Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Експлорер - пропан-бутан или метан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Форд Експлорер - пропан-бутан или метан

    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
    Нищо подобно, просто наистина не смея да ти препоръчам някой, защото като си остави ръцете после и аз ще съм виновен... Пък и не знам какви хора познаваш...Ако познаваш кадърен двигателист накойто можеш да имаш доверие действай с него.
    А какво означава двигателист?Добър механик,човек който познава двигателите,или друго?Защото добър механик, който не е монтирал газова уредба сигурно ще се затрудни.
    Може би е по-добре да поставя темата към всички във форума, за да разберем къде въобще в се монтират газови инжекциони, и какви са отзивите след това.
    Поздрави
    Тодор Томов
    =============================
    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

    Коментар


    • #17
      До: Форд Експлорер - пропан-бутан или метан

      Точно така, майстор който е наясно с това не само какви части съдържа един двигател, но и кое как работи и за какво служи. Демек човек подкован не само практически но и теоретически. Сядате, гледате, обсъждате възможните варианти, решавате кой е най-правилния и го монтира както трябва а не за да претупа работата. Казвам това защото съм виждал и висящи дна маркучите дюзи и разпробити на немислими места генерации (щот така по-удобно ) и какво ли още не...
      Апропо, пуснах ти каталог на Билщайн в другата тема, дано си го видял - там ги има твоите амортисьори.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        До: Форд Експлорер - пропан-бутан или метан

        Мнение на quadra
        Недей се набутва със скъпи инжекциони с прераздути цени. Дай едно ЛС да ти кажеме от къде да си купиш инжекцион на нормална цена, стига си им пълнил гушите на разни спекуланти.

        Това е от друга тема по същия въпрос.
        Май първо това трябваше да питам а след това за монтажа.
        Помгни да намерим добра уредба, пък за монтажа ще мислим след това.
        Само да отбележа - форда дава разход в София, с климатик на макс, разход от 28 л/100 км. извън града още нямам впечатления.

        Каталога видях, благодаря ти

        Поздрави
        Тодор Томов
        =============================
        Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
        Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

        Коментар


        • #19
          До: Форд Експлорер - пропан-бутан или метан

          Ужас бре човек! Какъв е този разход бре? Вижте там проверете всичко, ламбди, МАП-ове и всичко което има връзка с разхода...Баси, моя не даваше толкова а имам тежък крак....А за инжекциона ще те свържа, Ивотосод си взе от там само дето още не го е монтирал.
          Иначе имаме колеги дето карат с такива вече няколко месеца и отзивите са много добри - вървене като на бензин, разход практически същия.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            До: Форд Експлорер - пропан-бутан или метан

            И аз не знам като че ли се изпарява в жегата. А не мирише на бензин. Тази седмица ще го карам по-кротко да видим какво ще се случи.
            Поздрави
            Тодор Томов
            =============================
            Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
            Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

            Коментар


            • #21
              До: Форд Експлорер - пропан-бутан или метан

              Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
              Само да отбележа - форда дава разход в София, с климатик на макс, разход от 28 л/100 км. извън града още нямам впечатления.
              Това е катастрофално. Аз като взех моя от Куадра го засякох: 255км(158мили)/37литра. 25 км в София, останалите с 90-110км/ч до Г.О. Гумите бяха КОБРА на Малатеста. Утре отивам до Търговище и ще го засека отново. Гумите са тези от снимките.
              Приятели не се печелят - губят се завинаги.
              УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
              Времето е ценно, само ако не бързаш.
              0889623098

              Коментар


              • #22
                До: Форд Експлорер - пропан-бутан или метан

                Тут можно прочитать про газовое оборудование,
                на литовском сайте есть три варианта языка: литовский, русский и английский (есть довольно точная считалка бензин/газ)
                http://www.autodujos.lt/index.php?newlang=russian
                тут чисто английский
                http://www.britishlpg.co.uk/Default.aspx?tabid=99
                Последно редактирано от quadra; 14-12-07, 09:59.
                ... и это пройдет.....
                Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X