Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MTB до Черни връх

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MTB до Черни връх

    Две седмици дебнах момента да уцеля Витоша незабулена в облаци и вчера най накрая щастието ме сполетя.
    Завиждам на софиянци за тези красоти които имат на "една ръка разстояние". Колкото можах наснимах , че
    сега денят е кратък и няма време за много прехласване ...




































  • #2
    От: MTB до Черни връх

    Браво Колега, уцелил си перфектното време. Интересува ме каква денивелация преодоля - от къде тръгна? Аз съм правил до 1500 метра по македонската граница и е голям гърч и бутинг!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #3
      От: MTB до Черни връх

      Браво колега!

      Коментар


      • #4
        От: MTB до Черни връх

        Браво колега, не замръзна ли много особено надолу?
        LZ1ZAH

        Коментар


        • #5
          От: MTB до Черни връх

          Браво колега, може ли да споделиш маршрута?
          По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

          Коментар


          • #6
            От: MTB до Черни връх

            Обща денивелацията грубо ако я смятам от края на Бояна където си оставих колата и с едно, две загубвания, може и да има 1500 м. Карането и бутането са горе долу 50 на 50. На места се бута и надолу. Проблеми със замръзване имаше само по хардуера . Първо отказа фотоапарата и се налагаше да го топля в термобельото, че да проработи, после вилката ,въпреки че моята не е точно от най евтините. Горе ми замръзна и водата в бидончето . След залеза вече в ниското при спускането ми позамръзнаха пръстите на ръцете , което значи, че следващия път трябва да ъпгрейдна с по зимен модел ръкавици. Маршрута : Бояна - Белята вода по черно до Дендрариума , пресича се разклона за Копитото, по една стръмна пътека покрай хижа Планинец излиза се на Момина скала ,там по асфалт до хижа Бор, после пътека покрай Гьорева чешма излиза на платото и се кара по коловете до пътя за върха . Обратно минах през Златните мостове и пуснах по асфалта, че беше вече тъмно.

            Коментар


            • #7
              От: MTB до Черни връх

              Малко да раздвижа раздела:
              На 6-ти октомври е традиционното велорали "Черни връх", едно доста прилично предизвикателство за всички байкъри. Въпреки усилията, удоволствието да се качиш с колело е голямо. Подробности има на сайта на състезанието.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X