Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филма "Последният лов" - коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Филма "Последният лов" - коментари

    Току що изгледах филма и още съм ... раздвоен и учуден от фактите или неистините показани в този филм.
    Много интересен ми беше начина по който се представят нещата.

    Какво Ви направи впечатление в този филм?
    Може би дъртата лисица Т.Ж.

    По-късно ще публикувам и моята гледна точка.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

  • #2
    От: Филма "Последният лов" - коментари

    Всички неща си бяха истина.
    Бай Тошо винаги се е присмивал на руснаците.
    За чушки пушки, за домати желязо за к@р гол - петрол.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • #3
      От: Филма "Последният лов" - коментари

      Не знам до каква степен са истина изнесените факти в този филм. Всъщност повечето факти са си известни.
      Но ми изникват следните въпроси:
      Зашо чак сега излиза на бял свят, точно по този начин погледнати фактите?
      Освен това, как се връзва възродителния процес в цялата стратегия на Т.Ж. която изложиха. Не казаха нищо за това.

      Мисля че е една доста добра политическа пропаганда.
      Твърдият "електорат" на БСП изпитва носталгия към Татовото време.
      20г. БСП се реабилитира изтъквайки, че не партията е виновна, а ръководството и в лицето на Т.Живков. И премахвайки го от власт, тя е обновена и модернизирана.
      А филма втълпява точно обратното, Тато хубави неща замислял ама наследниците преебали схемата.
      Промените тук са се били зараждали, а не в Русия, и Горбачов бил най-голямия лицемер.

      Колко истина (със сигурност доста истина има) има в това и колко не, не знам. Тепърва ще се нищи. И то дълго. Поне до парламентарните избори.
      Идеално им се получава на управляващте!
      Последно редактирано от iiiopo; 10-11-11, 22:26.
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • #4
        От: Филма "Последният лов" - коментари

        по това време нещата в соц. блока вече е явно, че не вървят. Нищо учудващо не виждам, че Т.Ж. е търсил алтернативна подкрепа за управлението си извън СССР и соц. държавите. В крайна сметка не успя да запази властта и го налазиха младите лъвове - знаем какво го сполетя на 10и...
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #5
          От: Филма "Последният лов" - коментари

          Какво да кажа, и аз съм впечатлен от филма!
          Първо не мога да повярмам ,че това се излъчва във демократична България! Излиза че Бай Тошо е гледал към Европата много преди днешните псевдо демократи и радетели за България.И май точно заради това е бил отсвирен,от страх сковал Политбюрото.
          Тоя филм разби на пух и прах всичката пропаганда срещу него, ако е истина всичко което бе показано. И май май полека ще се окаже че дяволът не е толкова черен.
          Защо е умрял Щраус точно тогава мамка му!!! Дали нямяше да се развият нещата по друг начин!?
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • #6
            От: Филма "Последният лов" - коментари

            Всеизвестни тривиални факти, без особено значение по същество, навързани манипулативно по удобен начин - най-низшта технология на конспираторолозите.


            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            Мисля че е една доста добра политическа пропаганда.
            Твърдият "електорат" на БСП изпитва носталгия към Татовото време.
            20г. БСП се реабилитира изтъквайки, че не партията е виновна, а ръководството и в лицето на Т.Живков. И премахвайки го от власт, тя е обновена и модернизирана.
            А филма втълпява точно обратното, Тато хубави неща замислял ама наследниците преебали схемата.
            Промените тук са се били зараждали, а не в Русия, и Горбачов бил най-голямия лицемер.
            Всичко това е така, само дето нито БСП, нито твърдият и електорат имат нещо общо. Поръчката и опеката са от съвсем друга посока - знаем чий гуру е правешкият шоп.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #7
              От: Филма "Последният лов" - коментари

              Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
              Какво да кажа, и аз съм впечатлен от филма!
              Първо не мога да повярмам ,че това се излъчва във демократична България! Излиза че Бай Тошо е гледал към Европата много преди днешните псевдо демократи и радетели за България.И май точно заради това е бил отсвирен,от страх сковал Политбюрото.
              Тоя филм разби на пух и прах всичката пропаганда срещу него, ако е истина всичко което бе показано. И май май полека ще се окаже че дяволът не е толкова черен.
              Защо е умрял Щраус точно тогава мамка му!!! Дали нямяше да се развият нещата по друг начин!?
              нямаше да се развият по друг начин! същото политбюро щеше да го свали така или иначе независимо дали Щраус беше останал жив.
              иначе дявола си е толкова черен, колкото си е бил винаги. Просто както казах е усетил, че губи почва при традиционните си покровители и спешно се е разтърсил за нови запад.
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #8
                От: Филма "Последният лов" - коментари

