Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А къде го правиха ремап-а? Колко струва? Пуши ли повече?
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • PS tunning (София) 480лв струваше за моя автомобил. Хората изглежда да разбират работата си и дават 5г писмена гаранция. Не виждам да пуши повече, но аз съм си с фабричната генерация, не е права тръба. Чудя се дали ако върна и powe box-a (връзва се между ГНП и ЕКУ) който реално казва на ГНП да фука повече нафта, дали ще тръгне повече и във високите обороти? Не че не ми харесва сега как е, просто се чудя дали може да има съвместимост между чип и power box.

      Коментар


      • Преди седмица се качвам в Стий-да, запали - работи 30сек. и угасна. при повторно палене светна червения катинар. Извиках спецове и установиха, че не ми разпознава имобилайзера/ключовете. Разхвърляха я цялата, и зад таблото намериха два кабела, които като се триели по корпуса, и явно са дали на късо. Смениха ги, и се оправи. Иначе от представителя в Сф ми казаха, че е изгубила кода за имобилайзера, и трябва да нося компютъра на някой, да го премахне. Другия вариант бил, да ми пратят кода, и някой да я обучи. Добре, че излязоха тези кабели, ама и търсенето и намирането им доста тегава работа.

        Коментар


        • Привет, някой да знае какво се случва с форума на Great Wall???...нещоооо никакъв го няма
          Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
          Краси
          "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

          Коментар


          • Ами...минахме на тойоти ...
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              Ами...минахме на тойоти ...
              Пък аз на Истински киТаец 😂😂😂
              Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
              Краси
              "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

              Коментар


              • Първоначално публикуван от lakatnika Преглед на мнение

                Пък аз на Истински киТаец 😂😂😂

                И аз така...
                Great Wall Steed 6.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Живко Петров Преглед на мнение


                  И аз така...
                  Какво търкаляш ти?
                  Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
                  Краси
                  "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

                  Коментар


                  • Great Wall Steed 6.




                    Great Wall Steed 6.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Живко Петров Преглед на мнение
                      Great Wall Steed 6.



                      Ти китайско БеенВе виждал ли си?😂😂😂
                      Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
                      Краси
                      "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

                      Коментар


                      • "Стената" наследи гумите на Патроля. 33х11.5r16. Имаше рязане, разбира се.

                        Коментар


                        • bullet_pk
                          bullet_pk коментира
                          Редактиране на коментар
                          Уф, че грозен! Пу-пу, да са му уруки

                      • Айде още едно камионче
                        След японче, корейче сега и китайче...........странна тенденция
                        GW Steed5

                        Коментар


                        • Тая тема нещо е замряла. Да взема да се изкажа и аз в нея.
                          След сменени сума ти джипки, накрая и аз се загледах в пикап - купих си къща в Балкана, имам мотори, атв, две кучета - имам какво да товаря. А ми писна да влача ремарке.
                          Понеже не харесвам дизели, не остана голям избор - половин година следях обявите в БГ и Европа за някой бензинов японец, но не би.
                          Попадна ми доста изгодно Стийд 2010 и го взех.
                          След отстраняване на грешките на "майсторите", машината заработи добре.
                          Като цяло съм доволен. Е, няма проходимостта на Витарата. Освен, че е доста дълга база, изключително неманеврен, но и гредата на раздатката виси и закача редовно( за справка Исузу). Мислех за повдигане, но така ще се вдигне и височината за товарене, а това не ме устройва.
                          Друса много, каня се да сменя амортисьорите за проба.
                          Двигателят работи горе-долу добре, но за да го вкарат в Евро 4, са направили доста бедна карта на инжекциона. В скоростите има някакъв шум до 2000 об, после изчезва. Вероятно износени лагери, все пак е на над 250х км по километраж.
                          По ходовата част - като го взех, нямаше здрав тампон на ресорите, но те са стотинки. Смених 3 от 4-те шарнира отпред, всичките бяха оригинални. Няма да се очудя, ако са заводските. Болтовете, завити в рамата и никога не развивани, ги разхлабвам с ключ и след това ги развивам на ръка - излизат като нови. 13 годишен автомобил!
                          Смених уникално тъпо поставената оригинална газова бутилка с цилиндрична, поставих я зад и над задния мост. За целта се наложи да преместя изхода на ауспуха пред дясното колело. Получи се много добре, бутилката е прибрана и защитена, но за съжаление пак няма място за резервната гума отдолу и си я возя в коша.
                          Има наченки на ръжда, седалките са пълен боклук, скоростите са твърде дълги, но пък двигателят успява да поддържа зададената скорост. Вътре е по-тихо от Гранд Витара. Разход с нормално каране и гуми МТ 255/70-16 около 15 газ, но има проблем с настройката.
                          Както е известно, двигателят е като на Мицубиши Л200 и Л300, рама, ходова част, купе и интериор Исузу Д-макс, трансмисия, електроника и фасона отпред - Грейт Уол.
                          Като цяло засега съм доволен.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber_image_2023-07-27_09-42-38-198.jpg
Прегледи:434
Размер:535.9 КБ
ID:6931782

                          Коментар


                          • bullet_pk
                            bullet_pk коментира
                            Редактиране на коментар
                            Честито!

                            Ясно, че няма да е перфекто. но за цената си няма аналог. Особено бензин на газ ...

                        • Честито колега, посменил си това онова ма няма как...
                          Безаварийни километри и Здраве!!!
                          Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
                          Краси
                          "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

                          Коментар


                          • Тука ли сте бре??? Де се загУбихте. Пънк​​​​о неМа Мре, и китайците 😄
                            Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
                            Краси
                            "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X