Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi® 3490LT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: nuvi® 3490LT

    Малко ревюта на 3490: цък, цък и цък.
    Сигурно повечето от вас са ги гледали вече, но все пак....
    Честно казано като собственик на 3790 съм впечатлен.
    Изглежда много добре, но моя работи добре и не смятам да го "префасонирам" за сега ...
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #17
      От: nuvi® 3490LT

      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
      Малко ревюта на 3490: цък, цък и цък.
      Сигурно повечето от вас са ги гледали вече, но все пак....
      Честно казано като собственик на 3790 съм впечатлен.
      Изглежда много добре, но моя работи добре и не смятам да го "префасонирам" за сега ...
      И аз мислек като тебе - какво толкова един GPS... е "префасонирах го" и сега се чудя как досега съм го търпял така ... определено 3490 е подобрената версия на 3790
      nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

      Коментар


      • #18
        От: nuvi® 3490LT

        Първоначално публикуван от ggeorgiev Преглед на мнение
        И аз мислек като тебе - какво толкова един GPS... е "префасонирах го" и сега се чудя как досега съм го търпял така ... определено 3490 е подобрената версия на 3790
        Здравейте,
        вчера и аз си инсталирах върм на 3490 на гарин 3790 и за сега съм много доволен. С включен трафик в София няма никакви проблеми, но още не съм го пробвал на магистрала за поведение при по-високи скорости. Определено версията за 3490 е по добра от 3790.

        Коментар


        • #19
          От: nuvi® 3490LT

          Здравейте! Закупих си nuvi 3490 LMT. Началните впечатления са много добри. Имам два въпроса, на които за момента не намирам отговор:
          1. Не мога да видя папката .Sistem на устройството, въпреки че съм разрешил в уиндоуса да се виждат скритите папки и файлове и защитените файлове на ОС. Какво още трябва да направя с устройството?
          2. Клавиатурната подредба на кирилица няма бутон "backspace". Как може да се изтрива неправилно въведен символ или трябва наново да се пише цялото поле?

          Коментар


          • #20
            От: nuvi® 3490LT

            Първоначално публикуван от peanba Преглед на мнение
            Здравейте! Закупих си nuvi 3490 LMT. Началните впечатления са много добри. Имам два въпроса, на които за момента не намирам отговор:
            1. Не мога да видя папката .Sistem на устройството, въпреки че съм разрешил в уиндоуса да се виждат скритите папки и файлове и защитените файлове на ОС. Какво още трябва да направя с устройството?
            2. Клавиатурната подредба на кирилица няма бутон "backspace". Как може да се изтрива неправилно въведен символ или трябва наново да се пише цялото поле?
            1. на екрана с картата и количката натискаш в/у скороста - там натискаш и задържаш в центъра в/у големия показател за скорост - появява се скрито меню търсиш MEP Settings и го сетваш на Mass Storage. - това е - след рестарт и като го закачиш към USB ще ти се показва .System
            2. аз съм с 3790 с софта на 3490 и мислех че е заради това но явно просто от гармин са го измислили по този начин. Аз поне не знам как да се трие буква по буква. В някой клаватури си има backspace в други си е направо X за триене на цялото поле.

            Коментар


            • #21
              От: nuvi® 3490LT

              Първоначално публикуван от peanba Преглед на мнение
              Здравейте! Закупих си nuvi 3490 LMT. Началните впечатления са много добри. Имам два въпроса, на които за момента не намирам отговор:
              1. Не мога да видя папката .Sistem на устройството, въпреки че съм разрешил в уиндоуса да се виждат скритите папки и файлове и защитените файлове на ОС. Какво още трябва да направя с устройството?
              2. Клавиатурната подредба на кирилица няма бутон "backspace". Как може да се изтрива неправилно въведен символ или трябва наново да се пише цялото поле?
              Трябва да го сложиш в Mass storage mode за видиш system.:
              Влизаш в менюто за звука и натискаш горния десен ъгъл по-продължително-около 5 секунди. В менюто което ще излезе, на втората страница влизаш в MTP settings и избираш MAss storage...

