Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oпитаха да ми откраднат колата.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Oпитаха да ми откраднат колата.

    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
    Преди десетина дена карах с над 130 из града....от пред беше линейката със 7 годишният ми син......среден пръст ли ще ти изкарам ........Дано на никой не се случва.
    И кое налагаше и ти да караш така?!?...За да утрепеш нечий друг син или дъщеря, недай си боже...

    Коментар


    • #32
      От: Oпитаха да ми откраднат колата.

      Мирко, недей... Дано да не ти се случва да го разбереш наистина. И аз съм карал така. Е, не със 130, той москвича не вървеше толкова, но колкото може. В такъв момент не мислиш за последствията.
      Дано на никого да не му се случва...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #33
        От: Oпитаха да ми откраднат колата.

        Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
        И кое налагаше и ти да караш така?!?...За да утрепеш нечий друг син или дъщеря, недай си боже...
        Ами не му е тук мястото да ти обеснявам, ама както каза Кольо дано никога не изпадаш в такава ситуация ама никога! И часът беше около4,30 сутринта и улиците бяха пусти ама и да не бяха.....
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #34
          От: Oпитаха да ми откраднат колата.

          Да бе Кольо, нали това съм писал да не дава Бог, ама с какво помогна ти на детето си като караше така ми е въпроса,

          Коментар


          • #35
            От: Oпитаха да ми откраднат колата.

            Rabin, като взех моя Витаралясник, след няма и десетина дена някой се беше пробвал на ключалките. И пак посред зима. Предполагам, тъкмо затова не беше и успял, дори и аз видях голям зор да я отворя на сутринта, беше яко замръзнала. Аларма имам, но честно казано я държа на безшумен режим и я ползвам най-вече за да не бърникам с ключа.
            Та на следващия ден свалих корите на вратите, изхвърлих половината карантия отвътре, та да не може да се отвори по никакъв начин, освен от дистанционното. Зад левия стоп монтирах щуцера за зареждане на газовата. Ковнах и едно допълнително бутонче по запалването.
            Не знам дали е имало полза (може и никой да не се е пробвал повече), но поне на мен ми беше по-спокойно.
            Преди някой да е попитал какво ще стане, ако се скапе акумулатора - беше си предвидено.

            Иначе ... не знам как реагира Софийската полиция, но Заралийската не се натяга особено. Викали сме ги заради счупено стъкло и отарашена кола (на наш приятел) - вярно, дойдоха след около 2 часа, погледаха, почесаха се, свиха рамене и си тръгнаха.
            Жена ми по него време връткаше някаква криминална игрица (CSI или подобно), та се беше насъскала доста, показа им на 2 места отпечатъци, които не бяха видели или не искаха да видят - никаква реакция. "А, не става, размазани са." Бафмаму, после, заради експеримента си направихме пудра и ги свалихме на тиксо - бяха си съвсем редовни. Монтираме и такива неща, та имам идея какво е разпознаваем отпечатък, а полицейския софтуер (би трябвало да) е по-прецизен от нашия.

            За сметка на това, не забравиха да повторят няколко пъти, че ако случайно попаднем на извършителите, да не ги бием и да не ги тормозим по никакъв начин. Весело...
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #36
              От: Oпитаха да ми откраднат колата.

              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
              ... не знам как реагира Софийската полиция, но ....
              Преди години с един съфорумник видяхме, как едни юнаци посред нощ разглобяваха очевидно откраднат автомобил в недостроен тогава подземен паркинг (същият, в който сега се помещава ЕМ комплект 33).
              Извикахме куките. Те дойдоха след доста време с пушене на гуми, сирени и т.н.
              Естествено крадците отшумяха. Подробностите със заплахите и грубостта срещу нас (кой знае защо) ще спестя - само ще кажа, че каквото беше останало от колата си го разделиха. Един хареса копчетата по барчето, друг радиото, трети изкърти със щанга багажника, където имаше само ... тел за търкане на чинии...
              На въпроса, какво правят, пазителите отговориха "собственикът да се радва и това да си получи"...
              Изводът за мен, като наблюдаващ "акцията" е че те НЕ ИСКАХА да хванат когото и да било.
              Ама нема да се пуашите, щото "Наш'та полиция ни пази"...
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #37
                От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                ...................

                Средни пръсти не се развяват от добре възпитани млади хора
                А от цигани оставени в ареста.

                Това със средния пръст явно става някава мода напоследък за привличане на внимание ....
                Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
                Бахти, как се изказах...

