Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво подаряваме на децата си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво подаряваме на децата си?

    Какво подарявате на децата си за Коледа?
    Аз за 6 годишната съм се уредил, но на 11 годишната дъщеря нямам идея. Ако има някой със сроден проблем, моля споделете!
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

  • #2
    От: Какво подаряваме на децата си?

    Моята дъщеря също е почти на 6. До сега споделяше какво иска да й донесе Дядо Коледа, но тази година иска само една игра (Wii или нещо подобно) и два лака за нокти Та и аз съм в чуденка ..

    Иначе подарявам кукли (колички за кукли), занимателни игри (за четене, подреждане на думи и смятане), книжки за оцветяване и четене, рокли (голям хит е това ) и подобни.

    За 11 годишно дете - моята братовчедка е на толкова и много се вълнува от героите на детските, които гледа и музиката, която слуша - Хана Монтана, Селена Гомес и т.н. (изобщо не ги знам). За това се радва на всякакви подаръци, свързани с любимите й звезди. Това може да са блузки с техни снимки, чанти, ранички и всякакви подобни. Също обича обици, парфюми (детски) и аксесоари за коса.

    Леле, тия всички глупости аз ли ги изписах .. Сори, ама питаш-отговарям
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • #3
      От: Какво подаряваме на децата си?

      Аз питам какво иска и така не стават грешки (и моята дъщеря е на 6 без малко), ако е от дядо Коледа, пишем писмо и готово.
      Случвало ми се е да я попитам и тя да се разплаче, питам я защо плаче, а тя - защото не зная какво да си поискам (това беше по-преди)

      Друг вариант е да я заведеш в детски магазин и да я наблюдаваш за да видиш кое ще и направи впечатление, в кое ще се загледа и ще прецениш. Това за малки деца, за 11г не мога да преценя дали е достатъчно малко детето

      Коментар


      • #4
        От: Какво подаряваме на децата си?

        Хубава тема, полезна. За маката /8/ май избрах-игрова конзола, нещо което бях решил, че никога няма да се случи. Даже и го бях заявил преди време. За голямата /12/ съм в чудене. Скоро при връщне от басейна ме попита: " Какво ще получа за Коледа?". На майтап и отговорих "Нищо, ти всичко си имаш. А ти какво искаш?". Отговаря ми: "И аз това се чудя, май всичко си имам"
        До голяма степен децата ни са презадоволени и искането се превръща в спорт. А после постигнатите вещи не се ценят.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          От: Какво подаряваме на децата си?

          Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
          ......... ако е от дядо Коледа, пишем писмо и готово.
          ..............
          Емо, повярвай ми това е двуостър нож. Твойта незнам дали пише, но след като се научат става страшно. Пишат се едни фермани и под чертата сумата е поне 4-цифрена. И после като дойде Дядо Коледа, се оказва, че все нещо е забравил и се почва едно сърдене..... не ти е работа. Абе жЕнки са си от малки

          Та давайте конкретни идеи.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • #6
            От: Какво подаряваме на децата си?

            Малката си написа писмата до Дядо Коледа и за градината и за у дома. Обаче, голямата имаше рожден ден преди 3 седмици и получи от приятелки и роднини всичките онези неща, които са актуални за нейната възраст. Сега съм в небрано лозе. Има си всичко. Писа и тя писмо уж до белобрадия старец, защото добре знае кой е той , но нещата които е написала са пълни глезотии - рокля за момиче карнавална на прринцеса от 18 век или Sim's 3 - няма да може да я играе пълноценно, а и принципно съм против, но пък и я качих да види, че не става и с уговорката, че преди да подрежда компютърна къща, трябва да е подредила собствената.
            И съм в чуденка, какво да и купя.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • #7
              От: Какво подаряваме на децата си?

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              ...... "И аз това се чудя, май всичко си имам"
              До голяма степен децата ни са презадоволени и искането се превръща в спорт. А после постигнатите вещи не се ценят.
              Ако знаеш колко си прав ....

              А иначе конкретно, "Фабрика за бисквити", "Преса за сандвичи", нощна лампа с проектор на звездно небе, телескоп, ролери (комплект с каска и наколенки), радио с CD за стаята (че нейното се повреди) и др. Тези работи са от нас с майка й, от бабите, от лелята, от вуйчото, от белобрадия. Така че не ми е лесно, защото вместо един избирам доста повече подаръци.
              Внимавайте като казвате от кой са подаръците, една случка от миналата Коледа.

              Коментар


              • #8
                От: Какво подаряваме на децата си?

                Ох, тази година и аз съм силно затруднена, не заради щерката (7,5), а заради невъзможността да намеря това което е написала на дядо Коледа - Мама динозавър и Руди от Ледена Епоха 3. Във всички познати ми магазини и интернет сайтове са се изчерпали, или пише че ги има и след малко звънят "Извинете, но не сме актуализирали сайта..."
                Та моля някой някъде ако види въпросните играчки, пластмасови около 30 см. да ми даде сигнал. Миналата година дядо Коледа пак я разочарова, понеже и донесъл малката котка Лулу, а тя искала голямата... Драма невероятна. Ако и тази не донесе поръчката, ще трябва да го уволняваме

                А за комплекта ролери с каска и наколенки - аз взех на мойта преди 1 месец на Дънлоп промоция в английски сайт, с доставката ми се върза всичко на около 70лв! Разкошно комплектче, много съм доволна.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • #9
                  От: Какво подаряваме на децата си?

                  Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                  ...Друг вариант е да я заведеш в детски магазин...
                  Колега, не с лошо. Аз моите момчета(на 3г. и на 4г.) веднъж ги водих и няма да повторя.
                  А относно какъв подарък - седнете заедно и гледайте рекламите по някой детски канал и все ще си хареса всичко.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво подаряваме на децата си?

                    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                    Миналата година дядо Коледа пак я разочарова, понеже и донесъл малката котка Лулу, а тя искала голямата... Драма невероятна. Ако и тази не донесе поръчката, ще трябва да го уволняваме
                    Вчера с жена ми четохме едни примерни писма от Дядо Коледа, кака се извинявал че му се е счупила шейна или му се разболял, но твоята играчка е отанала в чувала. и ще ти я донесе на нова година. Та ако не намериш играчките дето ги иска, опитай до нова година да го извъртиш, може пък да се пръкнат.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво подаряваме на децата си?

                      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                      ......., как се извинявал че му се е счупила шейна или ..........
                      Ееее, никое дете не заслужава такова отношение на Коледа, дори и най-непослушното!

                      А прави ли ви впечатление, че чуденката е само за момичешки подаръци?
                      Мъжките родители не се чудят много-много.
                      Сутринта се видяхме с Ivanov и ми показа чудни макети на трактор и комбайн оригинални на John Deere. Подготвя малкия отсега да усвоява еврофондовете.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво подаряваме на децата си?

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        А прави ли ви впечатление, че чуденката е само за момичешки подаръци?
                        Ами те жените не знаят, какво искат
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво подаряваме на децата си?

                          Не, то детето знае какво иска, ама дядо Коледа не може да му го намери Поне в моя случай... вярно е обаче, че не е типичното момиче, иначе нямаше да иска кръвожадни динозаври
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво подаряваме на децата си?

                            Малко идеи

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво подаряваме на децата си?

                              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                              Малко идеи

                              Това е гадно! Децата трябва мноооого да не са слушали. Ама това с нахапания сандвич ми хареса: " А ти не харесваше как готвя!!!"
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X