Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кучегон - доколко е ефикасен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кучегон - доколко е ефикасен

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Мерси Верно упорита излезе жената...
    Ако знаехте каква хрисима жена е.Но не се съмнявам , че тия ще ги гони до скъсване...
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: Кучегон - доколко е ефикасен

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Днес адвоката се е обадил на жена ми. Почти 3 години по-късно имаме спечелено дело с/у Софийска община (), засега само на първа инстанция... Да си призная - не вярвах че така ще се развият нещата.
      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Обжалвали са, отиваме на втора инстанция.
      Жената печели и на втора инстанция, окончателно и без право на обжалване от страна на Софийска община.

      П.С. Търсачката на форума е или (1) под всякаква критика, или (2) създадени за интелекти далеч по-висши от моя, или комбинация от двете. При зададена ключова дума "кучегон" ми изкара 10 страници теми за реглаж на предница, обяви за покупко-продажба, и какво ли още не. Но не и тази тема
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • От: Кучегон - доколко е ефикасен

        "Въззивна" се казва инстанцията, не "втора".
        За останалото-важно е да се създава практика. Дори с малко закъснение.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: Кучегон - доколко е ефикасен

          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          Жената печели и на втора инстанция, окончателно и без право на обжалване от страна на Софийска община.

          П.С. Търсачката на форума е или (1) под всякаква критика, или (2) създадени за интелекти далеч по-висши от моя, или комбинация от двете. При зададена ключова дума "кучегон" ми изкара 10 страници теми за реглаж на предница, обяви за покупко-продажба, и какво ли още не. Но не и тази тема
          От както ползвам форума търсачката е под всякаква критика. Дори и да въведа заглавието на темата 1:1, не я изкарва. Иначе за другото поздравления за успеха. Тайна ли е размера на обезщетението? Върнах 2,3 страници, няколко ухапвания и одрасквания и естествено уплаха.

          Коментар


          • От: Кучегон - доколко е ефикасен

            https://www.google.bg/search?q=%D0%B...hrome&ie=UTF-8

            Щото не търсите през гого
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Кучегон - доколко е ефикасен

              Да спомена и аз... mtb колоездач съм и съм го ял този с песовете.
              1) 3 улични ме нападнаха буквално пред входа ми... запали ми се фитила, метнах колелото настрани и бях готов да ги разкъсам с голи ръце. Подгоних "шефа" и всичко се разбяга и повече не са ме докосвали
              2) 2 улични ме изненадаха рязко (добре че карах по тротоара а не на пътя че тогава можеше да го играя под гумите на колите). Пребих се (добре че носех наколенки), но в момента в който ми се запали фитила и вече си представях как им разкъсвам ребрата едно по едно успяха да избягат.
              3) едно "домашно" unknown порода ме нападна, а предполагаемата собственичка (пикла тийнейджър) си седеше и си говореше с друга като нея и само погледна. Е нападна много казано защото песа не посмя да дойде на под метър до мен. Казах и че ако още веднъж ме нападне и ми причини вреда повече няма да го види.... В крайна сметка си го дръпна но продължи да ме лае (дори и ходейки до колелото).

              В крайна сметка когато те нападне пес се стига до ти или него. Закон не помниш... имаш инстинки и действаш по тях....

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X