Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за снегопочистване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джип за снегопочистване

    Здравейте,избирам джипка за снегопочистване и се чуда м/у нива,витара или киа спортидж.Някъде до към 3500лв.Какво е вашето мнение?

  • #2
    От: Джип заснегопочистване

    Май се моташе някаква витара-снегорин в мобилето, има няма от две години.
    Пробвай, човека може вече да е склонен на пазарлък.

    Коментар


    • #3
      От: Джип заснегопочистване

      Първоначално публикуван от Даниел Стоянов Преглед на мнение
      ....Какво е вашето мнение?
      Не стават !
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Джип заснегопочистване

        Toyota Land Cruiser 70 heavy duty от Швейцария (при тях неясно защо модела се води 400) направо оборудвана за снегопочистване. Там е много разпространена и се продават често и на прилични цени. Е над 3500 лв със сигурност ще излезе, но ще е готово решение, при това доказано.
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #5
          От: Джип заснегопочистване

          Ако се не лъжа, Евгени турбото, от Велинград, има богат опит с такива машини.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Джип заснегопочистване

            Ето го и моя личен опит, ето и клип- въпреки че е сниман от дъщеря ми( на 6 години беше). Греблото е от 2 бойлера и малко тръби ..Въпросният клип е на 1вия сняг. На втория сняг имаше около 50-60 см сняг и го изчистих без проблем!!!-а прди да го изчистя едва стигнах до нас .......... При нужда ще кача целия процес (почти) на изработката Много е важен какъв е участъка който ще почистваш !
            Последно редактирано от svi; 06-12-11, 23:20.
            898450701

            Коментар


            • #7
              От: Джип за снегопочистване

              Колеги благодаря ви. Аз имам прикачния инвентар но се чудя за марката. Ако има някои с опит-нива ,витара ,фронтера или спортидж нека пише.

              Коментар


              • #8
                От: Джип за снегопочистване

                Трябва ти по-тежък автомобил с повече конски сили и със сигурност рама. Нива и Витара не са правилния избор. Не съм специалист, но това ми е мнението.

                Коментар


                • #9
                  От: Джип за снегопочистване

                  И аз съм съгласен с колегата Wattie трябва ти нещо по-тежко.Паджеро,Патрол нещо от тази категория
                  Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джип за снегопочистване

                    Всичките ще свършат работа,но все пак е добре да кажеш,какво точно искаш да правиш с джипката!?
                    ...Иначе колегите са прави,че колкото е по-тежък,толкова е по-добре!
                    ...В твоя случай Фронтерата звучи най-приемливото решение....Евгени с негова разрива из Велинград и не ми се е оплаквал да е срещнал трудности или да няма мощност.....Камоли пък на бавните!
                    ...Той ползва лебедката за регулиране на нивото на греблото,а ти предполагам,че искаш да го позиционираш,което може да се окаже проблем!
                    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джип за снегопочистване

                      Дълга база според мен е по-добре.



                      Biagini Passo Powered By VW Syncro

                      Коментар


                      • #12
                        От: Джип за снегопочистване

                        От посочените в началото на темата,най-подходяща ми се струва една дизелова Кия,относително най-тежка.Ако те се ограничаваш до тези марки избора е голям.В Мобиле Д,съм попадал на Рокита снегорини.
                        Ако не ти е проблем,пусни малко снимки на прикачния инвентар.
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Джип за снегопочистване

                          На нас пък цялата махала ни чисти един чичо с джипка ГАЗ69, обаче връзва греблото на вериги отзад. Вече 10 година и никакъв проблем, джипката е лека и с тесни гумета. В по тежък сняг си качва двама кибици да му тежат отзад. Освен това действа и като пътна помощ, на закъсалите.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Джип за снегопочистване

                            В мобилето преди няколко месеца имаше едно Диско с гребло за към 3 500, после остана само греблото. В момента карам второ Диско и можеби съм пристрастен, но съотношението: качество/цена/ремонтопригодност, са в полза на Диското/ лично аз бих предпочел Хамър за целта, но все пак сме в България.......

                            Коментар


                            • #15
                              От: Джип за снегопочистване

                              За целта и спрямо бюджета - Патрул. Поради:

                              -цена
                              -рама
                              -ниски предавателни числа
                              -яки мостове, кутия и раздатка
                              -6цилиндров дизел с добър за целта въртящ момент на ниските.
                              -тежък
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X