Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Четититочковите имат четири захващания за пода (две отпред и две отзад), а пет точковите имат три захващания отпред и две отзад,
    А пък аз като виден безпаричник ще си направя шест точков колан. Хем ще е сигурно, хем евтино... Знам, знам, ако било хубаво щяха да го ползват и професионалистите, амааа...


    Тенев-аз пръв изявих желание, ама с едно условие-ако имам работещ джип дотогава. Щото нали започва сезона...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #32
      От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

      Ааа,и ние сме там,само дето ми е трудно да определя за кой клас състезатели сме?Клетка имаме,лебедка имаме,бавна раздатка,колани и т.н.,ама с тия 60к.с+две МАГАРЕТА
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #33
        От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

        Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
        За да могат желаещите да участват в подходящия клас, от сега ще публикувам класовете за участие, за да може всеки да си избере къде да кара и как да си подготви машината.
        1. Клас „Бързаци” с две категории:
        - „Супер Профи” – състезатели лицензирани в последните две години в Националния Офф-Роуд Шампионат (2010 & 2011)
        - “Профи” – състезатели с машини отговарящи на изискванията на класа, но не учствали в Националните Шампионати в последните две години.
        Изисквания към автомобилите в клас „Бързаци’ :
        - Автомобили 4х4, клетка, четириточкови колани, трип мастер, GPS (желателно GARMIN), автомобилни или мотокрос каски, два пожарогасителя по 2 кг.
        Класиране и награждаване:
        Класирането и награждаването ще бъде Генерално (за двете категории) и отделно по категории за първите трима.

        2. Клас „Трофи” с две категории.
        - „Супер Трофи” - Участници класирали се на първите три места в Традиционните състезания през 2011 – „Лазарово Екстрий 2011”, „Тетевен 4х4”,” Сливен 4х4”, „Нови Искър 4х4 Екстрийм”, „Самоков 4х4”, „Рали Крос Средна Кула”, „Шумен 4х4”.
        - „Трофи” – всички останали, които отговарят на техническите изисквания на автомобилите.
        - Изисквания към автомобилите в клас „Трофи” :
        Автомобили 4х4, изправна лебедка, успокоител за въжето на лебедката, колани за вързване – 2 бр. (къс и дълъг), минимум триточкови колани, автомобилни или мотокрос каски, два пожарогасителя по 2 кг.
        Класиране и награждаване:
        Класирането и награждаването ще бъде Генерално (за двете категории) и отделно по категории за първите трима.


        3. Клас „Любители” - автомобили 4х4, минимум триточкови колани и пожарогасител, останалото е пожелателно, навигация по избор –GPS трак или пътна книга (за желаещите да тренират). Предвидено е награждаване и в този клас, условията малко по-късно.

        4. Клас ,,Траял'' , ,,Мото'' , ,,АТВ'' и ,,Бъги'', условията другата седмица.
        супер трофи???/? който не е в тройките а иска да се бори с лъвчетата къде ще бяга? да трупа опит така де!

        Коментар


        • #34
          От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

          Андро, не се бутай при батковците... Трупането на опит става с каране, а състезания има много. Не е задължително да си по най-тежкото трасе.

          Относно това което Пламен Тенев каза-прекалено много се сближават две хубави състезания. За такива като мен дето искат да участват и на двете-ако се счупим в Трявна няма да има време да се оправим до Варна.
          Иначе на мен ми харесва идеята за великденско състезание в Трявна. Възможно ли е Варна да се измести с една седмица по-нататък? Само питам де, организаторите си знаят кое-как.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #35
            От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

            Коле няма да се чупим винаги,вече ще караме по внимателно...

            Коментар


            • #36
              От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

              Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
              Коле няма да се чупим винаги,вече ще караме по внимателно...
              Да бе да...
              Говори само за себе си.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #37
                От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                Йоско, за такива като мен, които са карали на почти всички тазгодишни състезания ,но поради една или друга причина не са могли да се класират в тройката ( нямам нито едно незавършено състезание заради повреда или дисквалификация) ще може ли да караме в Супер Трофи ...МОЛЯ !!!
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #38
                  От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  Йоско, за такива като мен, които са карали на почти всички тазгодишни състезания ,но поради една или друга причина не са могли да се класират в тройката ( нямам нито едно незавършено състезание заради повреда или дисквалификация) ще може ли да караме в Супер Трофи ...МОЛЯ !!!
                  Живко, да караме в детския клас, бе- ти първи, аз втори.....
                  Поне да занесем награди в къщи- и без това ще ни мърморят заради великденските празници....
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #39
                    От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Живко, да караме в детския клас, бе- ти първи, аз втори.....
                    Поне да занесем награди в къщи- и без това ще ни мърморят заради великденските празници....
                    Не знаех, че класирането става вече с предварителни резервации
                    sigpic

                    Коментар


                    • #40
                      От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                      Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                      Браво от мен.
                      Смятам че два джипа ще докараме за траяла.А каде мислиш да го проведеш.На трасето което е за втория ден или някое дере?
                      На същото трасе ще бъде и в двата дена, но ще се обърне обратно за втория ден и ще се „поотремонтира”

                      Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                      супер трофи???/? който не е в тройките а иска да се бори с лъвчетата къде ще бяга? да трупа опит така де!
                      Трасето е едно и също, бориш се с лъвчетата в генералното класиране.

