Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спирачна помпа Terrano 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спирачна помпа Terrano 2

    Колеги, колко пари е орентировъчно една спирачна помпа за nissan terrano 2 / ford maverick?
    Nissan Terrano 2.7 TDi
    ----------------------------
    Нещо което работи - не се пипа!

  • #2
    От: Спирачна помпа Terrano 2

    Първоначално публикуван от bibow_belia Преглед на мнение
    Колеги, колко пари е орентировъчно една спирачна помпа за nissan terrano 2 / ford maverick?
    Преди 2 години купих една от морга, но заедно с други части.По спомен, беше между 50 и 80 лв.

    Коментар


    • #3
      От: Спирачна помпа Terrano 2

      Тоя отговор ме зарадва. Че ми казаха, че преди 1 година са купили такава помпа за 500 лв. и си викам .... мерси
      Nissan Terrano 2.7 TDi
      ----------------------------
      Нещо което работи - не се пипа!

      Коментар


      • #4
        От: Спирачна помпа Terrano 2

        http://www.elinexltd.eu/categories.php?CategoryID=117 коя трябва да е?
        Nissan Terrano 2.7 TDi
        ----------------------------
        Нещо което работи - не се пипа!

        Коментар


        • #5
          От: Спирачна помпа Terrano 2

          Най-добре виж старата ти как изглежда . Преди месец ми се наложи да търся за един сеат ,почнаха ме с цена от 142 лева , оказа се че помпата пасвала такава за всички фолксвагени ,няколко модела на рено ,старите аудита и т.н. Доста масова се оказа и след малко ровене из нета я намерих за 30 лева нова . Така ,че погледни каква е , ако има номер на нея я потърси.
          Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
          0885544754 Светослав Стоянов

          Коментар


          • #6
            От: Спирачна помпа Terrano 2

            Здравейте колеги!Някой да знае от къде мога да намеря тампончетата,които се намират между казанчето за спирачна течност и тялото на помпата.

            Коментар


            • #7
              От: Спирачна помпа Terrano 2

              Първоначално публикуван от bibow_belia Преглед на мнение
              И аз това питам? Ако някой колега знае със сигурност коя е моля да сподели.
              Land Rover Discovery 3.9 V8

              Коментар


              • #8
                От: Спирачна помпа Terrano 2

                Тази е моето- Терано 2, 2,7 ТДИ, 1997 година, къса база, без АВS.Сам прецени от кой тип е, защото аз не можах!?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение031.jpg
Прегледи:1
Размер:48.3 КБ
ID:5322849Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение032.jpg
Прегледи:1
Размер:52.2 КБ
ID:5322850Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение043.jpg
Прегледи:1
Размер:95.3 КБ
ID:5322851Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение044.jpg
Прегледи:1
Размер:57.4 КБ
ID:5322852
                Последно редактирано от emil5koff; 02-12-11, 20:48.

                Коментар


                • #9
                  От: Спирачна помпа Terrano 2

                  Първоначално публикуван от baichowata Преглед на мнение
                  Здравейте колеги!Някой да знае от къде мога да намеря тампончетата,които се намират между казанчето за спирачна течност и тялото на помпата.

                  И аз имам същия проблем - тече ми между помпата и казанчето! Колата ми обаче е Y260 - някакви идеи колеги, че съсипах боята в коша под помпата.
                  Ако изборите променяха нещо, щяха да ги забранят!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спирачна помпа Terrano 2

                    Ако не си решил проблема,отиваш с помпата в Княжево(долната част) на площада има работилничка там носих мойте на съединитела,ако им открия тел. ще го напиша.
                    Форд Маверик 2,4i 12v 1994.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спирачна помпа Terrano 2

                      Колега ако намериш телефона ще се радвам да го споделиш.
                      Миналата седмица звънях до моргата в Драгичево и цената на спирачна помпа беше 150 лева.

                      Поздрави,
                      Даниел Мерданчев

                      Коментар


                      • #12
                        От: Спирачна помпа Terrano 2

                        Първоначално публикуван от baichowata Преглед на мнение
                        Здравейте колеги!Някой да знае от къде мога да намеря тампончетата,които се намират между казанчето за спирачна течност и тялото на помпата.
                        Ако иде реч за О-пръстени - в Хубата сийлс има от пиле мляко. Тяхно производство са си. Тествано - читави. До момента оплаквания нямам, където съм сложил.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Спирачна помпа Terrano 2

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Ако иде реч за О-пръстени - в Хубата сийлс има от пиле мляко. Тяхно производство са си. Тествано - читави. До момента оплаквания нямам, където съм сложил.
                          Гледам,че капе по малко.Трябва да я разглобя,за да видя да ли са О-пръстени или е друго.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Спирачна помпа Terrano 2

                            Първоначално публикуван от baichowata Преглед на мнение
                            Гледам,че капе по малко.Трябва да я разглобя,за да видя да ли са О-пръстени или е друго.
                            Това ако капе между резервоарчето и помпата. Ако самата помпа нещо е нефелна, трябва да с еноси на човек дето ги прави, или (ако питаш мен) да се купи нова, желателно оригинална.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Спирачна помпа Terrano 2

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Това ако капе между резервоарчето и помпата. Ако самата помпа нещо е нефелна, трябва да с еноси на човек дето ги прави, или (ако питаш мен) да се купи нова, желателно оригинална.
                              Точно между резервоарчето и помпата капе.Гледам в ръководството пише,че резервоарчето се крепи на тези тампончета.На ляво се сваля,на дясно се слага.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X