Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работен шкаф... иначе казано- тезгях

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
    Напротив,трябва да намалява.
    Нали със трупането на повече предмети се намалява обема на въздуха !
    Е тъй де, не четеш!
    Деди разчиства -обема е по две.

    Коментар


    • #62
      От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Е тъй де, не четеш!
      Деди разчиства -обема е по две.
      Ужас !
      Ама добре че има такива хора да се поуспокоявам.
      Аз мислех че съм единствената изпращялка на света !

      Коментар


      • #63
        От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

        Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
        Ужас !
        Ама добре че има такива хора да се поуспокоявам.
        Аз мислех че съм единствената изпращялка на света !
        Много сме, силни сме

        Коментар


        • #64
          От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
          Много сме, силни сме
          И сме навсякъде.
          Имам приятел в Англия,бяхме колеги на времето в държавния сервиз.Декември ходих да го видя в Англия.
          Сервиза му в околностите на Лондон е аналогичен на моя.Обаче той за 5-6 години е събрал толкова скрап който аз не мога да събера за 50.
          Уж в Англия е по така.Пак сменят ходова част на чакъла и се търкалят като магарета под колите.

          Коментар


          • #65
            От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
            Пак сменят ходова част на чакъла и се търкалят като магарета под колите.
            И там ли ? Аз мислех че на такъв мазохизъм сме способни само тук ние
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #66
              От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              И там ли ? Аз мислех че на такъв мазохизъм сме способни само тук ние
              Е то пак нашенци... Аз не немога да го разбера и неискам да разбирам що за човек, ще работи системно лежайки на земята. Като се има предвид, че някой го правят дори без навес.
              А за 2к. си взимаш средна пора китайски подемник и се радваш на кокалите си

              Коментар


              • #67
                От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                Е то пак нашенци... Аз не немога да го разбера и неискам да разбирам що за човек, ще работи системно лежайки на земята. Като се има предвид, че някой го правят дори без навес.
                А за 2к. си взимаш средна пора китайски подемник и се радваш на кокалите си
                Точно по тази причина го зарязах този занаят навремето и се зарекох че освен под моя кола няма да легна . То и сега не ми се налага да лежа имам си канал за обслужване на карите и голям външен канал за камионите в единя завод . Преди 2 години си купихме за 500 лева един винтов подемник 3.5 това хубав италянски с 2 мотора но все не остава време да го монтираме . Това да лежиш на чакъла по думите на един колега който го работи занаята в Германия там не може да стане
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #68
                  От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

                  Че какво му е да лежиш под колата? Като се умориш-заспиваш. Кеф. Аз като бачкам от 20 години в канал на 2 стълби, какво да кажа? По едната слизам, а по другата бачкам и си я местя където ми е удобно. Канала(мазата) е дълбока 2,20 м. Добре че глезените още държат.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

                    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                    Е то пак нашенци... Аз не немога да го разбера и неискам да разбирам що за човек, ще работи системно лежайки на земята. Като се има предвид, че някой го правят дори без навес.
                    А за 2к. си взимаш средна пора китайски подемник и се радваш на кокалите си
                    Имат подемник, ама като е зает, и като се бърза.А там винаги се бърза................!
                    Ти кво си мислиш,че е като тука . Той започва месеца със 3000 паунда борч.На обяд ядът на една джанта насядали на туби за 15 мин.
                    Ванка,Ванка по убаво от България нема !!!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

                      Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                      Ти кво си мислиш,че е като тука . Той започва месеца със 3000 паунда борч.На обяд ядът на една джанта насядали на туби за 15 мин.
                      Ванка,Ванка по убаво от България нема !!!
                      Петьо, знам аз къде има хубаво и какво е тука. Ял съм го тоя да ходя с всички прочукани и обелени пръсти, да бачкам цяла зима в хале с средна постоянна температура =< 0*. И съм бил на места къде се работи в ред, чистота, осветено и топличко. Ама на, пусти оправници, малко от малко да имаше желание от власт имащите, щеше да си живеем перфактно в нашата родина мила...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

                        Колеги, търся някой да ми изработи по зададена спецификация и размери метален шкаф подобен на този в мнение 18 от тази тема, но доста по-опростен. За съжаление майстора на цитирания шкаф не може вече да изработи подобен, така че моля дайте идеи и контакти, за което благодаря предварително.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #72
                          От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Колеги, търся някой да ми изработи по зададена спецификация и размери метален шкаф подобен на този в мнение 18 от тази тема, но доста по-опростен. За съжаление майстора на цитирания шкаф не може вече да изработи подобен, така че моля дайте идеи и контакти, за което благодаря предварително.
                          Ако искаш ми звънни.
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #73
                            От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

                            На теб друго съм приготвил да правиш, но щом искаш и това, ще говорим на Юндола
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #74
                              От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

                              И моя тезгях:http://volf48grinders.com/wp-content...3/IMAG0722.jpg
                              http://volf48grinders.com/wp-content...3/IMAG0721.jpg
                              http://volf48grinders.com/wp-content...3/IMAG0717.jpg

                              Коментар


                              • #75
                                От: Работен шкаф... иначе казано- тезгях

                                Коце, твоето не е тезгях, бате.... Това спокойно може да бъде холово обзавеждане.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X