML
                      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X