Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се похваля с малкия PATROL GR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Да се похваля с малкия PATROL GR

    Първоначално публикуван от Lord JACK Преглед на мнение
    ...но си мисля че е по-добре от нищо за сняг, дълбок сняг, мокътр сняг и лед.
    Еми там е работата че не само че може да не е по-добре, ами да е по-зле от нищо. Красотата си е красота. Просто не очаквай някакви кой-знае какви ползи. А и "5-те милиметра" желязо също не са особено решение на въпроса, щото те пък правят други бели., например вместо крива броня - криво шаси, което може да е по-голяма беля от всичките поразии, дето може да свърши тъничък и зле закрепен булбар.

    Общо взето - търси се здравина между гредите на шасито, до ниво броня и малко над нея - до горната част на решетката. Всичко прекалено здраво или прекалено зле закрепено над и встрани от това носи предимно негативи.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Да се похваля с малкия PATROL GR

      за сега си е екстра така..
      а закрпванео-- направил съм го мои стандарти... както си трябва с дебели болтове и стоманени профили. на 4 точки. скоро мисля да добавя още 2

      Коментар


      • #18
        От: Да се похваля с малкия PATROL GR

        Колега , страхотен е този ЗВЯР ! Със здраве да си го караш . Такъв джип е грехота да се кара само по път ...
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #19
          От: Да се похваля с малкия PATROL GR

          Колата е страхотна, колега! Честито!
          За забележката на Андро, обаче и аз съм съгласен. Още повече, пък с обяснението ти за предназначението му:"дълбок сняг... мисля че кобрите са най-добри за целата.., а булбара ми е просто нужен, за дълбокия сняг и други заблудени гоуфове". Малатеста "кобра" на сняг е най отвратителното нещо, което може да си представиш. Особено пък на път, и особено пък на двутонен патрул... Ако най- важното е "смръщеният" му вид, по- добре го гледай, но не го пускай по заснежена републиканска мрежа- вероятността да пребиеш някой с камион, със задно предаване и скапани гуми е доста голяма.
          А, иначе, евала за избора и за направеното обслужване.
          Последно редактирано от Вальо; 08-12-11, 20:32.
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #20
            От: Да се похваля с малкия PATROL GR

            Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
            Колата е страхотна, колега! Честито!
            За забележката на Андро, обаче и аз съм съгласен. Още повече, пък с обяснението ти за предназначението му:"дълбок сняг... мисля че кобрите са най-добри за целата.., а булбара ми е просто нужен, за дълбокия сняг и други заблудени гоуфове". Малатеста "кобра" на сняг е най отвратителното нещо, което може да си представиш. Особено пък на път, и особено пък на двутонен патрул... Ако най- важното е "смръщеният" му вид, по- добре го гледай, но не го пускай по заснежена републиканска мрежа- вероятността да пребиеш някой с камион, със задно предаване и скапани гуми е доста голяма.
            А, иначе, евала за избора и за направеното обслужване.

            Колега, кобрата на неутъпкан дълбок сняг си е доста добра гума, а собственика точно това иска - да кара по дълбок неутъпкан сняг, иначе си много прав, на утъпкан сняг тая гума е кенеф....
            Честито за патрола, страхотен е, няма да съжаляваш за избора си
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #21
              От: Да се похваля с малкия PATROL GR

              мерси момчета!
              Знам, знам ,че тия гуми не стават за утъпкан сняг, естествено-нямат ламели. Гуми за утъпкан сняг си имам-тия с които го купих-Cooper Discoverer 5-6мм. Ама за утъпкан сняг да ползвам Патрол? За изчистени пътища да ползвам Патрол? за какво да давам една тенджера пари за Патрол, като и quattro за 3000лв ше свърши тая работа... джипа ми е за кеф в дълбок сняг, отдавна съм се накефил на дрифтчета в 30см сняг с кола. Сега ше дебна къде и кога ще затворят магистрали и пътища и се организирам с няколко приятели с джипове, ако някой от вас е навит- да идва!. Имам къща в Каварна и там зимата става страшно-ротори затъват... демек може и да си намеря това което търся.
              Другия вариянт е прохода шипка, само незнам дали натрупва 40-50+ см. А и момента е важен, преди да е станал мек, камоли стегнал.

              Помеждудругото, има ли някъде тема за вериги за джип? мисля да си взема един комплект. Или 2... цени марки?

              Коментар


              • #22
                От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                Не е ,ли по лесно,да отскочиш в планината,на место да търсиш 30-40см сняг по-пътищата.

                Коментар


                • #23
                  От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                  Първоначално публикуван от Lord JACK Преглед на мнение
                  Имам къща в Каварна и там зимата става страшно-ротори затъват... демек може и да си намеря това което търся.
                  Ти там не се заигравай много със снега, за да не останеш изненадан.
                  Колкото и проходим да е Петрола все пак не е с вертикално излитане
                  Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                  Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                  Opel Campo 3,1 TD '99
                  Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Да се похваля с малкия PATROL GR

                    По-лесно е, ама нали идеята е да се запази външния вид, а извън пътя сам знаеш - тук заигравка, там заигравка и 'айде боята стана на драна мазилка, пък и разни меки ламарини и излишни пластмаси имат навика да дават фира.
                    Покрай машините на Любо и на Живко (Бакалов), бях забравил как изглежда Патрула лъснат и без "стероиди"
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X