Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет - летен лагер за тинейджър?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет - летен лагер за тинейджър?

    Колеги дайте някакви идеи и координати за летни лагери в България където може да се изпрати 14 годишен тинейджър за 2-3 седмици! Имах идея за езиков лагер в Малта, ама доста е скъпичко!!
    Предполагам, че и България трябва да има нещо подобно - може да не езиков, а нещо като скаутски, нещо за оцеляване - абе да му е интересно! Че от тоя компютър в къщи ще се побърка вече!!!
    יעבור
    «И това ще мине»

  • #2
    До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

    Почти всяко училище прави такива лагери. Ако не във вашето, питайте в друго. За скаутски лагер - Стоян Дефендъра може би знае...
    Ние ходим с "Академия 21век", където малката ходи на математика. Тази година е над Габрово, средата на юли - 1 седмица. Има здрави забавления за децата, няма ограничения за включване на външни лица и родители.
    Проблемът с компа ми е до болка познат. Успех!
    Последно редактирано от Петя; 11-06-07, 18:05.
    НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
    Omnia vincit amor !

    Коментар


    • #3
      До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

      Бой скаутски лагер на язовир "Голям Беглик" http://www.irioutdoor.com/index.php?...mid=56&lang=bg Виж тук има разни,но погледни и за дати,че аз не навсякъде видях такива.
      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • #4
        До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

        За лагер не знам, но благодарение на derhunter нашата фондация организира курс-практика по международен туризъм в четиривезден комплекс в Гърция. Става въпрос за цялото лято. Практиката е за младежи от 18 до 21г. Условията са повече от добри. Ако има желаещи -ЛС.

        Коментар


        • #5
          До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

          Мога да помогна с две неща - Академия 21 век и скаутски лагер За академията... не знаех, че правят такива лагери, но познавам леля Снежа така, че сте записани без проблеми
          За скаутите - линка на Цветито е някаква бош-лаф работа Това най-вероятно е фирма нарекла се скутска и тази цена от 300лв е умопомрачителна. Аз съм скаут и мога да кажа, че летния лагер тази година ще излезе с храна и всичко някъде около 100лв Само не знам дали ще може външен човек да се запише НО скаутството е нещо много хубаво и може направо да стана член в някой от софийските клубове(ако сте от софия) и така не само ще иде на лагер, но и ще има и понататъчни занимания за уикендите
          А за летните лагери на море организирани от училището - не мога да кажа нищо хубаво (за съжаление) Там и да не пиеш - ще пропиеш, и да не пушиш - ще пропушиш
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

            А само момчета ли може да са скаути?Защото ми звучи много интересно,ходиш си из гората на раходки,пък и научаваш интересни и полезни неща.
            За летните лагери по морето-не съм ходила.Пушенето и пиенето са въпрос на личен избор,никой не може да те накара на сила.Но пък всички познати,които са ходили казват,че са гадни.Просто и местата,където спят и храна и всичко било под пълна критика.
            А за този линк,просто потърсих нещо и това звучеше добре
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #7
              До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

              Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
              А само момчета ли може да са скаути?Защото ми звучи много интересно,ходиш си из гората на раходки,пък и научаваш интересни и полезни неща...
              Естествено че може да има и момичета... даже патрулния ми водач е момиче А за интересното е интересно и мноого полезно На първо място се забавляваш до дупка. Второ създаваш истински приятелства(казвам истински, защото в гората си проличава кой какъв е) И трето - научаваш много интересни и полезни неща
              Прикачени файлове
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #8
                До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

                Стоян или Цвети се притесняват, че нямат годините Ако успеем да съберем нужната бройка от 20 младежи тази година и всичко мине ОК, ще има такъв курс всяка година занапред!

                Коментар


                • #9
                  До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

                  Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                  Стоян или Цвети се притесняват, че нямат годините
                  Аз,аз Ако го правите докато станем на 18 ще се присъединя На мен много ми се иска ей така да пробвам да "работя" нещо,май повече за спорта,интересно е
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

                    Моите са на 12 и 14г. и миналото лято бяха очаровани от http://www.reversobg.org/bg/index.php Дойдоха си от Рила и говореха с очите си.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

                      Тинейджъра е на 14 години - за предложението на disem е малък (аз пък съм голям ), а за скаутския лагер е супер, ама не сме от София!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

                        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                        Тинейджъра е на 14 години - за предложението на disem е малък (аз пък съм голям ), а за скаутския лагер е супер, ама не сме от София!
                        Ако решите за лагера на Академията в Узана, доставката на младежа е или до Пловдив, или направо в Габрово, откъдето ще го вземем. Всеки ден има екскурзии, вечер - дискотека, забавни игри и преходи през деня и фитнес-зала. Синът ми си няма компания, а доскоро беше пристрастен и той (компютърнозависим ), това може би е добър вариант за вас.
                        Поздрави.
                        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                        Omnia vincit amor !

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

                          Какво стана? Намерихте ли нещо подходящо?
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

                            Мога да ви препоръчам летен лагер за тийнейджъри. Това е международния езиков лагер, който се организира на морето от фондация Английски клуб. Можете да видите в интернет за сайта на организатора. Малко е скъпичко, но лагерът е на английски и базата е много добра.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съвет - летен лагер за тинейджър?

                              Добре, че се зачетох в темата- от бг мама-Видин искаме да пратим деца от домовете за сираци в Ново село и Белоградчик на такъв лагер и доста ровим в нета, но всичко, което пишете и предложите тук ще ни е от полза. Още повече ако вече децата Ви са ходили. Правим една игра с децата от домовете и най-заслужилите ще пратим задължително. Ще ги "доставим" заедно и после ще си ги вземем, но цените също са доста важни, защото не разполагаме неограничено
                              Продължавайте да коментирате и ще се залепим някъде

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X