Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SC600 Cree XM-L 750Lm Flashlight 18650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: SC600 Cree XM-L 750Lm Flashlight 18650

    Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
    От вчера съм горд собственик на UltraFire C8 XM-L T6 Led с двоен рефлектор и крушка 1600 Lm с една батерия 18650 - ТОВА е ФЕНЕРА! Взех го за карабината за варда на хищник! Свети невероятно за такива размери!

    [ATTACH=CONFIG]405276[/ATTACH]



    Стана ми интересно и се разтърсих из мрежата за повече информация, но за жалост намерих само това http://www.ultrafire-shop.net/UltraF...93&category=10 където се спряга 1000 лумена, което е максимума на този диод според производителя http://www.cree.com/products/xlamp_xml.asp.
    Моля те дай повече инфо, защото ми е интересно как са постигнали 1600 лумена с XM-L.

    Честито за покупката.

    Коментар


    • #17
      От: SC600 Cree XM-L 750Lm Flashlight 18650

      Моля те дай повече инфо, защото ми е интересно как са постигнали 1600 лумена с XM-L.


      Нямам никаква идея - само знам че е сменена от 1300 на 1600 lm

      Ако искаш повече инфо ще ти дам номера на Л.С. на човека който ги продава и преправя.

      Тука има тест на 1300 Lm

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:test.jpg
Прегледи:1
Размер:50.3 КБ
ID:5336996

      Коментар


      • #18
        От: SC600 Cree XM-L 750Lm Flashlight 18650



        забавна снимка SC600 осветява дърво в почти пълен мрак, доста показателно (аз съм фотографа)

        Коментар


        • #19
          От: SC600 Cree XM-L 750Lm Flashlight 18650

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Стана ми интересно и се разтърсих из мрежата за повече информация, но за жалост намерих само това http://www.ultrafire-shop.net/UltraF...93&category=10 където се спряга 1000 лумена, което е максимума на този диод според производителя http://www.cree.com/products/xlamp_xml.asp.
          Моля те дай повече инфо, защото ми е интересно как са постигнали 1600 лумена с XM-L.

          Честито за покупката.
          Ето 1800 http://www.ultrafire-shop.net/UltraF...97&category=10
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #20
            От: SC600 Cree XM-L 750Lm Flashlight 18650

            Отдавна не ми се беше случвало да ми "изневери" техника, но ето - случи се!

            Любимия фенер SC600 вече почти не работи, т.е. не реагира на бутона за включване и изключванев 80% от случаите. За съжаление вече е извън гаранция (1г.) а колегата, от когото го поръчах (www.feneri.net) вече не се занимава с продажбата на фенери. Писах на зебралайт, любезно ми предложиха да го пратя до "заводчето" в китай и срешу 15$ и няколко месеца да го ремонтират.
            Имате ли идея някой да ремонтира фенери в София, разбрах че този модел има доста случаи на проблем с електрониката, т.е. най-вероятно е нещо стандартно.
            Ако не ще лети за Китай.
            LZ1JJJ

            Коментар


            • #21
              От: SC600 Cree XM-L 750Lm Flashlight 18650

              C8 наистина има къде да ги разсее тия температури, ма SC600 хич баш. Можеш спокойно да го засилиш и с 2,5-3ампера, ма няма къде да иде навън топлото. А и вече вместо XM-L слагат XM-L2, и то не само T6, ами и U2. Ма хем малко,хем силно за дълго-няма.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #22
                От: SC600 Cree XM-L 750Lm Flashlight 18650

                ХM-L2 може да го надупиш и на 3 ампрера. Важното е фенера да не е ментак, а да разполага със система за температурен контрол.

                Коментар


                • #23
                  От: SC600 Cree XM-L 750Lm Flashlight 18650

                  За да изключи баш кога ти трябва. И Фенера ли, или батерията? Най-вероятно, това с надупването ще е дело на майстор потребителя, макар и сътворено от търговеца.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #24
                    От: SC600 Cree XM-L 750Lm Flashlight 18650

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    За да изключи баш кога ти трябва. И Фенера ли, или батерията? Най-вероятно, това с надупването ще е дело на майстор потребителя, макар и сътворено от търговеца.
                    Температурният контрол е друго - намаля силата на светлината при критично нагряване на леда. Ако се прескочи този момент започва топенето налещата, което е необратимо и води до умиране на фенера.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X