Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дивото зове 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дивото зове 2011

    Забравих тази снимка--старата бензинова помпа в крайпътното кафе от следобед много ме накефи:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0667.jpg
Прегледи:1
Размер:114.9 КБ
ID:5522433

    На другата сутрин се разтичахме да търсим нова вътрешна гума, което се оказа голям зор. В понеделник при нас всички мото магазини са затворени, освен БМВ//КТМ/Кавазаки дилъра. Оказа се че външната гума на Кен е сцепена, и това му е късало вътрешните гуми. Без нова външна гума нямаше да поеме по пътя. Ние оглеждахме наоколо докато чакахме да монтират гумата. Това със сигурност би било голям кеф

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0689.jpg
Прегледи:1
Размер:184.5 КБ
ID:5522434

    Все още нямам гараж за такава машинка, за сега ще си остана със сядането:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0691.jpg
Прегледи:1
Размер:150.7 КБ
ID:5522435

    Кен и Никол поеха за в къщи. На следвашият ден ми писаха че са стигнали около 3 сутринта, като едва са успели за последния ферибот.

    Коментар


    • От: Дивото зове 2011

      Нашивката на Кен "В памет на...." дали е за Индианеца Лари?
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • От: Дивото зове 2011

        Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
        Забравих тази снимка--старата бензинова помпа в крайпътното кафе от следобед много ме накефи:

        [ATTACH=CONFIG]632284[/ATTACH]

        На другата сутрин се разтичахме да търсим нова вътрешна гума, което се оказа голям зор. В понеделник при нас всички мото магазини са затворени, освен БМВ//КТМ/Кавазаки дилъра. Оказа се че външната гума на Кен е сцепена, и това му е късало вътрешните гуми. Без нова външна гума нямаше да поеме по пътя. Ние оглеждахме наоколо докато чакахме да монтират гумата. Това със сигурност би било голям кеф

        [ATTACH=CONFIG]632285[/ATTACH]

        Все още нямам гараж за такава машинка, за сега ще си остана със сядането:
        [ATTACH=CONFIG]632286[/ATTACH]

        Кен и Никол поеха за в къщи. На следвашият ден ми писаха че са стигнали около 3 сутринта, като едва са успели за последния ферибот.
        Все пускаш некви размечтаващи снимки,ама нищо,ще ги понесем!Благодаря и продължавай в същия дух!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • От: Дивото зове 2011

          Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
          Нашивката на Кен "В памет на...." дали е за Индианеца Лари?
          Датите не съвпадат... Добро око имаш, трябва да го попитам за нашивката.

          Коментар


          • От: Дивото зове 2011

            Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
            Датите не съвпадат... Добро око имаш, трябва да го попитам за нашивката.
            Мда, верно! Оня май ритна камбаната 2004г. пък на нашивката пише 2009. Привидя ми се че пише Лари та веднага го свързах с най-известния Лари сред моторджиите в Америка!
            Следя всяка твоя публикация с огромен интерес до най-малката подробност и съм ти благодарен, че ми предоставяш възможност да видя един свят, от който се интересувам, през твоите очи!
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • От: Дивото зове 2011

              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
              Нашивката на Кен "В памет на...." дали е за Индианеца Лари?
              Ейййй... милиционерско око бе
              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X