Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте с Балканстар Пловдив.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

    Искам да ме разберете правилно - трябва да се оплаквате, когато имате проблем с каквото и да е, но не само тук, във форума. Ръководителите няма как да разберат, че се е случило това или онова. Как очаквате да се промени нещо, ако не се казват нещата както са и където трябва, като всички си мълчат? Това беше една от причините да пиша тук, но една птичка пролет не прави. А и не съм на власт-имаща позиция,че сама да променя нещо. Опитвам се да променя неща, в които мога да се намеся. НО - истината е, че ако няма писмени оплаквания, излиза, че сте доволни от услугите и нещата върват в правилната посока.

    Коментар


    • #17
      До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

      Да се оплача и аз от Балкон стар-Софя!
      Преди около месец си купих от тях Jeep Cherokee, когато го купувах ми казаха, че нямат книжка с инструкция за употреба на български. След като ги попитах защо, ми отговориха, че все още не са готови. Съгласих се за изчакам да получат. Сега месец по-късно, им звънях пак. Този път отговорът беше, че са свършили. След като попитах кога ще има ми отговориха, че било вече стар модел и нямало да има книжки!
      Явно Jeep старее доста бързо!
      Когато се обърнах към комисията за защита на потребителите от там ми отговориха, че те не се намесват във взаимоотношенията между фирми!!!
      Закон за защита на потребителите:
      Чл. 5. (1) Търговецът е длъжен да предоставя информацията за стоката или услугата в писмена форма или по друг подходящ начин, който позволява възприемането й от потребителя. Когато се предоставя в писмена форма, информацията задължително трябва да е на български език и да е изразена в единиците на величините от Международната система единици SI.
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #18
        До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

        Първоначално публикуван от nadia Преглед на мнение
        Искам да ме разберете правилно - трябва да се оплаквате, когато имате проблем с каквото и да е, но не само тук, във форума. Ръководителите няма как да разберат, че се е случило това или онова. Как очаквате да се промени нещо, ако не се казват нещата както са и където трябва, като всички си мълчат? Това беше една от причините да пиша тук, но една птичка пролет не прави. А и не съм на власт-имаща позиция,че сама да променя нещо. Опитвам се да променя неща, в които мога да се намеся. НО - истината е, че ако няма писмени оплаквания, излиза, че сте доволни от услугите и нещата върват в правилната посока.
        Здравейте nadia,
        Бихте ли ми казали към кой трябва да се обърна, за да получа разрешение на горепосочения от мен проблем?
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • #19
          До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

          Първоначално публикуван от nadia Преглед на мнение
          НО - истината е, че ако няма писмени оплаквания, излиза, че сте доволни от услугите и нещата върват в правилната посока.
          Дали съм разбрал правилно . Разчитате на писмени оплаквания за да подобрите работата си ? Интересна стратегия . Аз ако не съм доволен от един сервиз го сменям, не ходя да се оплаквам и после пак да ходя там .
          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

          Коментар


          • #20
            До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

            Те тая книжка трябва първо нещастниците които се занимават с продажбите да я прочетат, да не приказват после простотии каво е това Парттайм и Фултайм Ама щот и те не са я виждали даже отдалече как ще ти дадат на теб.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

              Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
              Дали съм разбрал правилно . Разчитате на писмени оплаквания за да подобрите работата си ? Интересна стратегия . Аз ако не съм доволен от един сервиз го сменям, не ходя да се оплаквам и после пак да ходя там .
              +1000
              Навремето имаше обява че се търсят менажери продажби на леки автомобили. Не се изискваха елементарни технически понятия от автомобили и още повече от тези които предстои да продаваш. Е, как ще вършат работа? После и да им направят някакво "обучение" как ще са наясно с режими на трансмисията като те самата дума трансмисия не я знаят, камо ли да са наясно как работи.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #22
                До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                при нас има един Актрос и 3 Атего - самосвали
                ходим в сервиз на Мерцедес в Русе - Доволни сме
                единствено цената...
                мисля че е добре да разнищим основно фирмените сервизи
                няма по голямо наказание от това да нямаш клиенти
                а клиентите са хората с парите - сиреч поръчват музиката
                BMW X6

