Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Subaru Outback 3.0 H6 - газов инжекцион или течна фаза? +/-

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Subaru Outback 3.0 H6 - газов инжекцион или течна фаза? +/-

    Говорихме си с Румбата вчера, и той сподели, че доколкото той е проучил - за 3.0 бензин на Субару се препоръчва течна фаза пред стандартен инжекцион. Вие какво знаете по въпроса? Някой с челен опит от газова уредба на този автомобил?

  • #2
    От: Subaru Outback 3.0 H6 - газов инжекцион или течна фаза? +/-

    нямам конкретен опит с този автомобил, но понеже от 2 месеца съм с 2,5 OUTBACK, а гледах и 3,0, поне съм изчел всички теми за газ в Субару форума..... по-скоро са безпроблемни и двата за газов инжекцион, но трябва да се монтира кадърно.
    аз още се триумя и карам на бенз





    Яро, ако сметнеш че е плява, трий!
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Subaru Outback 3.0 H6 - газов инжекцион или течна фаза? +/-

      Течната фаза не е за препоръчване в БГ,причината е лошото качество на газта.До една година помпата ще изгори.Ако се кара в Западна Европа проблеми няма.
      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
      АСК Ален Мак

      Коментар


      • #4
        От: Subaru Outback 3.0 H6 - газов инжекцион или течна фаза? +/-

        От личен опит Субару Трибека със същия мотор, ГИ Мега Джет (пълната версия) с повече настройки,върви перфектно с разход 13-15л/100км.Изпълнение с бързи дюзи.
        Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

        Коментар


        • #5
          От: Subaru Outback 3.0 H6 - газов инжекцион или течна фаза? +/-

          Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
          От личен опит Субару Трибека със същия мотор, ГИ Мега Джет (пълната версия) с повече настройки,върви перфектно с разход 13-15л/100км.Изпълнение с бързи дюзи.
          Разкажи повече.

          Коментар


          • #6
            От: Subaru Outback 3.0 H6 - газов инжекцион или течна фаза? +/-

            При парка Заимов има една фирма за газови инсталации. Собственика е с такава кола. Предишната му е също Субаро и пак я беше направил на АГУ. Фирмата е страхотна и една от най-големите на пазара, София Гас Комерс. Мога да ти дам телефона на собственика на лични ако искаш.
            Т5
            Crossrunner

            Коментар


            • #7
              От: Subaru Outback 3.0 H6 - газов инжекцион или течна фаза? +/-

              Може да попиташ Стенли /който прави климатици в Горна баня/. Кара същия змей на бензин /философия негова си/, но може да даде концепция и виждане по проблема. Луд фен е на Субару и е много начетен и умен мъж. Хубаво е да чуеш мотивацията за газифициране от привърженик на бензина. Иначе предложението на Хаджи май е най-добро.
              Да не си скочил на 3 литровката? Ако е така, поздравления за избора! Аз миналата година се разминах на милиметри.
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #8
                От: Subaru Outback 3.0 H6 - газов инжекцион или течна фаза? +/-

                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                ... Да не си скочил на 3 литровката? Ако е така, поздравления за избора! Аз миналата година се разминах на милиметри.
                Все още не, макар че ми е в челната тройка.
                Надявам се преди края на света да го направя (до Коледа догодина)...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X