Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бутилка за Аргон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бутилка за Аргон

    Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
    В София на "Орион" от известно време е лоша газта . Да ги ...
    Коя газ ? Метана или пропан-бутана ?

    И какво значи "лоша" ? Гори с лилав пламък и пуши ?!
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Бутилка за Аргон

      Може и от бутилката да е... Моята беше така при първото пълнене, че беше с Коргон преди това, но след второто зареждане се оправи
      Моите снимки...
      https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
      https://500px.com/ivankoo

      Коментар


      • От: Бутилка за Аргон

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151014_161940.jpg
Прегледи:1
Размер:53.6 КБ
ID:5690402

        Коментар


        • От: Бутилка за Аргон

          Ако правиш ограда или краварник ,става !

          Коментар


          • От: Бутилка за Аргон

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151103_170047.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5690403

            Коментар


            • От: Бутилка за Аргон

              Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
              ...
              А как трябва да изглежда същото с хубав газ?
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Бутилка за Аргон

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151109_141727.jpg
Прегледи:1
Размер:97.8 КБ
ID:5690464
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151109_141735.jpg
Прегледи:1
Размер:85.3 КБ
ID:5690465
                Вече намазано с паста ,но не пропада ,не прави "гъба" около електрода ,не се разпада електрода докато заваряваш .

                Коментар


                • От: Бутилка за Аргон

                  Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]837310[/ATTACH]
                  С тази "керамика", дето виси долу в дясно....не очаквай чудеса.
                  Kawasaki Klr 600 '91

                  Коментар


                  • От: Бутилка за Аргон

                    Първоначално публикуван от julionavarro Преглед на мнение
                    С тази "керамика", дето виси долу в дясно....не очаквай чудеса.
                    Керамиката е добре. Газта е проблемна. Ниска цена=ниско качество, но отскоро се получи проблема. Дано изхабят по-скоро лошата пратка.

                    Коментар


                    • От: Бутилка за Аргон

                      Месерска ли е ? Там в последно време и с газовите смеси имат проблеми .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Бутилка за Аргон

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Месерска ли е ? Там в последно време и с газовите смеси имат проблеми .
                        Не:
                        Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
                        В София на "Орион"...
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Бутилка за Аргон

                          Аз от доста време си ги смесвам , но то и аргон ако няма чист работата не отива на добре .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Бутилка за Аргон

                            Определено съм забелязвал разлика, сменяйки бутилките - имам 2 за смес (80:20, уж), и работя само с това, зареждайки само от Орион. Бутилиите са зареждани вече по 5-6 пъти, оставяни са на 3-4 бара преди зареждане, така че атмосферни остатъци са изключени. Разлика има - факт. Посления път преди 5-6 дни. Другите параметри са ми константа - една и съща ролка тел, един и същ детайл, изрязан от едно и също парче ламарина. Меря си даже мрежовото напрежение на 3-те фази, за да знам към коя да включвам машината.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Бутилка за Аргон

                              Здравейте колеги. От доста време обикалям по магазините и станциите за зареждане на технически газове търсейки да си купя нова бутилка за аргон. Проблемът с който се сблъсквам е, че бедният BG пазар е залят с китайски бутилки във всички цветове на дъгата и просто няма от къде да се купи бутилка от доказан производител (да се разбира не китайски скрап със сертификат и одобрен от асоциацията на дрън дрън...). Търсенето ми е относно бутилка с обем 10-20 литра. Моля помагайте, ако някой е виждал нещо такова някъде.

                              Коментар


                              • От: Бутилка за Аргон

                                Не само българския пазар ,...а и световния пазар е залят с китайски стоки!
                                Не знам за какъв доказан производител точно на бутилки говориш, но има няколко доказани дистрибутора на газове в бедният BG пазар и ако при тях не можеш да намериш бутилка с обем 10-20 литра, значи ще трябва да си купиш китайска!
                                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X