                Коментар


                • #38
                  От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                  Не е пищяла, защото бях извадил акумулатора да го зареждам. Бастун си имаше, но това е за забавяне, а не защита. Обиколих по ул. Симеон и пазара на Илиенци. Няма свестни заключвалки.
                  За да не предизвиквам Съдбата - сега колата е на по-защитено място. Но на практика вече нямам кола. Докато стигна до нея - и ми се отщяло.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                    По въпроса със средния пръст - на младини доста показвах такъв на разни юнаци. Явно на Ганьо средният пръст, сравнително невинен жест на запад от Калотина (не е като да покажеш "рогоносец" напр. или да изобразиш полов акт с помощта на двете ръце ) му действа като червено на разплоден бик. Резултат - две счупени глави (не мои, естествено) и четири челни стъкла - винаги им чупех челното стъкло, преди да си тръгна, за да няма по-нататъшни екшъни в стил филма "Дуел" на Спилбърг Един особено здрав - счупих собствената му бухалка в главата му докато го просна, си направи дупка в предното стъкло и потегли да ме "убива". Чест прави на другите шофьори, че, след като гледаха цялата сцена - как на светофара излиза от колата си с бухалка в ръка и ме изважда от жигулката ми, в която бяха жена ми едногодишния ми тогава син и аз успях да му я взема, го затапиха и почнаха да се движат мно-о-о-о-о-го бавно, дакота аз успях да се отдалеча Цялата работа - защото кривнах да избегна дупка и съм го накарал, представете си, да натисне спирачката. Озверял ме освирка, аз в отговор - средния пръст и той на светофара... По едно време мислех да си ги отбелязвам със звездички на колата, както руките пилоти едно време свалените вражески самолети. Та, който скача за среден пръст - обикновен жест, признак, може би на лошо възпитание, скача на бой, на убийство - да има предвид, че често ще си намери майстора, а в очите на околните агресорът ще бъде той
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #40
                      От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                      Онзи ден един искаше да ме бие, защото му показах среден пръст.
                      Една случка от зарчера.Един младеж с гоуф,не стига,че се опита да ми отнеме предимство,но започна и той да вади разни пръсти и да ми се кара нещо.Последствията-удари си тиквата няколко пъти във геврека и остана без ключове-отлетяха на някъде.
                      Разказвам ти всичко това за да не показваш никъкви пръсти никъде,щото ще попадниш на некой нервак и ще си те бийне качествено.А нали знаеш- бой и е...не не се връщат.А после ходи се жалвай където щеш.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                        Един младеж с гоуф,...
                        Разказвам ти всичко това за да не показваш никъкви пръсти никъде,щото ще попадниш на некой нервак и ще си те бийне качествено.А нали знаеш- бой и е...не не се връщат.А после ходи се жалвай където щеш.
                        Имал си късмет. Повечето такива са винаги дгогирани и задължително носят преправено газово на бойно. Пробвай пак
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #42
                          От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                          Колега пази си Витарката , предишната ми я откраднаха от гаража и то в заключен вътрешен двор .Явно много и хареса Витарката та след 1 месец и апартамента ми удариха .

                          П.С
                          Еййй изядохте го Петличков за средния пръст .
                          И мен много ме дразни трафика .Обикновенно с леката кола никой не ме пуска да карам и се влача в лявата лента .Ама с Витара и Галопера като ме видят в огледалото гледат бързо бързо да се приберат............... е верно че им се лепа с фаровете на 30 санта зад гъзо им ама човек като бърза и има работа немож чака дедката дето си мисли ,че с 60 е супер
                          Лудак

                          Коментар


                          • #43
                            От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Имал си късмет. Повечето такива са винаги дгогирани и задължително носят преправено газово на бойно. Пробвай пак

                            Принципно не съм конфликтна личност,повечето пъти дори не им обръщам внимание,но в конкретния случай-просто ми се беше посъбрало от тук от там и тоз юнак ми беше за капак.А всичко стана толкова бързо,че дори не разбра какво и как му се случи,а и дори да е имал нещо под ръка не си е помислил изобщо за него-повярвай ми.Имам си едно правило в подобни ситуаций и никога до сега не ме е подвеждало-действай светкавично.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                              Аз също съм имал късмет, че при посочените от мен случаи (всички с над 10-годишна давност) никой явно не ми беше записал номера Изводът - не показвайте среден пръст, но и не обръщайте внимание на тези, които ви показват.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #45
                                От: Oпитаха да ми откраднат колата.

                                Един мой колега и приятел - много известен актьор, е изключително нервен шофьор зад волана в градски условия... Да се качиш при него си е направо шоу (някой път може да го запиша с телефона и да ви пусна записа да се посмеете). То не са псувни, средни пръсти, излизане до кръста през страничното стъкло и прочее безсмислени бабаитлъци (потъвал съм от срам като съм с него)! Викам му един ден: - Пич все някога ще попаднеш на някой, който няма да те познае или не му пука кой си и ще играеш смешки (ако си в състояние) на докторите и сестрите в Пирогов! Миналата седмица се засякъл с някакви тарикатчета (не са се ударили), последвала дежурната канонада от псувни и неприлични жестове, онези го изкарали от колата и аха да го подкарат и единия го познал. Колегата го държали половин час да разказва вицове на улицата, после го пуснали... Имам чувството, че някои хора с поведението си се опитват да компенсират липсата на шофьорски умения и комплекси и като попаднат на "правилния човек" стават сакатлъците..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X