Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

    Вчера приключих търсенето на GR и сега съм един щастлив собственик на Patrol gr 92г. Като ми сменят водната помпа, ремаци и тн. ще му направя една фото сесия Благодарен съм на всички, които писаха по темата вдъхнахте ми кураж

    Коментар


    • #17
      До: Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

      Ами честито тогава, със здраве да си караш
      LZ1PER

      Коментар


      • #18
        До: Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

        Честито! Много безаварийни километри!
        Напиши повече подробности за машината
        VARADERO SD2

        Коментар


        • #19
          До: Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

          Честито и от мен,
          с кеф да си го юркаш
          [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

          Коментар


          • #20
            До: Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

            Благодаря на всички. Патрола сега на ремонт защото водната помпа и радиатора са починали Като излезе от майстора ще кача някоя снимка и след това (като събера още някой лев) ще мисля за нови гуми джанти, лебедка. Сега машината изглежда добре от вън, ръжда не се забелязва защото скоро са я обработвали и пребоядисвали. Вътрев купето обаче е като каруца таблото е захабено и настилката на пода е някаква ...и мирише ... Ако някой знае къде подменят настилките на пода на купето ще съм благодарен.
            Приятен ден

            Коментар


            • #21
              До: Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

              И моята миришеше, сваляш всичко, вероятно под мокета има вата. Махаш ватата и я изхвърляш, мокета на автомивка за пране и спира да мирише. Ватата играе роля на звуко и шумо изолация, но събира страшно много влага и пода гние, както беше при мен. Тамън като свалиш всичко ще огледаш пода за изгнило. И моя на външен вид изглеждаше добре (вече не, надран е ), но като свалих мокета....майко мила . Смени и маслото на двг. предполагам, че е RD28T, като моя, значи лятото 15w50, зимата 15w40. Така пише в една испанска книжка за патрол Y260. Марка, поне да не е менте. Прегледай си и предните дискове и накладки, моя не спираше добре, като ги смених всичко се оправи. Гресирай всичко което има гресйорка.
              Nissan Patrol Y260

              Коментар


              • #22
                До: Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

                Първоначално публикуван от Morital Преглед на мнение
                И моята миришеше, сваляш всичко, вероятно под мокета има вата. Махаш ватата и я изхвърляш, мокета на автомивка за пране и спира да мирише. Ватата играе роля на звуко и шумо изолация, но събира страшно много влага и пода гние, както беше при мен. Тамън като свалиш всичко ще огледаш пода за изгнило. И моя на външен вид изглеждаше добре (вече не, надран е ), но като свалих мокета....майко мила . Смени и маслото на двг. предполагам, че е RD28T, като моя, значи лятото 15w50, зимата 15w40. Така пише в една испанска книжка за патрол Y260. Марка, поне да не е менте. Прегледай си и предните дискове и накладки, моя не спираше добре, като ги смених всичко се оправи. Гресирай всичко което има гресйорка.
                Благодаря ти за информацията.Самия мокет трудно ли се демонтира и монтира на ново ? Имаш ли представа дали някой се занимава с поставяне на нов мокет?

                Коментар


                • #23
                  До: Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

                  Първоначално публикуван от bojinzaikov Преглед на мнение
                  Самия мокет трудно ли се демонтира и монтира на ново ? Имаш ли представа дали някой се занимава с поставяне на нов мокет?
                  Не е трудно. Мокета, ако не е много зле, може и да не го сменяш , а само да разкараш ватата отдолу, а него да го изпереш, както ти е споменал Morital.

                  Първоначално публикуван от Morital Преглед на мнение
                  И моя на външен вид изглеждаше добре (вече не, надран е
                  Е кога пък успя да го надереш? Да не си се хванал с лоша компания?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

                    Вата продават -можеш да я смениш с нова.
                    [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

                    Коментар


                    • #25
                      До: Моля за съвет-двигател Patrol 2,8 td gr

                      Първоначално публикуван от GECATA Преглед на мнение
                      Вата продават -можеш да я смениш с нова.
                      И защо му е? Това нещо задържа влага като сюнгер.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X