                      Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                      Каква е идеята за Супер Трофи и Трофи?Предполагам ще се кара по едно едно и също трасе,но тези от Супер Трофи ще стартират по-напред,за да не мрънкат за тапи???
                      Точно това е идеята, „атовете” да се ритат из трасето и никой да не им е виновен .
                      Другата идея е да има „Цар Трофи 2011”, т.е. победителят в клас „Супер Трофи” ще се стане царя на трофито .
                      В същото време ще има поле за изява и на тези, които не са успели да се класират добре на трофи състезанията през 2011 и да „натрият” носа на „атовете” .

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Йоско, за такива като мен, които са карали на почти всички тазгодишни състезания ,но поради една или друга причина не са могли да се класират в тройката ( нямам нито едно незавършено състезание заради повреда или дисквалификация) ще може ли да караме в Супер Трофи ...МОЛЯ !!!
                      Трасето е едно и също, само класирането е различно и ще гониш генералното, то ще бъде най-престижното и с най-голям награден фонд.
                      Идеята е от всички победители досега да излъчим Цар Трофи 2011

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      .........
                      А и да попитам в анонса не е споменато, но излиза, че ще е еднодневно ли?........
                      Пламка,никъде няма анонс за еднодневно състезание.
                      По-напред писах, че цялата програма и подробности след 1 януари, а другата седмица ще уточня датата с общината.
                      Последно редактирано от VE LA; 15-12-11, 09:31.
                      GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                      Коментар


                      • #41
                        От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                        Първоначално публикуван от josif lagadov
                        Трасето е едно и също, само класирането е различно и ще гониш генералното, то ще бъде най-престижното и с най-голям награден фонд.
                        Идеята е от всички победители досега да излъчим Цар Трофи 2011
                        Щеше ми се да карам с колегите в клас Супер Трофи с които карахме на състезанията тази година (със сигурност няма да им се пречкам и да им правя тапи) , но ...Йоско , ами ако се окаже ,че Супер Трофи ще карат Геро, бай Матьо и още няколко колеги тогава ще имам ли някакъв шанс да карам с тях ?
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • #42
                          От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                          И останалите класове за „Трявна 2012”, без „инженерния” траял клас . За тях още не съм измислил името на класа и категориите .



                          1. Клас „BUGGY & Side BY Side” :
                          Изисквания в клас „„BUGGY & Side BY Side”’ : Класа се формира при записване на минимум 5 участника.
                          Бъгита 4х4 с тегло до 600 кг. клетка, минимум триточкови колани, GPS (желателно GARMIN), автомобилни или мотокрос каски, един пожарогасител. Навигация по GPS.

                          Класиране и награждаване: Класирането и награждаването ще бъде Генeрално за класа.

                          2. Клас „ QUAD/ATV & MOTO” .
                          Ендуро мотоциклети без ограничения в кубатурата, четириколки със задвижване 4WD & 2WD , навигация по GPS.
                          Изисквания в клас „QUAD/ ATV & MOTO”’ :
                          Класа се формира при записване на минимум 5 участника с оборудване:
                          GPS, каска, протектори, ендуро ботуши.
                          Класирането и награждаването ще бъде Генeрално за класа и в две категории – QUAD/ATV и МОТО.
                          За категория МОТО – минимум 5 участника.
                          GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                          Коментар


                          • #43
                            От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                            Голямо браво и благодарности на организаторите! Поздравления и за този пореден, страхотен ОФФРОУД ПРАЗНИК от цялата тетевенска група!
                            Там сме! Чакаме го с нетърпение и започваме да се стягаме.Надявам се тази година да участваме с повече от три екипажа..
                            Също много ми харесва идеята всички да се съберем на едно място! Да не се пръскаме вечер и да успеем да се видим с всички приятели за по-дълго и "по-качествено". Дано да има толкова голяма база, че да ни побере...то само нашата "агитка" ще сме пак около 30-40 човека...
                            Успех с подготовката! Поздрави!
                            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                            Коментар


                            • #44
                              От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Щеше ми се да карам с колегите в клас Супер Трофи с които карахме на състезанията тази година (със сигурност няма да им се пречкам и да им правя тапи) , но ...Йоско , ами ако се окаже ,че Супер Трофи ще карат Геро, бай Матьо и още няколко колеги тогава ще имам ли някакъв шанс да карам с тях ?
                              Да и на мен ми се иска стях да покараме.Моля,моля Ви
                              Последно редактирано от andirz; 15-12-11, 12:06. Причина: НЕДОГЛЕДАЛ ПРЕДНИЯ ПОСТ

                              Коментар


                              • #45
                                От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                                Андро да те пиша навигатор и без това все ходя за гъби...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X