Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ааа бива ли така

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ааа бива ли така

    Направо ме учуди горката нивичка
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

  • #2
    От: Ааа бива ли така

    Много ми харесаха веригите но дали има някои скица за да си направя аз и ми е интересно как се захващат за да не се завъртяд по оста си
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • #3
      От: Ааа бива ли така

      Да бе, също като котвите, дето се зверих да ги правя((( Забиваш, закачаш лебедката, УАЗа си стои на място и хърка на заклано, а котвата идва при него(((

      Разни конструкции има, ама за офроуд всъщност не стават. Ами забравих как им казват, да потърся.
      Купешки комплект струва примерно 50 000 долара((

      Коментар


      • #4
        От: Ааа бива ли така

        Мали верно ли,тогава ще си купувам онежец за зимата,ама като гледам няма да е тази защото няма сняг.Колега и аз не знам как се казват и затова не мога да ги търся във нета
        Купешки комплект струва примерно 50 000 долара(([/QUOTE]
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар


        • #5
          От: Ааа бива ли така

          Това с тоа плуг е П.Т.! Но това с веригите е много хитро! Ако може да се намери инфо дали някой ги произвежда и продава ще е интересно да се замисли човек!

          Коментар


          • #6
            От: Ааа бива ли така

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Да бе, също като котвите, дето се зверих да ги правя((( Забиваш, закачаш лебедката, УАЗа си стои на място и хърка на заклано, а котвата идва при него(((

            ((
            Пробвай с повече от една котва .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: Ааа бива ли така

              Другия път ще пробвам сам да се забия до Стрелата. Че и без това съм се одървил кат псе, та и не мога да нося втора.

              Да бе, маттракове, ето:
              http://yandex.ru/yandsearch?text=%D0...D0%BA&lr=10379

              Коментар


              • #8
                От: Ааа бива ли така

                През 2008 при първото успешно преминаване на Беринговия проток Дифендъра беше оборудван с такива за зимния преход през Сибир. Скоро след началото ги смениха с гуми... Щом на относително равен терен 100% покрит с лед и сняг нямат реални предимства пред гумите не знам къде биха имали. Иначе за кеф сигурно са No1, спор няма.
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #9
                  От: Ааа бива ли така

                  Е вече не се съмнявам че това е НИВА

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ааа бива ли така

                    Ууу, в студа па кви ядове са гъсениците ... Като върви са топли, а както спре - замръзват, и край. Като дадат зор - или ги късат, или трошат трансмисията, а трактора все едно не е на ход. Виж статистиките по характера и обстоятелствата на загубите на Панцервафе - ще се хванеш за главата.
                    Има оправия, ама пак ще се хванеш за главата През зимата разхода на сено на танкова дивизия, е по-голям отколкото на кавалерийска.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ааа бива ли така

                      Ако можеше и да е права браздата... можеше поне една хубава дума да кажа... пълна недомислица
                      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ааа бива ли така

                        Правата бразда е функция на тракториста. В случая на шофьора

                        Но това нещо наистина оре. Да взема да продавам ЮМЗ-то и да закачам на витарата плуга ли... Не, че няма да оре, ама ще се скапе преди да изоре и половината ми ниви. За разлика от тракторите дето трябва да прекарат много резервоари нафта през дюзите докато дойдат до ремонт...

                        Всяка машина да си знае гьола.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ааа бива ли така

                          И само жиповете да знаят сичките гьолове у целата околия!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ааа бива ли така

                            И аз това се чудех колко ще издържи нивовата трансмисия на тоя товар и колко харчи .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ааа бива ли така

                              Абе аз съм втрещен............
                              а вие си коментирайте

                              Баси то бива бива ама какво им е направила Нивичката ,
                              че като добитък впрегната..........

                              Аре

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X