Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най кривият аматИОр приключи с моторите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

    Щом си продава мотора значи има нужда от пари,до тук темата е видяна от над 400 човека,не можем ли да се съберем 300 човека по 10лв да дадем и да му купим мотора,и когато се оправи да му го подарим,замислете се,все пак е един от нас.

    Коментар


    • #17
      От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      Щом си продава мотора значи има нужда от пари,до тук темата е видяна от над 400 човека,не можем ли да се съберем 300 човека по 10лв да дадем и да му купим мотора,и когато се оправи да му го подарим,замислете се,все пак е един от нас.
      И аз колегата го познавам само виртуално,но адаша даде една хубава идея,нека помогнем.Аз съм ЗА.
      Beta 450 RR-Factory
      0039 3206052599

      Коментар


      • #18
        От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        Щом си продава мотора значи има нужда от пари,до тук темата е видяна от над 400 човека,не можем ли да се съберем 300 човека по 10лв да дадем и да му купим мотора,и когато се оправи да му го подарим,замислете се,все пак е един от нас.
        Много ми допадна тази идея. Бих помолил Pacharoza, като човек, който познава пострадалия колега, и на когото явно може да се има доверие, да разкрие една сметка за целта и да посочи номера й тук. Всеки сам ще реши с колко да помогне. Познавам желанието на ъфроудърите за взаимопомощ в гората и извън нея. Убеден съм, че ще се намерят 300 човека с по 10 и повече лева!

        Коментар


        • #19
          От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Щом си продава мотора значи има нужда от пари,до тук темата е видяна от над 400 човека,не можем ли да се съберем 300 човека по 10лв да дадем и да му купим мотора,и когато се оправи да му го подарим,замислете се,все пак е един от нас.

          +1
          Само кажете къде да засиля парите
          [url]http://www.offroad-band.com/[/url]

          Коментар


          • #20
            От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

            А бре хора вие не разбрахте ли че на човека му забраняват да кара мотор затова го продава.

            В тази криза всеки има нужда от пари но тук не става дума за тях.
            Последно редактирано от Pacharoza; 16-11-11, 08:16.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #21
              От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

              Моля,дайте инфо за мотора.

              Коментар


              • #22
                От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

                Предавам послание на Жоро Витлиемов, тъй като в момента няма достъп до нета:

                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                Здравейте на всички. Мислех, че съм зле но като видях Пачароза как ме е барнал се оказа че съм в цветущо състояние. Вчера излезна резултата от скенера и диагнозата е 2 дискови хернии и ошипяване на три прешлена. Пресекох похотливите помисли на лекарите за операции. Все пак това ми е гръбнака. След 9 банки манитол и разни други мусколни инжекции отново съм на крака, но за съжаление трябва да се разделя със спорта. Когато на човек му се случи подобно нещо, започва да гледа малко по различно на нещата. Тука е момента да се извиня на тези с които съм влизал в пререкания. Нека останем с добри чувства. Това е моето достойно оттегляне. Има доста по тежки случаи от моя. Ще го преживея. Това че няма да карам нищо не означава. Жив съм. Благодаря за отзивчивостта, но нямам нужда от събиране на средства. Закъсал съм толкова, колкото всеки нормален човек. Оставам един от вас и за напред ще сме заедно дори и виртуално. Бъдете добри аматьори.
                Спойно, адаш! Поради същата причина преди 3г аз спрях да карам ски. Не се знае теб накъде ще те избие. Страх ли те е от високото.......
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • #23
                  От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

                  [QUOTE=Десислав Цанков;1676049]
                  Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                  Днес се чух с Гецата. Информацията е вярна, за съжаление. КТМа на Витлиемов се продава за 3000 лева.[/QUO

                  Какъв е КТМа ?Година модел?
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=87142
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #24
                    От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

                    Колеги, гледам, че колегата с проблема в гръбнака не пише по темата, сигурно няма възможност.....
                    Имах преди година и половина може би подобен проблем - лежах схванат в болница на системи и камара инжекции заради дископатията.
                    За 20 дни нямаше никаква разлика. Казаха задължително след лежането - консултация с неврохирург /разбирайте операции на 4 нива/.
                    Прежалих атв-то. После се случи така, че случайно попаднах на точния човек, помогнах си и сам и това лято продадох старото атв, взех ново + един пистак и сега си карам по-спокойно от преди. Темата е много дълга да пиша тук. Ако някой знае как да драсна някой ред на колегата - нека каже!
                    VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                    Коментар


                    • #25
                      От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Той така или иначе си беше мечо турист.






                      Е не само турист...
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:жоро.jpg
Прегледи:3
Размер:161.2 КБ
ID:5318081

                      А и фотограф.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:2
Размер:294.6 КБ
ID:5318082

                      Браво Витлиемоф,време беше да се добереш до компютъра (макар и по този начин ) за да разведриш темата .



                      п.п.Не се бойте бре просто Няма достъпен нет....за това не пише.
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • #26
                        От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

                        Първоначално публикуван от kekek Преглед на мнение
                        Колеги, гледам, че колегата с проблема в гръбнака не пише по темата, сигурно няма възможност.....
                        Пиши му каквото трябва. Той чете но не може да пише / бах мааму, някой да не помисли че е парализиран. Преглежда форума от телефона но не може да отговаря/
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • #27
                          От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

                          Довечера ще драсна един по-дългичък пост след работа в темата, може и на друг да е полезно!
                          VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                          Коментар


                          • #28
                            От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

                            Желая бързо оздравяване на колегата!!!
                            Yamaha WR 200

                            Коментар


                            • #29
                              От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

                              Жоро погледай малко и помисли преди да продадеш мотора.





                              Имали бензин в кръвта трудно излиза.


                              Последно редактирано от Pacharoza; 16-11-11, 14:39.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • #30
                                От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

                                Хубаво е когато човек има желание и амбиция като тези на клипа но те са с проблеми в краката,а нямаш ли гръбнак и 8 крака да имаш като паяк фаидата е никаква.
                                За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                                За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X