Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз си имам ГРАНД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: И аз си имам ГРАНД

    има ли някакво развитие по темата

    Коментар


    • До: И аз си имам ГРАНД

      Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
      има ли някакво развитие по темата
      Януари...
      като ми дойдат частите от америка...
      LZ1RED

      Коментар


      • До: И аз си имам ГРАНД

        Януари януари та чак октомври. То от каране не остана време за монтажа. Частите седяха в 100 кашона кротко 7 месеца. Но вече задния мост е готов. пуснахме гранда от криковете и брат ми вика "абе виж някоя подпора да не сме забравили, тая кола стои като на крик". Зачудихме се дали не са пратили 4.5".
        В крайна сметка окачването е 3.5" Tuff Country EZ ride.
        http://4wheeldrive.about.com/gi/dyna...country.com%2F

        Отзивите, са че е има най-добра флексия съчетана с возия.
        Снимки и допълнителни коментари ще оставя на брат ми.
        no signature no problems

        Коментар


        • До: И аз си имам ГРАНД

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          хм.... ако не го чарджват....... ще ми го чарджвате на мен

          или я направо поръчайте още един демфер, да видим какво ще стане
          сори за спама..ама ако на някои му доиде и 2-ия демпфер направо ми го препращаите
          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
          ********************************
          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
          Honda Shadow VLX 600 - 1999
          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
          Влади

          Коментар


          • До: И аз си имам ГРАНД

            Задният мост стана много по-бързо отколкото очаквах, другата седмица като остане време ще направим и предният мост. А резултата за сега на вид е повече от задоволителен . Като сложим подходящи гуми и след малко тестове ще мога да се похваля...

            Ето част от новото окачване:





            Ето разликата между оригиналният размер пружина и амортисьор с новите.


            В оригинален вид:



            след монтажа на 3.5"





            на снимката не си личи много на на живо е като дракстер



            Преди и сега:

            LZ1RED

            Коментар


            • До: И аз си имам ГРАНД

              Задната планка на трак бара е добре. Направи и пет шест шева по 1см така че да може да се махат с флекс ако се наложи.
              Предната планка накланя щангата още повече. По-добре не я слагай. Сложи направо по-дълга щанга.

              Коментар


              • До: И аз си имам ГРАНД

                иеее човек страшно става. това не е ли малко високо или ще ходиш да го бъхтиш мъжката. и още нещо не е ли малко напред гумата към купето няма ли да опира като сложиш по големи

                Коментар


                • До: И аз си имам ГРАНД

                  Разбира се че ще го бъхти мъжката. Тва да не е Патрул да чупи хъбове.

                  Коментар


                  • До: И аз си имам ГРАНД

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Разбира се че ще го бъхти мъжката. Тва да не е Патрул да чупи хъбове.
                    Не чупи щото си няма.
                    Гледам задните амортесьори май ще заспят на Патрула. Предните с какъв захват са?

                    Коментар


                    • До: И аз си имам ГРАНД

                      ееее, най-после почна да го бъхтиш мъжката .

                      браво
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • До: И аз си имам ГРАНД

                        За бъхтенето... то е ясно
                        Задната планка със сигурност ще я заваряваме защото само с болта няма да стане а в кита са ми дали и 2 допълнителни 8 мм, които са леко безсмислени. Предната като за начало ще я сложа, но най-вероятно ще си поръчвам дълга... ще видим.
                        Предните амове. са ухо от долу и шпилка от горе...
                        С 2 думи гърчим се от бачкане с брат ми ама кефа от резултата е голям и си заслужава.
                        LZ1RED

                        Коментар


                        • До: И аз си имам ГРАНД

                          Ей тва е предната щанга. Има 3/4" drop.



                          Плюс свален хебел с 1", волана спи както заводския. Като я подкараш след лифта ще разбереш за какво говоря. Другите марки нека си ги карат с bumpsteer, ние караме джип и всичко трябва да е перфектно.

                          Измисли ли подложките на ограничителните тампони отпред. Да не разглобяваш два пъти.

                          Коментар


                          • До: И аз си имам ГРАНД

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            Измисли ли подложките на ограничителните тампони отпред. Да не разглобяваш два пъти.
                            да купих си полиуретанови дълги за 3.5 - 4 " лифт. А на задните ще им подложим планки.
                            А за щангата ти беше писал доста и най-вероятно и аз ще трябва да поръчам нова... но докато дойде ще го карам с планката.
                            Имам си и дълги предни биалетки с куйк дисканект за гъзария
                            Чудя се за задните биалетки да ли да правим дълги или да си останат оригиналните ? Тя стабилизиращата щанга не е ограничена от към ход...
                            LZ1RED

                            Коментар


                            • До: И аз си имам ГРАНД

                              Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                              да купих си полиуретанови дълги за 3.5 - 4 " лифт. А на задните ще им подложим планки.
                              А за щангата ти беше писал доста и най-вероятно и аз ще трябва да поръчам нова... но докато дойде ще го карам с планката.
                              Имам си и дълги предни биалетки с куйк дисканект за гъзария
                              Чудя се за задните биалетки да ли да правим дълги или да си останат оригиналните ? Тя стабилизиращата щанга не е ограничена от към ход...
                              Тва с 10см по-дълги трябва да е нещо като вибратор.
                              Не ги слагай тия уритановите. Като откачиш стабилизатора моста много се кълчи и ги натиска отстрани. Макар че с тия твърди тампони на носачите това може и да не се случи защото ограничават артикулациите.
                              Сложи 3см подложка на заводския бъмп - Ф40 с дупка 9мм. И 3см подложка в основата на пружината - забравих размера.

                              Врътни две по-дълги шпилки за задните биалети. Заводските ограничават хода. Аз на 1.5" ги удължавах.

                              Коментар


                              • До: И аз си имам ГРАНД

                                Днес се измъчихме. Сваляхме предния амортисьор 2 часа.
                                Но работата върви добре. Черока започва да прилича на високопланински ЯК.
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X