Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стелки за ЦРВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стелки за ЦРВ

    Някой купувал ли си е ето такъв модел стелки за ЦРВ 1 автоматик ?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-s9a-a00zb.jpg
Прегледи:1
Размер:26.2 КБ
ID:5951068

    Къде може да се открият и какви пари евентуално биха стрували ?

  • #2
    От: Стелки за ЦРВ

    Tези не са за 1-ва генерация.

    Съжалявам, но не знам откъде да ги купиш в БГ.
    Моите ги взех от английския ebay за 20 паунда.

    Последно редактирано от krasi-mir; 10-12-11, 12:27.
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • #3
      От: Стелки за ЦРВ

      Колко ли биха ми излезнали до България ако си ги купя и аз от Англия ?
      Тези които си показал са за Хонди с десен волан, а дали може да се намерят и такива за ляв волан ?

      Коментар


      • #4
        От: Стелки за ЦРВ

        Да се е** у подполковника, изумих, че търсиш за нормален волан.

        Хвърлих едно око в ebay. Не, няма за ляв волан.
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • #5
          От: Стелки за ЦРВ

          Единственото място в софия, където ги имат.
          Имаше и някакви опции да ги ушият, но не чух добри отзиви за там.
          И моите са за смяна, но все не ми остават излишни пари, и съм закърпил положението с китайски от Баумакс :Д

          Коментар


          • #6
            От: Стелки за ЦРВ

            Намерих ги и аз тези, но ми изглеждат малко скъпи.
            Не съм сигурен дали са изработени качествено и от добър материал.
            Имаше една българска фирма, от която съм купувал стелки за други автомобили и бях доволен от качеството и цената, но не мога да си спомня как се казваше. Мисля, че е Горнооряховска, но това беше преди четири години и не си спомням добре.

            Коментар


            • #7
              От: Стелки за ЦРВ

              В Джъмбо има стелки универсални за автомобил за 19 лева отгоре е мокет отдолу гума, същите в бензиностанциiте na OMV са за 49лева, вярно е че задните не са свързани но предните са перфектни за HONDA CRV II аз съм с такива.

              Коментар


              • #8
                От: Стелки за ЦРВ

                Всички сме наясно, че има много и различни модели, и материали, но когато видиш точно застанала стелката, покриваща абсолютно плътно пода тогава изглежда по-естетично.
                В ЦРВ-тата от 1997 - 2002 автоматик има много голямо пространство на пода, което ако не е покрито с оригиналната форма на стелките бързо може да се захаби.

                Коментар


                • #9
                  От: Стелки за ЦРВ

                  Първоначално публикуван от milen_sf Преглед на мнение
                  Намерих ги и аз тези, но ми изглеждат малко скъпи.
                  Не съм сигурен дали са изработени качествено и от добър материал.
                  Имаше една българска фирма, от която съм купувал стелки за други автомобили и бях доволен от качеството и цената, но не мога да си спомня как се казваше. Мисля, че е Горнооряховска, но това беше преди четири години и не си спомням добре.
                  Немски са им стелките, и ако искаш да е като оригинална стелка - да покрива всичко по пода на колата - цените са такива.
                  Вариант две ти е Бултрако - предни стелки 110, задна цяла 100. Или нещо такова.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Стелки за ЦРВ

                    Малко да събудиме темата. Търсят се стелки комплект за црв 2001 с десен волан по възможност гумени.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Стелки за ЦРВ

                      Вероятността да намериш клони към 0(нула). Поне такава беше по времето на отваряне на тази тема.
                      Единственото решение за гумени стелки за автоматик беше универсални гумени стелки, от онези, които се изрязват по размера на твоята кола.
                      Този вариант не ми хареса, защото задните стелки са на 2 части. Както виждаш в пост N2, мокетените стелки за този модел са тотално различни, и изглеждат много по-добре
                      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                      Коментар


                      • #12
                        От: Стелки за ЦРВ

                        В България нищо не може да купи човек, и аз ще поръчвам от Англия http://www.ebay.co.uk/itm/271136453146

                        Коментар


                        • #13
                          От: Стелки за ЦРВ

                          То това добре, ама май тези от точно този линка не се доставят за България.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Стелки за ЦРВ

                            Привет,

                            И аз ги гледах, обаче ми се струва че няма да съвпаднат с левия волан.

                            Иначе за доставка аз използвам тези и съм много доволен: gabco.org
                            Не знам в немския ибей дали няма, пак може с доставка от фирмата по-горе. Немския amazon също е вариант.

                            Поздрави

                            P.S. Нещо от сорта: http://www.ebay.de/itm/Velours-FUsMA...item4d19eb1ac2

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X