Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Скрап" от Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: "Скрап" от Гърция

    Жив човек, бил в рая... Нямаш сърце...
    VARADERO SD2

    Коментар


    • #47
      От: "Скрап" от Гърция

      Мисля си едни неща.
      Ако беше снимки на нови БМВ-та в Камор Ауто или Мерцедесите в автосалона - нямаше кой да се впечатли!
      Ама тоя "скрап" не ми дава мира втори ден и на мен.

      Коментар


      • #48
        От: "Скрап" от Гърция

        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
        Откакто гледам темата и си мисля, че колегата дето я пусна трябва да бъде баннат за известно време, а темата потрита на ниско ниво от здравословни съображения ... Така де, тука гледат и хора със слаби сърца, пък и покрай тая криза доста народ не може да си позволи да отдели за хапчетата ... .

        П.П. Колега, дай ГПС координати на пещерата на Аладин, че ако ще се мре, поне да е на място
        Колега не с рогатаДа не мислиш,че на мен ми беше лесно,препотих се пет пъти.Може би не трябваше да ходя с полковника,нямаше да ми обърне внимание и да ме пусне да си шетам навсякъде по двора.Тоя ме осети ,че ми става лошо от гледката и допълнително ми вкара още бензин като взе да показва това и онова.Остава другия път да го заклатя да отвори другите две халета и тогава ще видите и вие дали ще спитеС мойто Г става тегава работата,тия тук в КАТ не знаят какво да правят но до края на седмицата ще има яснота.Координати ще дам следващия път па нека и вас да ви болят главитеСтефане,Илтис-а не ми върши работа,мога да си взема един за кеф ама на първо четене цената от 2000 евра не ме устройва.Ако иска една хилядарка мога да му дам.Другия вариант който по ми харесва,чакам едни пари които са от фонда и аз съм мъж,да си взема един Уилис и да си го реставрирам.въпроса е как да го клатим маляката за по добри цени.Ако му се изтресем голяма част от форума тоя ще надуе цените и трябва да го връзваме някъде и да товарим техниката по най бързия начин.

        Коментар


        • #49
          От: "Скрап" от Гърция

          Кажи му че и оня М-60 е изгнил, и въртолетите му са бити от градушка, и за Ахелой помним, поради което тоя Илтис струва 100 долара. И ще му дадем 110, само защото виждаме че има желание да почерпи от оная метакса.
          Точно така - усети ли се че има интерес - и една гайка няма да даде.

          Коментар


          • #50
            От: "Скрап" от Гърция

            Евала колега за откритието
            Pajero 2.8 tdi GLS къса база

            Коментар


            • #51
              От: "Скрап" от Гърция

              Препотих се, мамка му! Егати местенцето!
              Последно редактирано от zzlatev; 16-11-11, 09:59.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #52
                От: "Скрап" от Гърция

                Всичко е много добре, ама се губи смисъла ако е скъпо, говори се хиляди евра !!!въпроса е ако може почти на цената на скраб да се пипне, и регистрацията няма да лесна май, колегата ще каже как е
                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                Коментар


                • #53
                  От: "Скрап" от Гърция

                  Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                  Всичко е много добре, ама се губи смисъла ако е скъпо, говори се хиляди евра !!!въпроса е ако може почти на цената на скраб да се пипне, и регистрацията няма да лесна май, колегата ще каже как е
                  Тя регистрация се купува. Ако не, кара се с регистрация "джуган"
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • #54
                    От: "Скрап" от Гърция

                    Имаше една песен... "Ти нямаш сърце!"...
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #55
                      От: "Скрап" от Гърция

                      Сън не ме лови вилиса ми е детска мечта !
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #56
                        От: "Скрап" от Гърция

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Сън не ме лови вилиса ми е детска мечта !
                        Не само теб!
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • #57
                          От: "Скрап" от Гърция

                          То само гледах....гледах .... и не издържах.
                          Дайте едно офроуд "Звено за Бързо реагиране при бедствия и аварии" да сформираме.
                          Да си вземем лиценз и да помолим гръцкото правителство (армия) да ни спонсорира с техния скрап.
                          Звеното може да е интернационално .....
                          Молбата ще е правителствена, национална, европейска....кой не иска помощници,
                          които желаят САМО скрап за да съществуват?
                          ....................................................
                          Усмихвате се..., а..... ама идеята си е идея.
                          Помислете довечера преди сън..... ако можете да заспите де.....

                          Коментар


                          • #58
                            От: "Скрап" от Гърция

                            Имаше тема на колега от Гърция.Търсеше дизелова Нива.Само като идея-да се направи бартер/Нива от БГ срещу нещо от техния "скрап"/.Трябва да му се дадат кординатите на фирмата за скрап.Да проучи за условията.Като гръцки гражданин,по друго ще е отношението и т.н.

                            Темата:
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...30#post1681430
                            Последно редактирано от ognqn; 23-11-11, 10:50. Причина: Допълнение
                            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                            Коментар


                            • #59
                              От: "Скрап" от Гърция

                              доколкото знам в КАТ искат оригинален талон и отдавна не регистрират с копирани документи...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #60
                                От: "Скрап" от Гърция

                                Аз пък се замислих, откъде тоя може да има Пантера?!? Шърмана добре- дали са им го американците след войната, но Пантери на Балканите не знам да са действали.....
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X