Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся парче от рама на Газ-69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся парче от рама на Газ-69

    Търся парче от рама на Газ-69. Трябва ми за кръпки по друга рама. Искам да използвам за кръпките материал с еднакви качества, като основния.
    Ако някой от вас има стара рама, която мисли да връща на вторични моля да ми резне едно парче около метър от най-шроката част.
    Благодаря предварително!
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

  • #2
    От: Търся парче от рама на Газ-69

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Търся парче от рама на Газ-69. Трябва ми за кръпки по друга рама. Искам да използвам за кръпките материал с еднакви качества, като основния.
    Ако някой от вас има стара рама, която мисли да връща на вторични моля да ми резне едно парче около метър от най-шроката част.
    Благодаря предварително!
    Имам това което ти трябва . Рамата е цяла , леко крива . Ако искаш цялата подарявам ти я , ако ти трябва парче ще го отрежа и ще ти го пратя. Поздрави.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • #3
      От: Търся парче от рама на Газ-69

      Благодаря Коко!
      Цялата не ми трябва, но ако ми запазиш от нея две еднометрови парчета от широките странични части ще съм ти много благодарен.
      Също така ме интересува голямата напречна греда, на която са хванати задните ресьори.
      Мой колега пътува до Лукойл всеки месец и ще го помоля да ги докара.
      Поздрави!
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #4
        От: Търся парче от рама на Газ-69

        Мога да докарам рамата на 50 км. от СОФИЯ имам такава възможност , или твоя вариант. Което събитие настъпи първо.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • #5
          От: Търся парче от рама на Газ-69

          Операцията мина успешно. Благодаря на Коко за рамата!
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #6
            От: Търся парче от рама на Газ-69

            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
            Операцията мина успешно. Благодаря на Коко за рамата!
            Радвам се.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X