Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моето бъги (тук да се похвалим)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моето бъги (тук да се похвалим)

    Здравей,това е доста кефско хоби и аз имам нитро офроуд джип(бъги)Е малко е скъпо като се замислиш(гориво 13-15лв/л. и запалки,батерии,консумативи...),но пък за сметка на това е голям кеф да ги караш!С моя имах малко проблем с pul start-ера,не можах и до сега да намеря въженце,което да е дебело 2-3мм. и да е здраво и през седмица разглобявам да го сменям,но няма нещо което да има само плюсове,трябва малко да се и поработи(аз и без това го карам рядко през зимата изобщо ,че да не пострада електрониката)!Ако имаш идея от къде да си взема въженце драсни ми едно ЛС!С някои колеги се познаваме и от MODELISTIKA (дано не прозвучи като реклама на форума!)
    Последно редактирано от Driftacha; 16-01-12, 19:47.
    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

    Коментар


    • #17
      От: Моето бъги (тук да се похвалим)

      Надявам се да имам достатъчно време, за да ги реализирам нещата

      Иначе като хоби наистина не е от най-леките откъм финансова гледна точка. Самите колички са доста скъпи, частите също. Хубаво е че има и магазини за тях вече и из България, доскоро нямаше много много, та с доставките от чужбина цените бяха зловещи, надявам се с течение на времето да става все по-достъпно за хората хоби Наистина си е забавно да си покара човек.

      Моите колички и двете са с електрически мотори, но пак си е скъпо за ползване, количка, батерии и т.н., а за човъркането то си е мерак, първата много съм я човъркал че имаше доста проблеми понеже я взех втора ръка

      Връзка не съм много сигурен от къде би могъл да си закупиш, и не съм много сигурен как точно се закрепя, но като идея бих ти дал да ползваш примерно жило от спирачки за колело примерно, ако има как да се захване. Ако знаеш марката на бъгито може да поразгледаш в нета и да намериш тази част, която ти трябва от производителя на добра цена.

      Коментар


      • #18
        И аз мога да се разпиша в тази тема. Приятел ми повери HPI Savage. От около 2 години е в мен но съм на най- много 6-7 резервоара.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1344144365.740127.jpg
Прегледи:1
Размер:48.0 КБ
ID:5396189
        XR4

        +359.885.88.99.29

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X