Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Луд ли съм?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Луд ли съм?

    Още един звер в обора. slipper clutch STM evo, радиална помпа FTE, сп. апарат brembo серия oro, предна капла 16,5", пълна генерация leo vince x3.


    Платих го 2000 еври
    С това биче в мотопарка стават 5. Кой ша ги кара, като вече и за велосипед сме дърти?
    Джантааа, като дойдеш следващия път, носи си екип, каска и патуши, че ще те водя да видиш що е супермото и има ли то почва у нас

  • #2
    От: Луд ли съм?

    Браво момче много яка машина сега остава да си купиш и атв да запълниш отбора.
    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

    Коментар


    • #3
      От: Луд ли съм?

      Пламене браво,доба изглежда машината нищо че аз нищо не разбирам от супермото,но вземи си докарай едно ендуро за БГ че лятото да го покарваш из балканите.Да ти е честита новата придобивка.
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #4
        От: Луд ли съм?

        Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
        Още един звер в обора. slipper clutch STM evo, радиална помпа FTE, сп. апарат brembo серия oro, предна капла 16,5", пълна генерация leo vince x3.


        Платих го 2000 еври
        С това биче в мотопарка стават 5. Кой ша ги кара, като вече и за велосипед сме дърти?
        Джантааа, като дойдеш следващия път, носи си екип, каска и патуши, че ще те водя да видиш що е супермото и има ли то почва у нас
        Добре дошъл в клуба и честито, и от менЧакам повече снимки и инфо за мотора
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #5
          От: Луд ли съм?

          Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
          Още един звер в обора. slipper clutch STM evo, радиална помпа FTE, сп. апарат brembo серия oro, предна капла 16,5", пълна генерация leo vince x3.


          Платих го 2000 еври
          С това биче в мотопарка стават 5. Кой ша ги кара, като вече и за велосипед сме дърти?
          Джантааа, като дойдеш следващия път, носи си екип, каска и патуши, че ще те водя да видиш що е супермото и има ли то почва у нас
          ЧЕСТИТО !!! Трудно, но ме нави. Нали знаеш, че не ме е страх да падам. Дано моторът да е здрав и да устиска. ха ха ха. ЧЕСТИТО !!!
          За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

          Коментар


          • #6
            От: Луд ли съм?

            Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
            Пламене браво,доба изглежда машината нищо че аз нищо не разбирам от супермото,но вземи си докарай едно ендуро за БГ че лятото да го покарваш из балканите.Да ти е честита новата придобивка.
            Ха, ха, аз въпроса с ендурото съм го разрешил. ТМ-чето е в Плевен с нови биела, бутало, лагери и семерини. В гората между дърветата ще ви прескачам като козичка. Вече го тествах на баира на деветашката пещера. Хвърчи нагоре по стъпалата като пощръкляло.

            Коментар


            • #7
              От: Луд ли съм?

              Чакам с нетърпение да вида ТМ.
              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

              Коментар


              • #8
                От: Луд ли съм?

                Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
                Ха, ха, аз въпроса с ендурото съм го разрешил. ТМ-чето е в Плевен с нови биела, бутало, лагери и семерини. В гората между дърветата ще ви прескачам като козичка. Вече го тествах на баира на деветашката пещера. Хвърчи нагоре по стъпалата като пощръкляло.
                Даааа така е ,ти остави ами май увеличаваме групата на 2т мотореткиЛятото ще има да ги опушваме другите ,ко не с каране то поне с пушек на 2т смес.
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • #9
                  От: Луд ли съм?

                  Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                  Чакам с нетърпение да вида ТМ.
                  И аз! Кат се беше ококорил, щяхме да го правим Дойренски жител за малко.
                  Силата е нищо без контрол.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X