              Относно триенето на символ...точно щях да питам и аз това...супер досада е с това триене на цялото набрано до момента...

              Коментар


              • #22
                От: nuvi® 3490LT

                Благодаря за бързия отговор на двата въпроса. Папката .Sistem вече е достъпна. Файла с БГ клавиатурата се отваря с текстов редактор. Възможно ли е да се вмъкне команда, копирана от друг езиков пакет, който има бутона за изтриване на отделни символи? Ако някой си е играл с подобни неща да сподели има ли смисъл да се мъча да добавям бутона?

                Коментар


                • #23
                  От: nuvi® 3490LT

                  За триенето на символ- ако минеш на американ кейборд има бутон за триене на силмвол...на фонетичната такъв бутон няма...мисля, че трябва да се дооправи тази фонетична клавиатура. Поне има от къде да вземем формата на командата...ако някой е по навътре в тия неща, нека се пробва...

                  май го направих, сега на мястото на V на 4-ти ред имам бутона със стрелка и кръстче, и вече трие по един символ...
                  ето линк който иска да пробва:

                  http://dox.bg/files/dw?a=b9dca64ff2

                  Разархивирайте и сложете в дир "keyboards", преди това си запазете някаде оригиналниа файл...
                  Последно редактирано от peshoa; 16-01-12, 17:02.

                  Коментар


                  • #24
                    От: nuvi® 3490LT

                    Първоначално публикуван от peshoa Преглед на мнение
                    За триенето на символ- ако минеш на американ кейборд има бутон за триене на силмвол...на фонетичната такъв бутон няма...мисля, че трябва да се дооправи тази фонетична клавиатура. Поне има от къде да вземем формата на командата...ако някой е по навътре в тия неща, нека се пробва...

                    май го направих, сега на мястото на V на 4-ти ред имам бутона със стрелка и кръстче, и вече трие по един символ...
                    ето линк който иска да пробва:

                    http://dox.bg/files/dw?a=b9dca64ff2

                    Разархивирайте и сложете в дир "keyboards", преди това си запазете някаде оригиналниа файл...

                    ГоУем Си, Ша Знаеш

                    Браво, страхотна клавиатура, Благодаря за споделеното!

                    Коментар


                    • #25
                      От: nuvi® 3490LT

                      Здравейте!Колегите от Ru Tracker.org са успели да зaдействат функцията Smartphone Link!


                      Коментар


                      • #26
                        От: nuvi® 3490LT

                        Първоначално публикуван от damyanitch Преглед на мнение
                        Здравейте!Колегите от Ru Tracker.org са успели да зaдействат функцията Smartphone Link!
                        на мен не ми дава да я дръпна програмата от Android App Store щото я нямало за България - така че е леко безмислено май - нито камери ще показва нито трафик.

                        Коментар


                        • #27
                          От: nuvi® 3490LT

                          http://www.multiupload.com/65Q24DUDK3 за apk файла.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • #28
                            От: nuvi® 3490LT

                            Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                            Мерси
                            Инсталирах - свърза се - всичко ок само, че абонаментите са само за Северна Америка - аз не можах да намеря услуга която може да се ползва тук.

                            Коментар


                            • #29
                              От: nuvi® 3490LT

                              За сега услугата е само зад "голямата локва". Ето един линк с коментари какво всъщност прави това нещо.
                              Nothing comes from nothing...

                              Коментар


                              • #30
                                От: nuvi® 3490LT

                                Здравейте. Аз също си поиграх с фонетичната клавиатура и добавих бутон "backspace" за триене на отделни символи. Добавил съм бутона на трети ред, без да премахвам други бутони. Бутонът е добавен само на фонетичната подредба на кирилица и латиница. Ако някой проявява интерес, може да се добави и на БДС подредбата. Ето линк за сваляне:
                                http://dox.bg/files/dw?a=9933dc2b4f
                                Линкът е активен до 31.01.2012 г.
                                Замествате файла bg_BG.kbd в директорията "keyboard", като може да си запазите оригиналния, за да се върнете към него ако искате.
                                Последно редактирано от peanba; 17-01-12, 13:57.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X