Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

    Така като си говорим за подаващи се гуми ми то кво ще ги правим някои колеги като целите гуми са им извън калниците. ХИХИХИХИХИХИ. И така като се замисля май не познавам вече колега който да кара с оригиналните аспиринчета.
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

    Коментар


    • #17
      От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

      Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
      Така като си говорим за подаващи се гуми ми то кво ще ги правим някои колеги като целите гуми са им извън калниците. ХИХИХИХИХИХИ. И така като се замисля май не познавам вече колега който да кара с оригиналните аспиринчета.
      Има бе, има! Вчера видях една Витарка с оригиналните джанти и заводския размер гуми, без грам лифт, даже лепенка "Offroad animal" си нямаше

      Не знам доколко са верни приказките за Гърция, но като им поотънеят гушите ... знам ли ги. Преди време в Румъния лично съм бил свидетел, как спряха БМВ на 3 дена от магазина, защото ... стоповете му не отговаряли на Румънския стандарт А колата си беше абсолютно "сток", направих си труда да я огледам. И за това, че имам втора резервна туба бензин в багажника са ми искали мито , въпреки че от другата страна на границата бензина беше по-евтин.
      Иначе казано - ако са огладнели/изнаглели достатъчно, става "що си без шапка".
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #18
        От: За гумите подавашти се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

        Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
        .....ъъъъъъъъъ аре стига с безумията, ше ми вземе някой камиона щото има две туби с бензин, абе Люси, брат стъпи малко нАземи, мОлим те!
        Не са безумия .Там законите за претовареност на автомобила еле па товарен са си бали такоата .А превозното средство ти го конфискуват докато не си платиш глобата от няколко хиляди евра .
        ААааа предполагам се подразбра ,че с камиона се конфискува и всичко натоварено във него !
        Лудак

        Коментар


        • #19
          От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Бе не знам дали е вярно, ама гуми с шарка тип "саймекс"(дето тук им викаме каймани) били изобщо забранени за продажба в Съюза...
          С аргумента, че били много шумни...
          Не само агресивна шарка като саймекс-а, ами заради тези ограничения за шума спряха да внасят и Goodyear Wrangler MT/R ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            От: За гумите подавашти се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

            Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
            ...Новото тази година и при Немците и Гърците е :при снеговалеж задължително вериги (нищо че няма сняг по платното )
            Това не го разбрах съвсем. При снеговалеж колата трябва да е оборудвана с вериги, или те трябва да са монтирани на колелата дори да няма сняг по платното?
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #21
              От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Не само агресивна шарка като саймекс-а, ами заради тези ограничения за шума спряха да внасят и Goodyear Wrangler MT/R ...
              Абе педалска работа...

              Още малко ще ме задължат да си мия колата всяка седмица.
              Или да не се появявам по улиците небръснат...

              Май е по-добре да се махаме от този съюз.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Абе педалска работа...

                Още малко ще ме задължат да си мия колата всяка седмица.
                Или да не се появявам по улиците небръснат...
                Ти се радвай, че още не са излезли предписания как да си носиш яйцата ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                  Ааа, за тях знам-плътно допрени до задните части на този който напише такова предписание
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #25
                      От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Ааа, за тях знам-плътно допрени до задните части на този който напише такова предписание
                      +1 Поздрави за находчивия отговор!

                      Коментар


                      • #26
                        От: За гумите подавашти се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        Това не го разбрах съвсем. При снеговалеж колата трябва да е оборудвана с вериги, или те трябва да са монтирани на колелата дори да няма сняг по платното?
                        При снеговалеж трябва да са монтирани на гумите (ненормалници !)
                        Лудак

                        Коментар


                        • #27
                          От: За гумите подавашти се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                          Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                          При снеговалеж трябва да са монтирани на гумите (ненормалници !)
                          А служба за събиране на скъсаните вериги дали са си назначили?
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • #28
                            От: За гумите подавашти се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                            А служба за събиране на скъсаните вериги дали са си назначили?

                            По-скоро ще сложат допълнителна такса за събиране на скъсаните вериги ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #29
                              От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                              Това за Гърция за от 2012г ли го говорите, защото октомври 2011г бях в Гърция с паркетника, който е с черни стъкла (без предното и на предните врати де) и "булбар" без "тюв" или какъвто и да било друг сертификат и никой нищо не ми каза.
                              А това за веригите- те преди няколко години в Сърбия посред лято ми искаха да имам вериги в колата...
                              но ако няма сняг - да ги искат на гумите... това е лудост, къде отива сцеплението и стабилността, гърците ми се виждат малко по умни.

                              Коле, че то от преди няколко години се говореше за актове ако ти е мръсна колата, само не знам дали го приеха това безумие.
                              I'm not Lost, I'm Discovering !

                              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                              Коментар


                              • #30
                                От: За гумите подаващи се извън калниците или ( много по големи от оригиналните)

                                Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
                                Не подавайте грешна информация моля ви!
                                За Австрия: Карайте с каквито си гуми искате , летни-зимни-всесезонни когато по пътя няма сняг и лед! Ако има сняг и лед е задължително да сте със зимни гуми!
                                Това ,че пише Winterreifenpflicht (задължителни зимни гуми!) , е просто реклама от гумаджииниците!

                                Аз лично си ги сменям като дойде сезона, щото така ми е по-сигурно, вие си знаете натам!
                                Колега, поправи ме ако бъркам, но в Австрия не е ли задължително да си със зимни гуми от първи ноември, а не от когато сам си решиш, че така ти е по-сигурно!?
                                Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X