Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

    На това му се вика да "удариш греда" от пиратска гледна точка:

    http://mnogozle.com/video12865_ruski...ki-pirati.html

  • #2
    От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

    Голяма стрелба, голямо нещо, правят си кефа момчетата
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

      Тоя наивен монтаж се търкаля в нета от години. Дали му вярваш ? Ако да запознай се с нормалната практика и разрешениете действия срещу сомалийските и други пирати. Единственото което се прави е да се потапят съдовете им, а чернилките се товарят и предават на правосъдието. В общия случай става въпрос за малки съдове, а в тоя смешен и наивен клип приличаше на война. Ако братята руснаци изстрелват толкова калайки за да потопят едно корито... мани. А па тоя с Калашников не стоплям за какво са го набили в тоя глупав клип. Потапяше гемията ли или стреляше на месо
      Последно редактирано от elbgt; 15-11-11, 23:44.
      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

      Коментар


      • #4
        От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

        По-дебелодупест монтаж от този не бях гледал от години.

        Това ми се вижда по-достоверно, въпреки че и там коментарите че видиш ли са взривили кораба с пиратите закопчани на него са просто един път. Да живее интернет.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

          Абе и двата клипа са "дебелодупести" монтажи Има и един за онези дръпнатите в очите пирати, и той монтаж.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #6
            От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

            От първия клип просто са извадени кадрите с обиска на корабчето и арестуването на пиратите! Иначе си го отстрелват на "харабия"... То си и пише на края, че не е пострадал нито един човек! Просто си постреляха момчетата - да разсеят скуката. Сибирски мисля че беше разказал един случай в китайско море, дето се объркали пиратите "леко" и атакували руски десантен съд, някъде в нета имаше и стенограма от радио-обмена - голям майтап...

            Коментар


            • #7
              От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

              liveleak.com:

              Perhaps from now on, Russian ships will not be targets for Somalian pirates.Other nations might take note. "Без суда и следствия". Смотрите, девочки.
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #8
                От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                На това му се вика да "удариш греда" от пиратска гледна точка:

                http://mnogozle.com/video12865_ruski...ki-pirati.html
                Марто не им вярвай на тези клипове. По този начин действаха само индийските военни преди около 2 години. Ама като потопиха 1-2 рибарски кораба по грешка и те спряха.
                А руснаците друго правят - случая с "Московски Университет". След като хванаха пиратите, ги пуснаха да си ходят "по живо, по здраво". А забравих да кажа че в лодката пиратите нямали ни вода, ни храна, ни горово а пък били по средата на Индийския океан.
                Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                Коментар


                • #9
                  От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

                  Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                  Голяма стрелба, голямо нещо, правят си кефа момчетата
                  Кефа да, ама по нищото.
                  При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    .... Сибирски мисля че беше разказал един случай в китайско море, дето се объркали пиратите "леко" и атакували руски десантен съд, някъде в нета имаше и стенограма от радио-обмена - голям майтап...
                    Ъхъ, за него иде реч. Даже го и гледахме Ама много монтажисти бе, и радиообмена си направили труд да монтират. НЕкои хора си нямат работа явно
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

                      Ми нямали момчета с какво да се занимават, събрали всички конфискувани щайги накуп и ги опукали за кеф. Не виждам нищо лошо в това. И да, вярно, пуснали са наши момчета пирати, дето имали късмет да нападнат руски танкер, на свобода. Както се писало после, лодка с пиратите исчезнала от радари. Някой да чул после за нападения на руски кораби в онзи район?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

                        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                        По-дебелодупест монтаж от този не бях гледал от години.

                        Това ми се вижда по-достоверно, въпреки че и там коментарите че видиш ли са взривили кораба с пиратите закопчани на него са просто един път. Да живее интернет.
                        ТОВА беше заснето в Персийски залив, тези на видео не са сомалийци.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

                          Някъде го бяхме обсъждали този проблем с пиратите и преди, и някой беше изказал теза че в отвличането на кораби от т.н. "пирати" бизнес има не само за тях, и аз съм склонен да се съглася с това. Отдааавна да ги бяха затрили от лицето на земята чернокраките разбойници ако нямаше далавера. А иначе правилата на вода относно пиратите открай време, откакто и съществуват са си ясни- или се поклащат на мачтата или "раходка по дъската", еднопосочна разбира се. В съвременният вариант лодката без двигател се губи от радара и....
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

                            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                            Ми нямали момчета с какво да се занимават, събрали всички конфискувани щайги накуп и ги опукали за кеф. Не виждам нищо лошо в това. И да, вярно, пуснали са наши момчета пирати, дето имали късмет да нападнат руски танкер, на свобода. Както се писало после, лодка с пиратите исчезнала от радари. Някой да чул после за нападения на руски кораби в онзи район?
                            Събрали са ама не конфискувани съдове за потапяне, а кой от къде имал части от различни клипове и направили една боза за радоост на наивните русофили. Не че и аз не съм русофил, но явно не достатъчно за да се въодушевявам от подобни бози.
                            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как руснаците се борят със сомалийските пирати...

                              Извинявай че точно теб не са имали предвид когато правили този клип.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X