Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съдийска тема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съдийска тема

    Момчета дайте тук да си се разбираме кво правим.
    Как ще си организираме наща си работа.
    Раздаване на ластичета, лепенки по джипове, кой каде в колко отива и т.н.
    Аз имам задължението да направя пейнтболския инструктаж макар почти всички да са полупрофита. Това си е задължително. Трябва и да раздам пушките на тези които нямат и патроните.
    По график раздавам пушки от 9ч. - 9.40 в този интервал предлагам да раздадем и ластичетата и да залепим мишените на джиповете
    10.00 - 10.15 инструктаж + прочит на правилата. След инстуктажа ако искате вие отпрашвайте към точките. Имате към 40 мин. да стигнете преди началото на играта.

    Какво правим с флаговете на джиповете ? Идеи ?
    Какво правим след края на играта ?

  • #2
    До: Съдийска тема

    Аз ще бъда на място към 8.30. Във всеки от нас ще има по един списък на участниците и джиповете, в който ние на терена ще отбелязваме попаденията и часа, а ти долу ще отбелязваш съживените и часа. Накрая ще сверим списъците и ще видим общия брой точки. В 17.00 играта спира, ако трябва, проверяваме базите, сядаме при тебе на шатрата и правим общата калкулация. Обявяваме победителя, той ни дава банкет и това е. По отношение на инструктажа за правилата на боя, това е моя грижа. На терена ще има и двама лекари, та ако не дай боже се наложи, сме подсигурени и за това.
    По отношение на листчета, ластичета, мишени, знамена, ленти, то аз разбрах, че всеки отбор си ги осигурява. Но играч или джип без нужните атрибути просто няма да играе, така че да са готови.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Съдийска тема

      Няма как да стане координацията, че всеки сам да си носи нещата, затова централизираме продоволствието и засега имаме следните неща:

      500 m бяло-червена лента;
      По 3 ролки тиксо от цвят;
      Към 150 ластика;
      Около 200 кръгови мишени за колите;

      Коментар


      • #4
        До: Съдийска тема

        Аз мисля да ги лепим ние джиповете, че да няма после претенции - не е залепено където трябва. А така остава съдийско решение. Инъче ме съмнява да можете да отбелязвате всички попадения щото битките не е ясно къде ще са.
        Значи:
        10.00 - 10.05 аз си правя пейнтболския инструктаж и после от
        10.05 - 10.15 си ти с регламента.
        10.15 ще започна да пускам колите да се отправят към стартовите позиции след преглед
        кръгове по джиповете
        скорост на пушките
        Ще го правя по chek list-a за да съм сигурен, че няма пропуснати. За това като им четеш регламента им напомни да минат на проверка.

        Коментар


        • #5
          До: Съдийска тема

          Абсолютно правилно, аз лично заедно с Вас, останалите съдии, ще маркирам всеки участник и джип и ще го отметна в списъка. За централизираната покупката на нещата супер, мисля че наличните скоч, лента и т.н. ще ни стигнат за цялостна маркировка.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X