Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Силова броня, къде и за колко?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Силова броня, къде и за колко?

    Като цяло не се позволяват подобни брони без технотест или TUV сертификат. Както не се позволяват и Булбар без TUV сертификат. Но в България можеш да си караш с каквато искаш броня.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #47
      От: Силова броня, къде и за колко?

      Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
      Аз скоро проверявах цени на предни брони. ARB, TJM и AFN варират от 2000 до 4000лв.
      Аз съм с китайска броня и ако оставим сертификата на страна, до скоро бях много доволен от бронята.

      За хората на които не им е ясно какъв е смисълът от тези брони.

      1. Тези брони обикновено са проектирани така, че да увеличават максималният ъгъл на атака. Това помага в два случая, когато се опитвате да катерите нещо стръмно или когато слизате от стръмен баир.
      2. Повечето от тези брони са проектирани да са малко по-изнесени напред, с цел да има повече място за лебедка и по-добра защита на предницата
      3. В гората понякога се налага да си направиш път... точно в тези ситуации една подсилена броня се изплаща, защото няма да се разпадне от по-дебели храсти или малки дръвчета.
      4. За мързеливците като мен, при някой модели има възможност да си навиете въжето на лебедката направо на бронята и да не се занимавате с реденето му точно по време на разходката.

      След като изредих всичко това искам да кажа, че ако си взимате/правите броня която да е на цена под 2000лв задължително трябва да си вземете отелна планка за монтаж на лебедтката. Пиша това, тъй като аз съм с китайче, и моята броня има стандартно място за монтаж на лебедка. След първият по-тежък offroad бронята леко се усука от лебедката, което доведе до много по-трудно вадене на въжето. А преди няколко седмици заради това, че разчитах изцяло на тази броня, счупих едното ухо на едната шпилка на лебедката.
      И така, спестих 1000лв при покупката на бронята, но и после страдах в гората

      И още нещо за китайчетата. Фаровете и мигачите с които идват са пълен боклук. Пълнят се с вода, дават на късо и нямат никаква защита от задната страна. Да определено приличат на оригинала, но на практика нямат нищо общо.

      За ниско-бюджетни изпълнения, бих препоръчал брони от тръби. Според мен това е най-доброто съотношение цена/качество.
      Може ли някакви снимки на брони от тръби? Благодаря!

      Коментар


      • #48
        От: Силова броня, къде и за колко?

        Колеги търся в София или района някой да ми изработи метална защита за галопера. След последната разходка изпочупих пласмасовите кори.
        Давайте координати и телефони моля.
        Land Rover Discovery
        Където е текло пак ще тече ...

        Коментар


        • #49
          От: Силова броня, къде и за колко?

          Защита на кое? - картер щанги диф?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #50
            От: Силова броня, къде и за колко?

            Тази кора да се направи от някаква ламарина. Пази предния диф до някаква степен.
            Що годе е права.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160731_113141 - Copy.jpg
Прегледи:1
Размер:102.1 КБ
ID:5721936
            Land Rover Discovery
            Където е текло пак ще тече ...

            Коментар


            • #51
              От: Силова броня, къде и за колко?

              Може да стане
              Ще трябва на лазер и няма да е за 50 лв обаче
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X