Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предно стъкло - от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предно стъкло - от къде?

    Здравейте колеги. Първа година съм студент тук в София и вече се сблъсках с неволите в големия град...Тази нощ някакви некадърници са ми строшили предното стъкло след като са ми разбили ключалката и не са могли да отворят колата...за капак на всичко са се опитали да ми изкормят и CD-to което си е оригинално blaupunkt но уви...и това не са успели да направят като хората....От колата няма нищо откраднато и само ми навлякоха главоболия. Малко се отплеснах, но въпроса ми е къде тук в София мога да намеря предно стъкло(от страната на шофьора) за нисан микра? Благодаря предварително.

  • #2
    От: Предно стъкло - от къде?

    Потърси в нета автостъкла кобра

    Коментар


    • #3
      От: Предно стъкло - от къде?

      За кобрите не знам дали правят странични, но при италианеца на Овча купел шансът е голям.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Предно стъкло - от къде?

        Колеги не познавам толкова добре града. Звънях току що във въпросната кобра и ми дадоха цена от 45лв. китайско със монтаж но неможело да стане днес защото вече било късно. Другото място не го знам изобщо.

        Коментар


        • #5
          От: Предно стъкло - от къде?

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          За кобрите не знам дали правят странични, но при италианеца на Овча купел шансът е голям.
          Всичко правят. И монтаж, че и страничните си имат чалъми при монтиране.

          Коментар


          • #6
            От: Предно стъкло - от къде?

            Другото място е в квартал Овча Купел - доста голяма авто- морга
            Предполагам си в Студентски град, намери някой платен паркинг за тази нощ, а утре иди в кобра да ти монтират стъклото
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #7
              От: Предно стъкло - от къде?

              Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
              Колеги не познавам толкова добре града. Звънях току що във въпросната кобра и ми дадоха цена от 45лв. китайско със монтаж но неможело да стане днес защото вече било късно. Другото място не го знам изобщо.
              Мисля, че цената е добра. А Италианеца е на бул Овча купел 77. Влизаш в бг. мапс и ще го видиш, но не вярвам да е много на далавера като за без монтаж.

              Коментар


              • #8
                От: Предно стъкло - от къде?

                Ами май остана да намеря платен паркинг за тази нощ и утре ще отида да ми го монтират....само главоболия. Благодаря ви колеги

                Коментар


                • #9
                  От: Предно стъкло - от къде?

                  Ако не се лъжа - пред зимния дворец има охраняем паркинг. Успех
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • #10
                    От: Предно стъкло - от къде?

                    Има една фирма - на последната спирка на автобусите на "Резбарска" - вдясно от някакъв ДАП, всичко това до Балканстар. Та там ми смениха едно предно стъкло, след като прословутата Кобра ме прати едва ли не за след месец. Не помня фирмата - но бяха много коректни и бързи, че и по евтини... По принцип сменят стъкла на автобуси.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Предно стъкло - от къде?

                      Всичко е като ново колеги Благодаря ви. Нека темата бъде заключена или изтрита.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Предно стъкло - от къде?

                        Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                        Всичко е като ново колеги Благодаря ви. Нека темата бъде заключена или изтрита.
                        е, не така, де!

                        напиши къде, за колко и т.н., та като се наложи следващия път, да не се пуска същата тема пак!
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X