Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

    Ясно ,значи да си карам така ,не обияам да ми ровят по нещо дето работи ,че някой път по лошо става.Мерси ,а колко ти тежи колата Спарки, че не ми се ходи по кантари ,да си сметна за лебедката?

    Коментар


    • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

      Днес реших и аз да направя като някой колеги и да си изработя едно чекмедже и шкаф за багажното и 2/3 е готово .но не предполагах ,че ще ми дойде зор с тези чупки и изравняване на хем работата ми е такава.Като го завърша ще пусна снимки,иначе го правя отпред с чекмедже а понеже водачите са 55 и отзад има още място та задната част е на панти с капак,където ще стоят по неползваните неща

      Коментар


      • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

        Без снимки не се брои
        Nissan Terrano 2.7 TDi
        ----------------------------
        Нещо което работи - не се пипа!

        Коментар


        • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

          А знам ,ама нека малко да има какво да се снима де
          Сега имам и едно друго проблемче,пропаднала ми е шофьорската врата и се чудя де да е карам да ми направят втулки

          Коментар


          • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

            ако няма луфт в пантите,при отворена врата хващаш я отдолу и напъваш нагоре докато ти хареса
            и вярвай ми няма да имаш грижи.впрочем и повечето монтьори действат по тоя начин

            Коментар


            • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

              Там е работата, че има луфт и то не малък

              Коментар


              • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                Вратите са тежки на теранеца, с втулки проблема се решава дълготрайно, и аз съм тръгнал натам, но нека се затопли времето.

                Коментар


                • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                  Първоначално публикуван от akxel Преглед на мнение
                  ако няма луфт в пантите,при отворена врата хващаш я отдолу и напъваш нагоре докато ти хареса
                  и вярвай ми няма да имаш грижи.впрочем и повечето монтьори действат по тоя начин
                  И защо да го прави по тоя начин, след като си има съвсем човешки начин за реглаж, изискващ наличието на един единствен гаечен ключ?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                    Първоначално публикуван от sminkov Преглед на мнение
                    Вратите са тежки на теранеца, с втулки проблема се решава дълготрайно, и аз съм тръгнал натам, но нека се затопли времето.
                    Пантите ги има като резервна част, номерата поне за моето (11'9 са 8240090J10 и 8240190J10. Може поне за спорта да проверите какви са им цените. Попадал съм както на изненадващо евтини части, така и на изненадващо скъпи, тъй че нищо не се знае.
                    Последно редактирано от sparkybg; 23-03-15, 18:38.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                      С подмяна на пантите ще е много по-човешко, защото като гледам избиването на втулките ще е доста хамалогия.

                      Коментар


                      • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                        Мерси Спарки ,има ги по сайтовете ,утре ще видя от еевро 07 дали ги имат,а иначе двата номера за лява дясна врата или горна и долна,че сега не съм пред полата да сравнявам

                        Коментар


                        • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                          това с повдигането го написах защото навремето като го взех мойто терано шофьорската врата беше леко пропаднала даже не ми правеше впечатление ама приятел бояджия и той я усети като я отваряше и по тоя начин я напасна и 5години не мръдна

                          Коментар


                          • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                            Към колегата pifco тераното ти дълга база ли е? На мойото дълга база предните леко пропадат, а нямат луфт. Като ги поддигна леко преди да затворя вратата се затваря лесно, а задните са като врата на "хладилник", нямат проблем.
                            Nissan Terrano 2.7 TDi
                            ----------------------------
                            Нещо което работи - не се пипа!

                            Коментар


                            • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                              Дълга е Бибов.задните са перфектни ,дясната също но моята лява има доста луфт,просто като хвана вратата отдолу и направо си трака в щифтовете
                              http://www.euro4x4parts.com/parts/lc...oor_hinge.html

                              Коментар


                              • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                                Първоначално публикуван от pifco Преглед на мнение
                                Мерси Спарки ,има ги по сайтовете ,утре ще видя от еевро 07 дали ги имат,а иначе двата номера за лява дясна врата или горна и долна,че сега не съм пред полата да сравнявам
                                До колкото разбирам от каталозите, горната лява е долна дясна, и обратно. Тоест за всяка врата ти трябва по една от двата номера.

                                ...и не бъди твърде голям оптимист за намирането им. Ако някой може да ги намери в оригинал, те са Patrol fen и mimo13 от форума. Но ще дойдат примерно за 10-ина дена. Намирам цени из нета между 20 и 50 евро за бройка, но е много събективно това. Трябва някой от тия хаймани да ти каже цена, ако някъде ги има налични. Другия вариант е да ги свалиш и рециклираш. Сега се сещам че май свалях подкалника, за да мога да бръкна. Сам си регулирах шофьорската, с помощта на парцал, който подложих за да подпра вратата - слагаш парцала долу на пода, върху прага, натискаш вратата така че да се застопори, стягаш предварително разхлабените болтове на пантите, и после като махнеш парцала вратата е на място. Става лесно.

                                Вече, ако ще ги махаш, сигурно е малко по-сложно. Трябва да си подготвиш някаква стойка за вратата, че там, кабели, едно-друго... макар че сигурно и те могат да се махнат, ама ми се струва много разправия. Не че съм пробвал де.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X