                Коментар


                • #23
                  До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                  Търсих поста с представянето на автомобила, но не го намерих. Както и да е.
                  Кой е търговецът? Утре ще събера необходимата информация и ще пиша.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                    Първоначално публикуван от nadia Преглед на мнение
                    Търсих поста с представянето на автомобила, но не го намерих. Както и да е.
                    Кой е търговецът? Утре ще събера необходимата информация и ще пиша.
                    Това е джипа: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17386
                    А търговеца се казва: Тодор Тодоров
                    LZ1HKW
                    Реглаж на преден и заден мост
                    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                    Коментар


                    • #25
                      До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                      Книжките се дават за превод и печат на фирма, ще питам утре Тодор какъв е проблема.
                      Иначе автомобилът е супер, дано само да те радва.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                        И да питаш Тодор какъв е проблема пак няма да стигнеш до същината на проблема - а той е че самият Тодор и останалите продавачи не са за там. И докато не си назначите хорица които поне малко от малко разбират какво продават ще е така.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                          Е .... как да стане тая работа, като хората, които работят там ... са ....
                          Само пример: Идва едно познато хлапе при мен да му оправя Реното. Свърших си работата, и после тръгвам да обяснявам какво съм направил ......
                          Хлапето ме гледа и се блещи .... отговор "Абе нали ще върви' ...
                          То си нямаше и идея що е туй запалителна система ....
                          След около седмица, започна работа в "фирмен" сервиз ...... като електротехник .....
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #28
                            До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                            Първоначално публикуван от nadia Преглед на мнение
                            Явно трябва да се отвори отделна тема, в случая става въпрос за Мицубиши. Но все пак ще се намеся.
                            Та защо не се оплака от некачествения ремонт? Има си ръководители, има и застрахователи и т.н. ....
                            Разбира се , че се обърнах към застрахователите. Просто съм възпитан и дискретен човек, и не искам да споменавам имена. Знаете ли какво ми отговори моя застраховател. Каза ми че бившият шеф на Балканстар, си е направил сервиз след като е бил изхвърлен от фирмата Ви, и ме посъветва да отида в неговият сервиз, защото всички кадърни работници били там. Освен това ме посъветва да наруша гаранцията и да забравя завинаги за нея, защото последните случай, които застрахователят наблюдавал Вие , тоест сервиз Балканстар, не сте признавали гаранция при никакви обстоятелства.
                            " Винаги ще си пикал накриво " и това ще е причина за повредата, ей тъй ми рече.
                            Нямам основание да не му вярвам, това е петата ми кола застрахована при него.
                            Причината за лошото име на сервиза е в некадърното му ръководство, уверявам ви.
                            Очевидно погрешна кадрова политика, погрешна политика с клиентите.
                            Що за Балкански манталитет, имат тези шефове, като са подписали няколко представителски договора, и ние сме им в кърпа вързани, така ли ?
                            ДА АМА НЕ, както казваше Петко Бочаров.Никой не обича да го изнасилват, еле па мъжете.
                            За Ваше сведение колежке Надя, аз имам и два джипа Гранд Чероки, ама те никога няма да помиришат този смехотворен сервиз.
                            Аз винаги си търся правата, така съм направил и сега, но се целя по нависочко, от българкия представител Балканстар. Шансовте да бъде прочетено оплакването ми, не са кой знае колко големи, но пък ако стане, обзалагам се че сегашните ви шефове, ще могат да си свалят вратовръзките и без разхлабване на възела, така да се каже.
                            Последно редактирано от Nik Nikolov; 01-10-07, 02:44.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #29
                              До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                              +1000
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Внимавайте с Балканстар Пловдив.

                                Тъй като смятам за неправилно да се пишат само лошите страни, искам да изкажа благодарността си на Надя, за оказаната ми помощ по въпроса за книжката. След нейната намеса ми се обади продавачи и ми увери, че до месец ще имам книжка на Български!
                                Явно нещата стават все още като по татово време с връзки
                                LZ1HKW
                                Реглаж на преден и заден мост
                                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X