Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регламент за "Голямата война" 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Регламент за "Голямата война" 2

    Искам мнението на капитана ви, за да въведа промените. Венци е съгласен с тах, даже е и техен инициатор, така че ние сме ясни.

    Значи това с базите става официално и май регламентът е готов.

    Коментар


    • #62
      До: Регламент за "Голямата война" 2

      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
      Искам мнението на капитана ви, за да въведа промените. Венци е съгласен с тах, даже е и техен инициатор, така че ние сме ясни.

      Значи това с базите става официално и май регламентът е готов.
      Като КАПИТАН на "Ловците" съм съгласен
      и регламентЪТ е готов!
      Дай го моля, в писмен вид,
      защото те знам как "четеш евангелието"!

      Коментар


      • #63
        До: Регламент за "Голямата война" 2

        Корекциите са въведени.

        Коментар


        • #64
          До: Регламент за "Голямата война" 2

          В състава има още един съдия със джип, и то от най страшните( и съдията, и джипа), така че съдийската бригада вече е обезпечена от към личен състав и транспорт - 2 джипа, и ще може да действа пълноценно.
          Предлагам вече да не променяме правилата и да прекратим всякакви излишни дискусии по тях.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #65
            До: Регламент за "Голямата война" 2

            Днес е готова и мойта джипка, ще имам готовност за действия в съдийската бригада!
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #66
              До: Регламент за "Голямата война" 2

              Браво на съдийската колегия
              Радвам се, че сме в един екип и очевидно ние сме най-сериозните
              Аз съм си подготвил шатра и столче, че се очаква яко кибичене долу на паркинга.
              Само халдилната чанта ми остана

              Коментар


              • #67
                До: Регламент за "Голямата война" 2

                Марто, вземи по-голяма шатра, понеже при теб в лазарета може да има медицински сестри Сериозно, преди време се обмисляше някакъв вариант за обезопасена зона за наблюдатели около точките, където се очаква битка. Това едва ли е реално постижимо в дадения момент понеже някои трябва да обезопаси зоната и да транспортира хората. Ако все пак е позволено да идват кибици те вероятно ще трябва да са покрай лазарета.
                Последно редактирано от mitkos; 27-06-07, 11:26.

                Коментар


                • #68
                  До: Регламент за "Голямата война" 2

                  Последно уточнение, искам по 4 екзепляра( ксерокопия) от списъците на всички участници( с ГСМ номер и 3 имена) и джипове( марка , модел, регистрационен номер, шофьор). Моля капитаните да се погрижат за това, списък трябва да има във всеки съдия, за да отбелязва убитите, където и да е. И ако Мартин няма радиостанция, моля някой, който има резервна, да му я даде в неделя.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #69
                    До: Регламент за "Голямата война" 2

                    Каквото имаше важно за обсъждане сме се разбрали. Вие тука си пишете какви ли не оф-топик глупости, че човек трудно може да отсее каквото и да е.

                    Венци е Капитан на отбора, аз го представлявам когато е необходимо.

                    До колкото разбирам злати ще избере точките. Според мен безсмислено е да се правят 5 точки, само ще натовари съдиите. Правят 3 точки и това е.


                    Ясно за списъците, ще бъдат подготвени.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Регламент за "Голямата война" 2

                      За точките сме се разбрали и съм въвел корекциите в правилника. Каквото и да се пише тук, то е за разясняване или за обсъждане, но няма да намериш нищо съществено, което не е добавено в регламента и затова четете него.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Регламент за "Голямата война" 2

                        Сега говорих със Злати, не съм разбрал правилно. Точките ще се избират от екрана на компютър. ОК сме с този вариант.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Регламент за "Голямата война" 2

                          Последно напомняне, очаквам от всеки отбор да си осигури всички необходими ластичета, ленти, мишени, знамена, цветен скоч и прочие. И задължително по 4 копия от списъците на участващите бойци и джипове. На терена няма да се допуска боец или джип, който няма всички необходими атрибути, не е маркиран и проверен от съдиите и отметнат по списък. При наличие на такъв боец или джип на терена ще има сериозни санкции за провинилия се отбор.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #73
                            До: Регламент за "Голямата война" 2

                            Злати, на срещата се бяхме разбрали, а и в съдийската тема писах, че ленти, тиксо, ластици и прочее се осигуряват централно, за което отива и част от таксата - 5 лв. Много по-леснои надеждно е един да купи 300 ластика и 10 ролки тиксо, отколкото всеки да влачи и разбрал-неразбрал да стане фал.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Регламент за "Голямата война" 2

                              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                              Злати, на срещата се бяхме разбрали, а и в съдийската тема писах, че ленти, тиксо, ластици и прочее се осигуряват централно, за което отива и част от таксата - 5 лв. Много по-леснои надеждно е един да купи 300 ластика и 10 ролки тиксо, отколкото всеки да влачи и разбрал-неразбрал да стане фал.
                              Да не забравите знамена, за колите!!!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Регламент за "Голямата война" 2

                                Тях още ги мислим какви да са.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X