                Всъщност този фим затвърди мнениетоми ми за толкова недолюбвания "другар" Т.Ж.
                Така или иначе, ние бяхме захвърлени от историята или по точно от големите политически сили, в задния двор на соц. лягера.
                Така или иначе нещата не зависеха много от нас. Та в този ред на мисли Живков се явява неща като "по малкото зло".
                Я си представете ако имахме къмета и да ни управляваше някой като Чеушеско?
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • #9
                  От: Филма "Последният лов" - коментари

                  Ми тия дето имаха късмета да ги управлява Чаушеску, сигурно точно така си мислят за нас. А-ма те и основателно...
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Филма "Последният лов" - коментари

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Всеизвестни тривиални факти, без особено значение по същество, навързани манипулативно по удобен начин - най-низшта технология на конспираторолозите.Всичко това е така, само дето нито БСП, нито твърдият и електорат имат нещо общо. Поръчката и опеката са от съвсем друга посока - знаем чий гуру е правешкият шоп.
                    Точно казано. Изключително некадърно направен за претенциите си филм. Та даже смешен.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Филма "Последният лов" - коментари

                      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                      .............................

                      По-късно ще публикувам и моята гледна точка.
                      Доста се хванахте на въдицата.

                      Автора на филма е и "Отговорен редактор" на Аргументи и .... тясно свързан в миналото с компартията, а сега с Първанов. Велислава Дърева се води "Наблюдател" във въпросната медия (клик)
                      Та основната идея на продукцията е политическа реклама на Алтернатива за българско възраждане. Президентския мандат свърши и ....

                      Ние сме за Европейска интеграция, видиш ли още от Тошово време ...
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Филма "Последният лов" - коментари

                        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                        Доста се хванахте на въдицата.

                        Автора на филма е и "Отговорен редактор" на Аргументи и .... тясно свързан в миналото с компартията, а сега с Първанов. Велислава Дърева се води "Наблюдател" във въпросната медия (клик)
                        Та основната идея на продукцията е политическа реклама на Алтернатива за българско възраждане. Президентския мандат свърши и ....

                        Ние сме за Европейска интеграция, видиш ли още от Тошово време ...
                        Хм... Ако е така.... много плоско от тяхна страна. ДПС още не е умряло (за съжаление), и ще контрира:
                        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                        ....как се връзва възродителния процес в цялата стратегия ...
                        О899 2б2 1З2

                        Коментар


                        • #13
                          От: Филма "Последният лов" - коментари

                          Не знам дали е Пи Ар филм и кой му е сценариста/може и ББ да е драснал някой ред/,ама на мен ми стана тъжно по две причини.Едната е че не можем да сме Държава ,ако не сме сателит и губерния на някоя друга.И второ е,че никога няма да има равен старт за всички.Новата аристокрация е с обиколки пред останалите обикновени хора ,било то заради куфарчетата и чувалите.Изпраха кинтите няколко пъти,походиха и поучиха в чужбина...върви ги стигай.А на нас не ни разрешаваха да учим какво да е,не ни допускаха до определени бизнеси и т.н. Но общо взето известни факти,особено проекта "Нева",само дето забравиха да споменат че директорите на проекта после си го приватизираха като му изкупиха акциите/визирам калифорнийското подразделение/.И това ако не е пладнешки обир на парите народни.
                          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Филма "Последният лов" - коментари

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Ми тия дето имаха късмета да ги управлява Чаушеску, сигурно точно така си мислят за нас. А-ма те и основателно...
                            Незнам,от тая политика много не разбирам,ама тия дето някога ги е управлявал Чаушеску,сега са май доста по добре от нас(по мои наблюдения).
                            Около всеки по голям град имат,я завод ,я складова база на големи европейски компании,значи хората им вярват и инвестират,пътищата си оправиха,селата им не са обезлюдени,замята си работят.
                            А за филма-гледах го ама нещо не ми се връзва,късно е.....

                            Коментар


                            • #15
                              От: Филма "Последният лов" - коментари

                              Първоначално публикуван от weezy Преглед на мнение
                              Незнам,от тая политика много не разбирам,ама тия дето някога ги е управлявал Чаушеску,сега са май доста по добре от нас(по мои наблюдения).
                              Около всеки по голям град имат,я завод ,я складова база на големи европейски компании,значи хората им вярват и инвестират,пътищата си оправиха,селата им не са обезлюдени,замята си работят.
                              А за филма-гледах го ама нещо не ми се връзва,късно е.....
                              Градски ,разликата е в това че оня му пуснаха кръвчицата че и на Ленчето.Тука ако бяха приклали 100-на 200-та кхмери,нямаше да го водим тоя дебат.
                              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X