Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи разкази и проблеми от Дакар 2011

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Общи разкази и проблеми от Дакар 2011

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Чета, чета и освен, че ми става адски тъпо и кофти у мен се надигна едно любопитство... То не е свързано с интригите, личните дрязги и неоправените сметки - те не ме интересуват! Любопитството ми е свързано с истината и правата върху нея... Във форума бе проведена мащабна кампания за набирането на средства за Дакар 2011, в която се включиха стотици негови членове - всеки според желанието и възможностите си! Та достъпа до истината по каква тарифа се пресмята..?!! Искам да знам за всеки случай, защото в този форум продължават да се организират всякакви кампании, по всякакви поводи... След като нещо не е могло да се случи без левчетата събрани от хората тук, то тези хора най-малкото имат право да знаят истината! Съвсем отделен е въпроса, защо след като хората са се напънали да събират левчета тук, им се налага да видят как са им похарчени левчетата някъде другаде, а не в този форум или пък им се налага да дават още левчета за да видят снимки (всички) събрани и отпечатани в алманах, вместо да ги видят отново в този същия форум и т.н... Та колко струва истината и кой и държи авторските и права ми е въпроса..?!!

    П.П. Очаквах някой да отговори на въпроса ми по-бързо... Дипломацията каква цел има - покриване на истината с цел - по-нататъшно събиране на левчета или............./да се попълни с верния отговор/?!!!
    Мислех да не ровя повече в лайната, но на така зададени въпроси трябва да отговоря.

    Парите събрани за кампанията стигнаха до крайното си предназначение (или почти всички). На г-н Христов му се счупи хард диск-а в много (не)подходящ момент и се появиха леки въпросителни, които той оправи при първа възможност. Имам всички предоставени ми от Тодор отчети, бележки и запис на разправиите по ревизията, която се наложи да му направя, нещо което не ми е простил до ден днешен.

    Що се отнася за инициативите за помощ във форума, които се провеждат в момента - след случая с Тодор много неща се промениха.

    Алманаха е просто една книжка с избрани хубави картинки, които Петър подбра за да остане нещо написано на хартия. Целта на продажбата беше и да се върнат малко борчове, които останаха след това, но за съжаление интереса беше много малък. Форума получи повече от това за което е платил в най добрият му възможен (според възможностите на участниците) вид в темата на Петър и отражаването по време на състезанието. Форума беше излъган защото не видя никакво видео от Румен, който реално си плати само акредитацията и се вози безплатно в колата за която дадохме парите си. Тактично беше премълчано това когато се събираха парите. Въпреки това ако Румен не беше отишъл нямаше да стигнат журналистите до финала, така че както обикновено нещата са сложни.

    "Истината" е малко пресилена дума, защото реално се премълчават кални и срамни неща, които нашите герой сътвориха. Реално няма нещо кой знае колко интересно ... малко като след пиянска вечер с гнусни курви, когато на сутринта никой не иска да си спомня какво е било (не че помня подобни случки)

    Коментар


    • #47
      От: Общи разкази и проблеми от Дакар 2011

      Благодаря ти Събине - пич си!

      П.П. В такъв случай защо занимавате с махмурлука си целия форум...?!!
      Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 03-12-11, 10:57.

