Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Първоначално публикуван от nikolai ivanov88 Преглед на мнение
    Малко информация за следващите състезания
    Младши, отиваш най-отгоре на страницата, под OFFRoad ....., в черния ред пише: нови теми, лични, помощ, КАЛЕНДАР, щракаш на Календар и гледаш. Месеците се местят със стрелките вдясно.

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Много стройна организация по почистването,де да беше така в цяла България,да имат хората самосъзнание,ама уви.

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Една седмица след прекрасното сьзтезание в Трявна, откраднах малко свободно време за да кача и аз някоя снимка.Пьрва част,трета контрола на ралирейда (така наречената,скрита контрола)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4033.jpg
Прегледи:1
Размер:155.7 КБ
ID:5365930Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7741.jpg
Прегледи:1
Размер:114.8 КБ
ID:5365931Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7742.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5365932 Втора част,снимки за всички участници които минаха пред моя обектив.Приятно гледане и успех на следващите сьзтезания.Христос воскресе.

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          Присъствал съм на подобни мероприятия и извън България. Последно бях на изкуствен траял в частна собственост в Испания. Там за почистването се наема външна фирма подизпълнител и тя се занимава с това, непосредствено след като си замине публиката. А който си е възпитан, си събираше боклука в торбичките, в които преди това си беше взел бири и мезета.... но количеството опаковки и чашки за еднократна употреба по терена си беше порядъчно, което до някъде се дължеше и на вятъра.
          Колкото до организацията.... има още много докато ги настигнем.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Първоначално публикуван от nikolai ivanov88 Преглед на мнение
            Малко информация за следващите състезания
            Тук http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=292
            не всичко е качено в календара.
            ТЛК-120 Николай Колев
            0898521295

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              снимки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3981.jpg
Прегледи:2
Размер:232.8 КБ
ID:5366280Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3991.jpg
Прегледи:1
Размер:184.8 КБ
ID:5366281Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4006.jpg
Прегледи:1
Размер:250.9 КБ
ID:5366282Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4016.jpg
Прегледи:1
Размер:218.1 КБ
ID:5366283Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4039.jpg
Прегледи:1
Размер:126.6 КБ
ID:5366284Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4041.jpg
Прегледи:1
Размер:155.4 КБ
ID:5366285Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4059.jpg
Прегледи:1
Размер:126.4 КБ
ID:5366286Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4079.jpg
Прегледи:1
Размер:180.6 КБ
ID:5366287Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4085.jpg
Прегледи:1
Размер:100.0 КБ
ID:5366288

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                Аз знам само, че почистихме боклука и на много от колегите състезатели, но както и да е...

                ...а това беше преди да ми изгори джипа
                Може и да се е наложило да чистите и на другите хора отпадъците, но делото не остава незабелязано Сложихме го и за "Видео на деня" в OFFNews.bg - не трябва да отиде зян, както се казва

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Първоначално публикуван от Виктория Викторова
                  Може и да се е наложило да чистите и на другите хора отпадъците, но делото не остава незабелязано Сложихме го и за "Видео на деня" в OFFNews.bg - не трябва да отиде зян, както се казва
                  Ха, не съм предполагал, че ще стана известен по такъв начин, но благодаря все пак

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    http://www.offroader.bg/galleries.ph...section=videos
                    Малко снимки и видео от Трофито и Траяла на втория ден
                    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Като част от екипаж 208 Сузуки витара -оффроуд клуб Стара Загора. Искам да благодаря на.
                      Организаторите за труда им и постоянството.
                      Навигатора ми за доверието което ми гласува.
                      Участниците които направиха това състезание интересно.
                      Аз лично участвах за 3 ти път ще участвам и догодина.

