Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи опити за бъги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Първи опити за бъги

    Първоначално публикуван от colt 4 Преглед на мнение
    Мисля че Петрофф точно тази кал има в предвид,а повярвай ми има и по-голяма...
    Да де, разбрах още от първия път. И аз за същото говоря.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #17
      От: Първи опити за бъги

      Първоначално публикуван от colt 4 Преглед на мнение
      Мисля че Петрофф точно тази кал има в предвид,а повярвай ми има и по-голяма...[ATTACH=CONFIG]390127[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]390128[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]390129[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]390130[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]390131[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]390132[/ATTACH]
      Точно тези кадри издирвах вчера,но нещо не можах да ги намеря,кой е на последната снимка,че нещо не мога да вдяна?
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • #18
        От: Първи опити за бъги

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        Точно тези кадри издирвах вчера,но нещо не можах да ги намеря,кой е на последната снимка,че нещо не мога да вдяна?
        Ако не се лъжа трябва да е Станислав Благоев,а снимката е от Давидово през 2010.

        Коментар


        • #19
          От: Първи опити за бъги

          Първоначално публикуван от jpmitko Преглед на мнение
          Ако не се лъжа трябва да е Станислав Благоев,а снимката е от Давидово през 2010.
          Точно,БМВ-то е ,останаха му 20м до финала и яхна шкарпа,а вървеше трети...
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #20
            От: Първи опити за бъги

            Не забравяйте Чирпан 2010 там калта беше повече.

            Съжалявам че нямам снимки, беше страшно.
            Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

            Коментар


            • #21
              От: Първи опити за бъги

              [QUOTE=vacho;1693940]Не забравяйте Чирпан 2010 там калта беше повече.

              Съжалявам че нямам снимки, беше страшно.[/QUOTE

              Останалите снимки са от там,след финала.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #22
                От: Първи опити за бъги

                Ето още малко снимки пак съм по напред с материала но е малко кът с тоя апарат...
                П.П. Започвам да си мисля дали 30х30х2 не са малко тънки за тоя проект кво ще кажете
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  От: Първи опити за бъги

                  Моето е от такъв профил, но не цялото. Дъното, и "дъгата" над главите е от 40х40х3 Но досега не е мръднало никъде, та може и по-тънкия профил да държи, знае ли човек...
                  На твое място след първото по-сериозно каране със скоци и всякакви други издевателства ще огледам добре всички заварки. По-точно да самата заварка-там е най-критичното място на конструкцията.
                  При евентуално пропукване естествено ще презавариш въпросното място(с изчистване на старата заварка, а не върху нея), но сложи и нещо за усилване. Ако е на ъгъл-книците вършат добра работа.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Първи опити за бъги

                    Да да задължително ще сложа по по-натоватените места ето като тук
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #25
                      От: Първи опити за бъги

                      На тези места е добра идея да сложиш по една планка отдолу.
                      Там рамата е натоварена да се счупи нагоре. Т.е. предницата да се навири нагоре при някой скок. И заварената отдолу шина ще е натоварена на опън, А е доста трудно да се скъса къса, дебела планка.
                      Ще се разровя из снимките, мисля, че имам снимано как съм го направил аз.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Първи опити за бъги

                        Ето една снимка:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SN855606 (4) (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:98.5 КБ
ID:5326783

                        Не си личи много добре заради боята, но се вижда, че отдолу под профилите има заварено нещо Нещото е планка отрязана по дължина от шина 35х10. Просто такава имах под ръка. Но и доста по-тънка ще свърши работа. Само да не е под 5 мм.

                        За всяко по-натоварено място се мъчи да си представиш какви сили ще му действат, и съответно се стреми така да направиш усилването, че да противостои на тази сила.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Първи опити за бъги

                          Мисля да направя и Х-ве на "тавана" зад мен и отстрани някак си ми се струва че е задъжлнително като при ролкейджа в рали автомобилите (ка същата снимка прилагам за пример)
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #28
                            От: Първи опити за бъги

                            От страни не ти трябва защита,на задният ролбар е достатъчно да пуснеш един диагонал,пък може и Х както си го замислил.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Първи опити за бъги

                              Намерих двигател хонда сивик 1.5 90 коня доста изгодно някакви съвети и недостатъци към този мотор добър ли е избора или

                              Коментар


                              • #30
                                От: Първи опити за бъги

                                Хонда са известни със спортно ориентираното си производство.
                                Ако двигателя е в ред мисля, че ще стане. Но тези двигатели са форирани, което пък е предпоставка за малко по-бързото им износване.
                                И по правило по-форсираните двигатели имат по-малък въртящ момент, и изнесен в по-високите обороти.
                                Ако смяташ да правиш бегачка от бъгито-добре. Ако е повече за баирите-по-зле, ама пак би трябвало да върши работа.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X