      Коментар


      • #48
        От: Общи разкази и проблеми от Дакар 2011

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Мислех да не ровя повече в лайната, но на така зададени въпроси трябва да отговоря. Парите събрани за кампанията стигнаха до крайното си предназначение (или почти всички). На г-н Христов му се счупи хард диск-а в много (не)подходящ момент и се появиха леки въпросителни, които той оправи при първа възможност. Имам всички предоставени ми от Тодор отчети, бележки и запис на разправиите по ревизията, която се наложи да му направя, нещо което не ми е простил до ден днешен
        Както е известно и на Събин, компютъра ми остана в Аржентина, после си дойде с журналистите скапан и всичко беше възстановено от Мариела и отчета си беше изпратен (като се има предвид, че го има и тук в темата) и не виждам нищо лошо в ревизията, за да се сърдя на Събин (но така като се вкара малко загадъчност е по-яко, нали ? ) !!!
        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Алманаха е просто една книжка с избрани хубави картинки, които Петър подбра за да остане нещо написано на хартия. Целта на продажбата беше и да се върнат малко борчове, които останаха след това, но за съжаление интереса беше много малък.
        Снимките използвани в Алманаха са на Петър, Драев, Румен, Александър Цветков и на няколко фена още. Сглобяването на алманаха и отпечатването му струваше около 6000 лева + около 1700 лева предпечат и креатив. Отпечаха се 1000 броя, парите се платиха от мен (включително и заем от Иво Върбанов) и 2000 лева от "М-тел"). за съжаление продажбите бяха много малко (около 860 лева на Трявна) и така си стоят и до ден днешен и аз и Пеко си ги подаряваме на приятели...
        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Форума получи повече от това за което е платил в най добрият му възможен (според възможностите на участниците) вид в темата на Петър и отражаването по време на състезанието. Форума беше излъган защото не видя никакво видео от Румен, който реално си плати само акредитацията и се вози безплатно в колата за която дадохме парите си. Тактично беше премълчано това когато се събираха парите. Въпреки това ако Румен не беше отишъл нямаше да стигнат журналистите до финала, така че както обикновено нещата са сложни.
        Парите от форума си отидоха където трябва и последните събрани в брой бяха връчени на Пеко на коктейла при изпращането ! Обаче...не достигаха пари за да се плати колата (форума плати транспорта й) и нямаше пари за акредитацията на Румен. Аз взех на заем от Драев, за да платя акредитацията на Румен, ТВ7 плати разходите за самолетен билет, студиото, водещия и част от разходите на Ивайло за гориво, а Тотал дадоха джобни на Румен ! Искам да вметна, че Ивайло изнесе на гърба си и джоба си цялата информираност на форума и успеха на предаването за да тича между телевизията и компа, а докато тича да звъни в Южна Америка !!! Събине, недей да манипулираш, безплатно возене нямаше, аз платих 3000 евро наема на колата !!! Форума по никакъв начин не беше ощетен от към информация, защото Румен едва успяваше да качи видео, а през останалото време качваше снимки ! В темата ще видиш достатъчно видео от мен и Румен. Договора с ТВ7 е задължителен когато правиш такава продукция, но както виждаш не е имало проблем с кадрите тук във форума !!! И накрая искам да кажа, защо Румен ( и аз и Пеко също) е чувствителен на тема ползване на материалите от Петър Ценков за негов PR. Още на летище София, после в Лондон и Буенос Айрес Петър Ценков заяви на журналистите, че НЯМА НУЖДА ОТ ТЯХ ипо-добре да си плати на Мендру 3000 евро и да има всякакви кадри. Когато след Дакар поиска от Румен кадри, логично е той да му откаже и той му дръпна една майна... Това са нещата от първо лице като факти, от там нататък всеки ги тълкува както му изнася, вече прочетохме на Събин интерпретацията, обаче той не беше в Лондон и Буенос Айрес... И накрая искам пак да кажа, форума не беше ощетен по никакъв начин и както се разбра впоследствие повечето медии са черпили инфо точно от тук !!!
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 03-12-11, 12:37.

        Коментар


        • #49
          От: Общи разкази и проблеми от Дакар 2011

          Не съм съгласен с всичко, но не мисля да продължавам, защото няма да излезе нищо хубаво и полезно.

          Коментар


          • #50
            От: Общи разкази и проблеми от Дакар 2011

            За мен ,като нормален пияница истината е, че без Тодор Христов и Близнаците( още 2009 обясняваха на Ценков кое как е в механата на Троян плаза) ,никой нямаше да е чул за Петър Ценков, никой нямаше да ходи на Дакар.

            Няма значение кой кум, кой сват, кой на булката брат и кой го вади по космат. Тодор и Близнаците за мен са ХОРАТА ДАКАР в България.

            Мен лично ,малко ме дразни факта ,че тези неща са забравени и не се признават.

            Колкото до Дакар 2012, аз лично си взимам салатка и ракийка , чакам втори брой на вестник ЛИЧНА ДРАМА.(дано да бъркам)

            Всяка жаба трябва да знае от кои яйца е излязла
            WWW.FBRALLYRAID.COM

            Коментар


            • #51
              От: Общи разкази и проблеми от Дакар 2011

              Всеки е прав за себе си и всеки един даде много за това участие.Горният пост на Т.Христов с отчета и другите допълнения са фактите и всеки да ги интепретира както иска.Проблеми имаше но те бяха решени възможно най адекватно.Моля ви спрете с тези дрязги все пак спорта ни свързва в едно цяло.Съсредоточете се в бъдещото участие и ако може помогнете с нещо.Другото е да се мятат обвинения и да се съсипе целия труд в пътя изварвян до сега.Хора нали и тази година там ще се бият български мъже.. наши приятели.Щях още повече да се вълнувам ако и двата отбора бяха отишли да представят България.


              Моля заключете темата всеки каза своята болка и мисля че това беше достатъчно.
              Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 03-12-11, 12:36.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X