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        В това видео сме избрали няколко трака на участници в клас "Трофи" за движението им по трасето.
                        За съжаление програмката успя да обработи само първия час, до втора контрола, но пак е интересно
                        Благодаря на Явор (Yavoresku) за филмчето

                        Ако с моят МИЛ навигатор изгледаме нещо такова за нашето каране ще се смеем близкия един месец всеки ден ! Мотахме се като мухи но се забавлявахме много и намерим ли пътя................раздавахме всичката газ на ПАЙЕРОТО ! Навигаторе, все пак ти благодаря за непрестанното вливане на разум и не ми позволи да финишираме с повече повреди ОСВЕН:-разкрачена предница-липса на действие в задни амортесьори-скъсано шаси-всичко излишно по външния вид паднало в гората +предно стъкло не го броя ! Да благодарим и на хората, които се потрудиха да ни предоставят шанса за тези емоции ! Ако някой разполага с такъв запис от нашето каране ще съм му благодарен !N 264
                        Последно редактирано от 4nikix4; 21-04-12, 11:10. Причина: допълнение
                        http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                          Ако с моят МИЛ навигатор изгледаме нещо такова за нашето каране ще се смеем близкия един месец всеки ден ! Мотахме се като мухи но се забавлявахме много и намерим ли пътя................раздавахме всичката газ на ПАЙЕРОТО ! Навигаторе, все пак ти благодаря за непрестанното вливане на разум и не ми позволи да финишираме с повече повреди ОСВЕН:-разкрачена предница-липса на действие в задни амортесьори-скъсано шаси-всичко излишно по външния вид паднало в гората +предно стъкло не го броя ! Да благодарим и на хората, които се потрудиха да ни предоставят шанса за тези емоции ! Ако някой разполага с такъв запис от нашето каране ще съм му благодарен !N 264
                          Избрахме траковете на лидера и на няколко от екипажите с претенции, а другите тракове не сме ги пазили и е много трудоемка обработката за такова видео, защото са дълги и изискват много време за компресия...
                          За догодина ще направим на всички, за да има база за сравнение, НО, само след писмена декларация от пилота, че няма да малтретира навигатора...

                          P.S.

                          Сега разбрах, че на 201-ви номер Йосиф е дал друг роудбук, верен, не като на другите

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Тъй като темата се изчерпа, вече е време да я затворим
                            Още веднъж благодарим на всички дали мнения, впечетления и коментари, както и за изобилието от снимки и видео !
                            Аз лично (мое мнение) не съм съгласен с твърдението, че "траяла не бил траял" и "трофито не било трофи", но понякога и космоса е крив за совалките и гроздето кисело и т.н.
                            Както се казва пилците се броят наесен, а истинските офроудъри ще ги преброим напролет в Габрово
                            Скоро ще пусна тема за най-добра снимка и видео (обещали сме големи награди), а дотогава искам да изгледате едно култово видео от най-тежкото може би маратонско трофи през 2002-ра година
                            Тогава го нямаше форума и по тази причина нямаше недоволни да мрънкат после
                            Моля, обърнете внимание на трудността на трасетата и най-вече на края на видеото...тази обща софра и атмосфера вече трудно се намира...

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Тъй като темата се изчерпа, вече е време да я затворим
                              Още веднъж благодарим на всички дали мнения, впечетления и коментари, както и за изобилието от снимки и видео !
                              Аз лично (мое мнение) не съм съгласен с твърдението, че "траяла не бил траял" и "трофито не било трофи", но понякога и космоса е крив за совалките и гроздето кисело и т.н.
                              Както се казва пилците се броят наесен, а истинските офроудъри ще ги преброим напролет в Габрово
                              Скоро ще пусна тема за най-добра снимка и видео (обещали сме големи награди), а дотогава искам да изгледате едно култово видео от най-тежкото може би маратонско трофи през 2002-ра година
                              Тогава го нямаше форума и по тази причина нямаше недоволни да мрънкат после
                              Моля, обърнете внимание на трудността на трасетата и най-вече на края на видеото...тази обща софра и атмосфера вече трудно се намира...

                              Това беше едно от най-купонджийските състезания
                              Обърнете внимание на след 12-та минута!
                              Пламен Йоцов направи страхотно показно и за мен това е най-красивото и майсторско каране за толкова години, което съм виждала!
                              А темата за КОНКУРСА ВЕЧЕ Е ТУК -
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...77#post1846477

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X